Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Chorkówka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bóbrka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Niziołek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

129 (40,57%)

Bogumił Świątek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”

173 (54,40%)

Katarzyna Teresa Helnarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

16 (5,03%)

Okręg 2

Chorkówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Tłuściak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

131 (34,66%)

Maciej Jan Sekuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”

184 (48,68%)

Marcin Łukasz Szczur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

63 (16,67%)

Okręg 3

Draganowa, Sulistrowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Antoni Kozielec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (19,05%)

Piotr Grzegorz Wierdak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”

136 (34,09%)

Zofia Katarzyna Munia

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

115 (28,82%)

Anna Zofia Chodak-Konop

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

72 (18,05%)

Okręg 4

Faliszówka Poraj

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Janik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

149 (37,63%)

Stanisław Cebula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”

103 (26,01%)

Teresa Paluch

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

96 (24,24%)

Sebastian Piotr Cichoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

48 (12,12%)

Okręg 5

Kobylany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Irena Solińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

113 (24,15%)

Andrzej Józef Wierdak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”

199 (42,52%)

Danuta Wierdak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

156 (33,33%)

Okręg 6

Kopytowa numery domów: 1 - 55; 187 - 239; 244; 265 - 293; 305 - 307; 309 - 317; 319 - 325 nieparzyste; od 326 do końca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Buczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

61 (25,96%)

Karol Marian Jakubowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”

56 (23,83%)

Aleksandra Sitar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

118 (50,21%)

Okręg 7

Kopytowa numery domów: 56 - 186; 240 - 243; 245 - 264; 295 - 304; 308; 318 - 324 parzyste.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Kania

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (23,26%)

Tomasz Radosław Munia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”

198 (76,74%)

Okręg 8

Leśniówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Piotr Kozielec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

96 (50,00%)

Adam Marcin Łukaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”

96 (50,00%)

Okręg 9

Szczepańcowa : ul. Borowa; Długa; Hutnicza; Jarzębinowa; Jaśminowa; Kościelna; Kwiatowa; Lipowa; Miodowa nr parzyste; Orzechowa nr nieparzyste; Podgórze nr od 2 do 86 parzyste i od nr 41 do 55 nieparzyste; Polna; Przemysłowa; Strażacka od nr 1 do 23 nieparzyste; Szkolna; Wrzosowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Paweł Żołna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

144 (44,31%)

Krzysztof Markiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”

181 (55,69%)

Okręg 10

Szczepańcowa : ul. Dębowa; Jaworowa; Miodowa nr 1, 3, 13; Orzechowa nr parzyste; Podgórze od nr 3 do 37 nieparzyste; Słoneczna; Strażacka od nr 2 do 32 parzyste, od nr 25 do 57 nieparzyste; Zarzecze; Zielona; Zjazdowa. Machnówka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Majkut

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

93 (34,32%)

Krystyna Misiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”

57 (21,03%)

Edward Szwedo

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

96 (35,42%)

Bożena Małgorzata Jankowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

25 (9,23%)

Okręg 11

Świerzowa Polska: ul. Graniczna; Krośnieńska; Nadbrzeżna; Polna od nr 2 do 30 parzyste; Rzeczna; Składowa; Sportowa; Szczepana.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Rafał Szklarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

208 (44,26%)

Alina Celej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”

262 (55,74%)

Okręg 12

Świerzowa Polska: ul. Kmiecie; Krzywa; Nadłąkowa; Podskale; Polna od nr 3 do 55 nieparzyste; Słowika; Szkolna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Kozubal

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

288 (65,75%)

Mieczysław Konstanty Czelny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”

150 (34,25%)

Okręg 13

Zręcin: ul. Długa; Jesionowa; Karola Klobassy-Zrenckiego; Karpacka; Krzywa; Kuźnicza; Łukasiewicza od nr 1 do107 nieparzyste; Nadbrzeżna; Polna; Stawowa; Wąska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Żurkiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

366 (70,52%)

Andrzej Biały

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”

96 (18,50%)

Jacek Hus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

57 (10,98%)

Okręg 14

Zręcin: ul. Bieszczadzka; Cmentarna; Graniczna; Kamieniecka; Konopnickiej; Kościelna; Krótka; Łąkowa; Łukasiewicza od nr 4 do 82 parzyste; Nowa; Parkowa; Przylaski; Szkolna; Śliwinki; Zapłocie; Żeglecka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Markiewicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

125 (30,56%)

Zbigniew Jabłecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”

124 (30,32%)

Jan Tomasz Rodzinka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

160 (39,12%)

Okręg 15

Żeglce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Jadwiga Skalska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

363 (71,60%)

Tadeusz Malik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA CHORKÓWKA”

144 (28,40%)