Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wręczyca Wielka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Wręczyca Wielka Sołectwo I ul.: Sienkiewicza, Prusa, Orzeszkowej, Konopnickiej, Śląska, Sportowa, Spokojna, Zielona, Ogrodowa, Polna, Krótka, Parkowa, Szkolna, Księżycowa, Słoneczna, Gwiezdna, Podgaj, Boczna, Zielony Zaułek, Kolorowa, Okrężna, Reymonta, Szymborskiej, Miłosza, Kwiatowa, Konwaliowa, Brzozowa, Tęczowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Mariusz Kotkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI GMINY WRĘCZYCA WIELKA

164 (19,98%)

Ryszard Stefan Kozak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DOBRO WSPÓLNE

29 (3,53%)

Artur Józef Pieszak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA

174 (21,19%)

Anita Barbara Toborek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA

454 (55,30%)

Okręg 2

Wręczyca Wielka Sołectwo II ul.: 3 Maja, Mickiewicza, Częstochowska, Kolejowa, Miodowa, Strażacka, Jabłoniowa, Wiśniowa, Gruszowa, ks. Józefa Odróbki, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Malinowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Jaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

163 (27,26%)

Magdalena Anna Pietrulewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI GMINY WRĘCZYCA WIELKA

129 (21,57%)

Rafał Janusz Kwec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DOBRO WSPÓLNE

18 (3,01%)

Barbara Chudy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA

72 (12,04%)

Robert Ireneusz Broś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA

216 (36,12%)

Okręg 3

Wręczyca Mała

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Ogłaza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

120 (50,63%)

Paweł Sztolcman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI GMINY WRĘCZYCA WIELKA

28 (11,81%)

Paulina Sztolcman-Dederko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA

5 (2,11%)

Anna Bugaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA

23 (9,70%)

Agata Mstowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

24 (10,13%)

Jadwiga Kasprzak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (15,61%)

Okręg 4

Grodzisko, Pierzchno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jakub Józef Winecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

203 (43,19%)

Bogumiła Michalina Głąb

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

167 (35,53%)

Marek Mądrzyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

100 (21,28%)

Okręg 5

Kalej ulice: Główna od nr 1 do nr 105, Azaliowa, Brzozowa, Cmentarna, Dworska, Grodziska, Liliowa, Narcyzowa, Sosnowa, Strażacka, Szkolna, Polna, Jasnogórska, Szlachecka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Waldemar Prubant

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

259 (66,41%)

Żaneta Beata Rykała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DOBRO WSPÓLNE

81 (20,77%)

Przemysław Krzysztof Brzęczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA

50 (12,82%)

Okręg 6

Kalej ulice: Główna od nr 106 do nr 238, Boczna, Kopalniana, Kościelna, Kowalska, Krótka, Leśna, Ogrodowa, Spokojna, Torowa, Wręczycka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Brodziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

115 (39,52%)

Marcin Rafał Walaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DOBRO WSPÓLNE

27 (9,28%)

Grzegorz Marcin Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA

81 (27,84%)

Jerzy Guła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (23,37%)

Okręg 7

Nowa Szarlejka, Szarlejka, Wydra

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Francik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

54 (12,00%)

Helena Franciszka Wcisło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI GMINY WRĘCZYCA WIELKA

31 (6,89%)

Renata Monika Karwala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DOBRO WSPÓLNE

7 (1,56%)

Krzysztof Jan Ocimek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA

153 (34,00%)

Kamil Jan Radomski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA

152 (33,78%)

Marcin Adrian Tajchman

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (11,78%)

Okręg 8

Długi Kąt, Borowe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Włodzimierz Leszek Drążek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

113 (18,37%)

Agnieszka Anna Bogus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI GMINY WRĘCZYCA WIELKA

114 (18,54%)

Katarzyna Michalina Kłonowska-Brzęczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA

32 (5,20%)

Piotr Józef Wydmuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA

356 (57,89%)

Okręg 9

Bieżeń

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Mateusz Hendzlik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI GMINY WRĘCZYCA WIELKA

173 (53,23%)

Dorota Fiącek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

152 (46,77%)

Okręg 10

Bór Zapilski, Czarna Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Adam Kania

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

101 (23,99%)

Bożena Holik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI GMINY WRĘCZYCA WIELKA

54 (12,83%)

Barbara Irena Bogus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DOBRO WSPÓLNE

112 (26,60%)

Henryk Mariusz Kurzacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA

102 (24,23%)

Magdalena Barbara Bogacz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (12,35%)

Okręg 11

Jezioro, Węglowice, Puszczew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Jacek Osiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

349 (54,11%)

Danuta Mieczysława Smusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DOBRO WSPÓLNE

74 (11,47%)

Ewa Magdalena Witt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA

57 (8,84%)

Paweł Piotr Kocik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

90 (13,95%)

Małgorzata Beata Cieśla

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (11,63%)

Okręg 12

Brzezinki, Kuleje, Nowiny, Piła Druga

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Grzegorz Żerdziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

242 (43,76%)

Łukasz Bogus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA

140 (25,32%)

Agnieszka Anna Pilarz-Chłąd

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA

171 (30,92%)

Okręg 13

Golce, Klepaczka, Truskolasy Sołectwo I ul.: 1 Maja, Częstochowska, Długa, Jana Henryka Dąbrowskiego, Kopernika, Kamienna, Krótka, Szkolna, Nowa, Opolska, Rynek, Równoległa, Słoneczna, Sportowa, Spokojna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Zatyka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

316 (47,16%)

Krystian Józef Makles

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DOBRO WSPÓLNE

180 (26,87%)

Krzysztof Jan Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA

174 (25,97%)

Okręg 14

Piła Pierwsza, Truskolasy Sołectwo II ul.: Akacjowa, Bursztynowa, Cicha, Cmentarna, Dębieczna, Golce, Jaśminowa, Kłobucka, Leśna, Piaskowa, Słowackiego, Zamłynie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Ewa Sas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

113 (19,76%)

Barbara Markowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA

132 (23,08%)

Urszula Anna Zomerfeld

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA

177 (30,94%)

Jadwiga Kubat

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

150 (26,22%)

Okręg 15

Hutka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Marek Szymański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO

14 (4,95%)

Agnieszka Monika Osadnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI GMINY WRĘCZYCA WIELKA

48 (16,96%)

Mariusz Łukasz Adamik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA

83 (29,33%)

Artur Roman Klorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA

114 (40,28%)

Anna Magdalena Radka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (8,48%)