Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Węgliniec

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Węgliniec ulice: Piłsudskiego (z wyjątkiem nr 1 i 2), Mickiewicza, Zła Droga

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Wanda Antonina Batog
    98 (40,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 18 Cezary Adam Bajorek
    71 (29,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUBY SOCHONIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Miłosz Macura
    74 (30,45%)

Okręg 2

Węgliniec ulice: Piłsudskiego (nr 1 i 2), Karola Wojtyły (wszystkie nieparzyste do nr 21 włącznie), Sikorskiego (od nr 24), Partyzantów (nr 1, 2, 3, 4 i 6), Kolejowa (do nr 18)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Ewa Maria Balczus
    49 (24,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 18 Wiesław Kazimierz Piechota
    101 (50,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUBY SOCHONIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Aleksandra Reguła
    52 (25,74%)

Okręg 3

Węgliniec ulice: Kochanowskiego (nr 1, 2, 4, 6, 6a, 8, 8a), Kolejowa (od nr 20), Sikorskiego (nr 2, od nr 3 do nr 22), Wojska Polskiego (do nr 8), Karola Wojtyły (od nr 22 do końca)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bożena Wajda
    80 (29,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 18 Łukasz Pańków
    103 (37,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUBY SOCHONIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zenon Eugeniusz Zator
    90 (32,97%)

Okręg 4

Węgliniec ulice: Daszyńskiego, Kręta, Ogrodowa, plac Wolności, Skrajna, Wolna, Karola Wojtyły (wszystkie parzyste do nr 20 włącznie), Wojska Polskiego (od nr 9), Partyzantów (z wyjątkiem nr 1, 2, 3, 4 i 6), T. Kościuszki (do nr 24), Kochanowskiego (nr 3, 10, 12, 12a, 14, 16, 16a, 18, 20, 22b)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Regina Jadwiga Śmigielska
    97 (31,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Piotr Fink
    105 (34,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUBY SOCHONIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jacek Majdziak
    104 (33,99%)

Okręg 5

Węgliniec ulice: Krótka, Leśna, Parkowa, Sportowa, Wschodnia, Sikorskiego (nr 2a i 2b), T. Kościuszki (od nr 26), Kochanowskiego (nr 5, 11, 11a, 13, 15, 17, 19)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Stankiewicz
    47 (17,22%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marek Stanisław Wawrzynek
    128 (46,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUBY SOCHONIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Krzysztof Marcin Kołodziejczak
    98 (35,90%)

Okręg 6

Stary Węgliniec ulice: Głowackiego, Górnicza, Gajowa, Kossowskiej, Kręta, Łużycka, Piaseczna, Rzeczna, Stawowa, Wiejska; Zielonka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jolanta Gołębska
    92 (36,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dawid Szymczak
    117 (46,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUBY SOCHONIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paweł Jerzy Sabat
    44 (17,39%)

Okręg 7

Stary Węgliniec ulice: Cmentarna, Drzymały, Główna, Konopnickiej, Krótka, Leśna, Polna, Poprzeczna, Potrójna, Reja, Skargi, Skrajna, Słowackiego, Wolna, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Barbara Halina Fink
    91 (35,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 18 Łukasz Ludwik Kocot
    120 (46,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUBY SOCHONIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Beata Dorota Wojdyło
    48 (18,53%)

Okręg 8

Jagodzin, Piaseczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Bogumiła Janina Glonek
    215 (76,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 18 Justyna Anna Bogdanowicz
    66 (23,49%)

Okręg 9

Ruszów ulice: Stefana Batorego, Poprzeczna, Biczana, Brzozowa, Harcerska, Krótka, Nadrzeczna, Pożarna, Ratuszowa, Sienkiewicza, Żagańska od nr 15, Akacjowa, Dębowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Tyrakowski
    159 (84,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 18 Andrzej Ryszard Stasiak
    30 (15,87%)

Okręg 10

Ruszów ulice: Bolesławiecka, Boczna, Chopina, Ułańska, Koszarowa, Kościelna, Modrzewiowa, Plac Partyzantów, Wójtowska, Zgorzelecka od nr 7, Żagańska do nr 14

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Katarzyna Masina
    43 (23,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jerzy Peroński
    112 (61,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUBY SOCHONIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ryszard Stasiak
    28 (15,30%)

Okręg 11

Ruszów ulice: Dworcowa, Jana III Sobieskiego, Kantowicza, Leśna, Łużycka, Emilii Plater, Polna, Strzelecka, Szklana, Śródmiejska, Zgorzelecka do nr 6; Polana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Stanisław Papież
    85 (67,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUBY SOCHONIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Justyna Matusz
    41 (32,54%)

Okręg 12

Ruszów ulice: Borowska, Lipowa; Kościelna Wieś, Okrąglica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Maria Stanisława Fedyczkowska
    127 (86,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUBY SOCHONIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Czesław Bronisław Kołodziejczak
    20 (13,61%)

Okręg 13

Czerwona Woda ulice: 3 - Maja, 5 Grudnia, Kościuszki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Waldemar Szczepan Błauciak
    157 (80,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 18 Dagmara Wiesława Sawicka
    39 (19,90%)

Okręg 14

Czerwona Woda ulice: Górna, Kościelnik, Leśna, Wesoła, Zgorzelecka, Kuźniczyska od nr 20, Lubańska do nr 6

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Elżbieta Grabowska
    139 (58,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 18 Gabriela Maria Kołodziej
    99 (41,60%)

Okręg 15

Czerwona Woda ulice: Czerwionki, Kolejowa, Kuźniczyska do nr 19, Lubańska od nr 7

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWO-OBYWATELSKA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 17 Anna Tłuszcz
    54 (38,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIUSZ WIECZOREK

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mirosław Piątka
    68 (47,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUBY SOCHONIA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grzegorz Jan Borkowski
    20 (14,08%)