Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sienno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część Sienna obejmujące ulice: Bałtowską, Iłżecką, Kościelną, Ostrowiecką, Partyzantów, Rynek, Szkolną, Tylną.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Mirosław Markiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018

170 (72,34%)

Mikołaj Wojciech Niedziela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO

65 (27,66%)

Okręg 2

Praga Górna oraz część Sienna obejmujące ulice: Cmentarną, Dionizego Czachowskiego, Lipską, Nowe Miasto, Radomską, Słoneczną i Tarłowską.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Okrutny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO

107 (38,91%)

Krzysztof Sieczka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

168 (61,09%)

Okręg 3

Stara Wieś.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Justyna Borek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018

140 (72,92%)

Agnieszka Katarzyna Gołdon-Stodulska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO

52 (27,08%)

Okręg 4

Karolów, Tarnówek, Wodąca.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Ćwik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018

77 (44,25%)

Jolanta Elżbieta Makuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO

97 (55,75%)

Okręg 5

Dębowe Pole, Kochanówka, Krzyżanówka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Dygas-Gruszczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018

46 (18,04%)

Jan Pastuszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO

13 (5,10%)

Paweł Pastuszka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

140 (54,90%)

Jacek Moskwa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

56 (21,96%)

Okręg 6

Dąbrówka, Eugeniów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Mazur

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 7

Adamów, Leśniczówka, Olechów Nowy, Olechów Stary.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Cecylia Krystyna Małaczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO

83 (58,45%)

Wojciech Dariusz Burek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (41,55%)

Okręg 8

Hieronimów, Piasków, Praga Dolna, Trzemcha Dolna, Trzemcha Górna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bohdan Przydatek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018

138 (70,77%)

Wiesław Łapa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO

57 (29,23%)

Okręg 9

Osówka, Wygoda.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anita Sylwia Lizner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO

96 (45,71%)

Julian Siwek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

114 (54,29%)

Okręg 10

Aleksandrów Duży, Zapusta.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lidia Łepecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018

81 (71,68%)

Grażyna Katarzyna Zagozdon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO

32 (28,32%)

Okręg 11

Gozdawa, Janów, Kadłubek.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Małaczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018

66 (39,76%)

Paweł Krawczykowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO

100 (60,24%)

Okręg 12

Bronisławów, Ludwików, Nowa Wieś.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Kaczor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018

121 (67,98%)

Adam Jan Heba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO

57 (32,02%)

Okręg 13

Jawor Solecki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Lidia Gajos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO

85 (52,80%)

Marian Stanisław Kustra

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (47,20%)

Okręg 14

Jaworska Wola, Wyględów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Majewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018

47 (31,76%)

Krzysztof Piotr Szpaczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA WOLA KRZYSZTOFA SZPACZYŃSKIEGO

101 (68,24%)

Okręg 15

Aleksandrów, Wierzchowiska Drugie, Wierzchowiska Pierwsze.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Ładak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY SAMORZĄD 2018

137 (69,90%)

Kazimierz Stanisław Boniatowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA GMINY SIENNO

59 (30,10%)