Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Siemiątkowo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Gutkowo Sołectwo Krzeczanowo: miejscowości: Cyndaty, Zaborze Krzeczanowskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Ciarciński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (55,32%)

Jolanta Szczuka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (44,68%)

Okręg 2

Sołectwo Krzeczanowo: miejscowość Krzeczanowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Jerzy Komorowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

46 (34,59%)

Dawid Rudziński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (63,91%)

Anna Komorowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

2 (1,50%)

Okręg 3

Sołectwa Goszczk, Wola Łaszewska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Benedykt Budka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (53,27%)

Piotr Stefański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (46,73%)

Okręg 4

Sołectwo Łaszewo: miejscowości: Łaszewo, Łaszewo-Wietrznik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Dunikowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

103 (60,23%)

Andrzej Krystyniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

68 (39,77%)

Okręg 5

Sołectwo Wojciechowo: miejscowości: Julianowo, Osowa Łaszewska, Wojciechowo Sołectwo Osowa: miejscowości: Osowa Drobińska, Osowa Krzeczanowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Turowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (33,33%)

Wioleta Iga Kowalska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (66,67%)

Okręg 6

Sołectwo Ziemiany: miejscowości: Chomęc, Siemiątkowo-Rechty, Ziemiany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Dariusz Wagner

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (51,14%)

Bogdan Gosik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (48,86%)

Okręg 7

Sołectwo Gradzanowo Kościelne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Szlom

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

75 (42,61%)

Dariusz Gajewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

36 (20,45%)

Zbigniew Ryszard Lewandowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

65 (36,93%)

Okręg 8

Sołectwa: Dzieczewo, Siciarz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Marek Woźniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

80 (48,48%)

Beata Nadolska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

10 (6,06%)

Tomasz Piórkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NIEZALEŻNI T.P."

75 (45,45%)

Okręg 9

Sołectwo Siemiątkowo-Rogale: miejscowości: Siemiątkowo-Rogale, Siemiątkowo-Kosmy Sołectwo Suwaki: miejscowości: Chrapoń, Suwaki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Borowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (48,28%)

Tomasz Staniszewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (51,72%)

Okręg 10

Sołectwo Siemiątkowo ulice: Kalinowa, Kasztelańska, Koszykowa, Kościelna numery nieparzyste od nr 11 do 19, Kościelna numery parzyste od nr 2 do 24, Parkowa numery nieparzyste od nr 1 do 37, Polna, Południowa numery parzyste od nr 2 do 10, Sportowa, Wiatraczna, Zygmunta Padlewskiego, miejscowość Siemiątkowo-Siódmaczka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roland Marian Świerkocki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (55,17%)

Lech Jan Kwas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (44,83%)

Okręg 11

Sołectwo Siemiątkowo ulice: Kwiatowa, Kościelna numery nieparzyste od nr 1 do 9A, Lipowa, Łąkowa, Parkowa numery parzyste od nr 2 do 30, Południowa numery nieparzyste od nr 1 do 3, Różana, Słoneczna, Tartaczna, Warszawska, Władysława Reymonta, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Marianna Radomska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

70 (44,59%)

Stanisław Bogdan Pontkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (37,58%)

Leszek Breński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

28 (17,83%)

Okręg 12

Sołectwo Pijawnia: miejscowości: Dzban, Karolinowo, Pijawnia, Złe Borki Sołectwo Rostowa: miejscowości: Rostowa, Wolany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marianna Wiesława Sikorska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (47,24%)

Agnieszka Czaplińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (52,76%)

Okręg 13

Sołectwa: Budy Koziebrodzkie, Nowe Budy Osieckie, Stare Budy Osieckie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Naguszewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (43,48%)

Marcin Chabora

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

52 (56,52%)

Okręg 14

Sołectwo Antoniewo Sołectwo Nowopole: miejscowości: Kolonia Siemiątkowska, Nowopole

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Bilicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (39,80%)

Jan Wilewski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

59 (60,20%)

Okręg 15

Sołectwa: Nowa Wieś, Sokołowy Kąt

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marianna Dąbrowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

94 (50,00%)

Aneta Brzuska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

94 (50,00%)