Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Narewka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwa: Guszczewina, Mikłaszewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anatol Romańczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

78 (54,55%)

Monika Ciesnowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA NAREWKA

65 (45,45%)

Okręg 2

Sołectwa: Olchówka, Nowe Masiewo, Stare Masiewo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Klaudia Miszczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

50 (43,48%)

Paweł Kalinowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (35,65%)

Krzysztof Ryszard Grzywiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (20,87%)

Okręg 3

Sołectwa: Planta, Leśna, Grodzisk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksander Zdanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

79 (63,71%)

Paulina Stalbowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA NAREWKA

45 (36,29%)

Okręg 4

Sołectwa: Ochrymy, Podlewkowie, Krynica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witalis Suchodoła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

47 (46,53%)

Paweł Nieścieruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA NAREWKA

54 (53,47%)

Okręg 5

Narewka ul. Nowa, Kolejowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Krasnopolski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

56 (40,00%)

Sławomir Stepaniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA NAREWKA

84 (60,00%)

Okręg 6

Narewka ul. Adama Mickiewicza, Majowa, Kryniczna, Wąska, Cicha, Nadrzeczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Szwarc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

82 (59,85%)

Alicja Łuksza

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

11 (8,03%)

Anna Wasilczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA NAREWKA

44 (32,12%)

Okręg 7

Narewka ul. Hajnowska, Białowieska, Brzozowa, Dębowa, Ogrodowa, Sosnowa, Świerkowa, Lipowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Gryc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

61 (34,08%)

Roman Malinowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (13,97%)

Józef Moroz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA NAREWKA

93 (51,96%)

Okręg 8

Sołectwo Skupowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Drozd

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

16 (17,98%)

Wioletta Renata Bondaruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA NAREWKA

73 (82,02%)

Okręg 9

Siemianówka ul. Lipowa, Cicha, Jesionowa, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Birycka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

117 (76,47%)

Ala Jaświłowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA NAREWKA

36 (23,53%)

Okręg 10

Sołectwa: Babia Góra, Siemianówka ul. Polna, Łąkowa, Bociania, Łabędzia, Pliszki, Żurawia, Sowia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosława Łuksza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

64 (52,46%)

Daniel Oniskiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA NAREWKA

58 (47,54%)

Okręg 11

Sołectwa: Eliaszuki, Michnówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Ptaszyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

38 (45,24%)

Aleksander Charkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA NAREWKA

46 (54,76%)

Okręg 12

Sołectwa: Zabłotczyzna, Janowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Maria Gieryng

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

69 (51,11%)

Paweł Litwiniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA NAREWKA

66 (48,89%)

Okręg 13

Sołectwa: Nowa Łuka, Tarnopol

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Urszula Hajduk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

36 (36,73%)

Stanisław Sadowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

62 (63,27%)

Okręg 14

Sołectwo: Lewkowo Nowe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Ciełuszecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

60 (53,57%)

Piotr Stocki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (46,43%)

Okręg 15

Sołectwo: Lewkowo Stare

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Maksymiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE REGIONU PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ

62 (40,00%)

Igor Janusz Birycki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (36,77%)

Łukasz Kozioł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA NAREWKA

36 (23,23%)