Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Nowa Sucha

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Stary Dębsk Sołectwo Braki Sołectwo Nowy Dębsk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Lelonek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE

64 (33,51%)

Witold Robert Nowak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

54 (28,27%)

Krzysztof Stefan Pieniążek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (38,22%)

Okręg 2

Sołectwo Kozłów Szlachecki Sołectwo Nowy Kozłów Pierwszy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Piotr Bugaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE

49 (24,14%)

Dariusz Rumiński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

89 (43,84%)

Dorota Tybuś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (32,02%)

Okręg 3

Sołectwo Antoniew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Teresiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (31,58%)

Łukasz Michał Ziębiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEW

78 (68,42%)

Okręg 4

Sołectwo Kozłów Biskupi: ul. Sochaczewska ul. Kasztanowa ul. Północna ul. Prosta ul. Spokojna ul. Klonowa ul. Olimpijska ul. Sadowa ul. Spółdzielcza ul. Wiśniowa ul. Orzechowa ul. Dębowa ul. Wierzbowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Mariola Smyczek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

140 (60,87%)

Bożena Grażyna Buczek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

90 (39,13%)

Okręg 5

Sołectwo Kozłów Biskupi: ul. Piękna ul. Złota ul. Sosnowa ul. Załamana ul. Rumiankowa ul. Akacjowa ul. Nadrzeczna ul. Leśna ul. Wrzosowa ul. Szmaragdowa ul. Brzozowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Martyna Kowalik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOCHACZEWSKIE FORUM SAMORZĄDOWE

161 (61,69%)

Barbara Urszula Kosmalska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

87 (33,33%)

Anna Marianna Grzelak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOWALIKA EMILA

13 (4,98%)

Okręg 6

Sołectwo Kozłów Biskupi: ul. Skierniewicka ul. Dworkowa ul. Przyszła ul. Cicha ul. Miodowa ul. Kwiatowa ul. Wąska ul. Kolejowa ul. Polna ul. Słoneczna ul. Wesoła ul. Działkowa ul. Odległa ul. Podleśna ul. Jasna ul. Jabłoniowa ul Diamentowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Marian Podrażka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

164 (71,62%)

Dariusz Błędowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOWALIKA EMILA

16 (6,99%)

Paweł Cezariusz Zbyszyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ZBYSZYŃSKIEGO

49 (21,40%)

Okręg 7

Sołectwo Rokotów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Piotr Kowalski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

104 (67,53%)

Ryszard Andrzej Bączyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOWALIKA EMILA

10 (6,49%)

Marlena Kowalska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (25,97%)

Okręg 8

Sołectwo Stary Białynin Sołectwo Nowy Białynin Sołectwo Orłów Sołectwo Marysinek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Paweł Szymański

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

97 (59,88%)

Zbigniew Baczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOWALIKA EMILA

11 (6,79%)

Michał Grzegorz Brysiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (33,33%)

Okręg 9

Sołectwo Kornelin-Leonów Sołectwo Kolonia Gradowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Monika Kozłowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

115 (77,70%)

Andrzej Bogdan Goreniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOWALIKA EMILA

33 (22,30%)

Okręg 10

Sołectwo Zakrzew Sołectwo Stara Sucha-Nowy Żylin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Ewa Buczek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

168 (68,29%)

Ewa Teresa Marchewa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (31,71%)

Okręg 11

Sołectwo Nowa Sucha

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Robert Mikulski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

194 (89,40%)

Marek Kaczor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOWALIKA EMILA

23 (10,60%)

Okręg 12

Sołectwo Mizerka-Stary Żylin Sołectwo Nowy Kozłów Drugi-Szeligi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Kaczmarczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo Wikcinek Sołectwo Okopy Sołectwo Borzymówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aldona Maria Potkańska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

142 (79,33%)

Adam Lusztak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOWALIKA EMILA

37 (20,67%)

Okręg 14

Sołectwo Kościelna Góra Sołectwo Kurdwanów Sołectwo Glinki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Wiśniewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

136 (66,02%)

Mirosław Tądera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOWALIKA EMILA

11 (5,34%)

Mariola Dawidziuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (28,64%)

Okręg 15

Sołectwo Roztropna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Kubiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

69 (73,40%)

Milena Ewa Müller

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

25 (26,60%)