Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Konstantynów Łódzki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ulice: Armii Krajowej, Boczna, Cegielniana, Działkowa, Gdańska, gen. Mariana Langiewicza od nr 40 do końca, Innowacyjna, Inwestycyjna, Jasna, Kościelna, Krakowska, Księdza Kazimierza Janika, Łanowa, Łąkowa, Łódzka od nr 50 do końca (P), Łódzka od nr 55 do końca (N), Marii Skłodowskiej-Curie, Nastrojowa, Nowa, Ogrodowa, Owocowa, Plantowa, Pogodna, Przemysłowa, Przygraniczna, Przytulna, Spółdzielcza, Srebrna Ostoja, Srebrna Polana, Srebrne Zacisze, Uprawna, Urokliwa, Warzywnicza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jadwiga Teresa Czekajewska
    503 (68,72%)

KOMITET WYBORCZY KONSTANTYNOWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Ewa Wiesława Szurgot
    229 (31,28%)

Okręg 2

ulice: Browarna, Chmielna, Górna, Jana Kilińskiego od nr 60 do końca, Jęczmienna, Kątna, Kosynierów, Legionów, Miodowa, Nasienna, Piwna, Pl. Wolności od nr 31 do końca, Słodowa, Ułanów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jacek Piotr Jakubowski
    394 (66,78%)

KOMITET WYBORCZY KONSTANTYNOWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Paulina Oliwia Stępień
    196 (33,22%)

Okręg 3

ulice: Adama Mickiewicza, Bechcice, Bursztynowa, Czereśniowa, Diamentowa, Grabowa, Henryka Sienkiewicza, Ignacew, Jarzębinowa, Jesienna, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa od nr 1 do nr 31 (N) i od nr 2 do nr 16 (P), Krzywa, Kwarcowa, Leszczynowa, Lutomierska, Łużycka, Mała, Mirosławice, Modrzewiowa, Nowe Bechcice, Orzechowa, Polna, Poziomkowa, Rszewska, Sasankowa, Słoneczna, Spokojna, Stare Bechcice, Świerkowa, Wierzbowa, Wiosenna, Wodociągowa, Wrzosowa, Wycieczkowa od nr 1 do nr 12

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marcin Jacek Bazylak
    304 (43,80%)

KOMITET WYBORCZY KONSTANTYNOWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sławomir Młynarczyk
    390 (56,20%)

Okręg 4

ulice: Bażancia, Bociania, Bolesława Prusa od nr 1 do nr 15 (N) i od nr 2 do nr 22 (P), Cmentarna, Gołębia, Jana Kochanowskiego od nr 1 do nr 19 (N) i od nr 2 do nr 4 (P), Jaskółcza, Jastrzębia, Józefów, Kasztelańska, Kazimierza Tetmajera, Krucza, Księdza Hugona Kołłątaja od nr 1 do nr 5 (N) i od nr 2 do nr 8 (P), Łaska od nr 17 do końca, 1 Maja od nr 1 do nr 26, Piaskowa, Rysia, Sarnia, Skrzydlata, Słowicza, Sobolowa, Srebrzyńska od nr 1 do nr 15 (N) i od nr 2 do nr 36 (P), Stanisława Wyspiańskiego, Szpacza, Wiewiórcza, Wycieczkowa od nr 13 do końca, Wypoczynkowa, Zajęcza, Żurawia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marzena Alina Kobojek
    221 (40,40%)

KOMITET WYBORCZY KONSTANTYNOWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Aneta Urszula Malczewska
    252 (46,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI DLA KONSTANTYNOWA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Rafał Kalinowski
    74 (13,53%)

Okręg 5

ulice: Bolesława Prusa od nr 17 do końca (N) i od nr 24 do końca (P), gen. Mariana Langiewicza od nr 1 do nr 39, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego od nr 21 do końca (N) i od nr 6 do końca (P), Juliana Tuwima, Kolejowa, Krótka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Księdza Hugona Kołłątaja od nr 7 do końca (N) i od nr 10 do końca (P), Leśna, Łódzka od nr 1 do nr 9 i od nr 11 do nr 25, 1 Maja od nr 27 do końca, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Mikołaja Reja, pl. Tadeusza Kościuszki od nr 1 do nr 5 i od nr 16 do końca, Południowa, Srebrzyńska od nr 17 do końca (N) i od nr 38 do końca (P), Władysława Broniewskiego, Zacisze, Zagajnikowa, Ziołowa, Zofii Nałkowskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Filip Juliusz Krwawnik
    271 (44,35%)

KOMITET WYBORCZY KONSTANTYNOWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Robert Bujnowicz
    340 (55,65%)

Okręg 6

ulice: Mikołaja Kopernika, Zgierska od nr 20 do nr 30 (P)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Michał Wiktor Paśnicki
    252 (46,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA SZYMCZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Michał Jan Szymczak
    291 (53,59%)

Okręg 7

ulice: Mikołaja Krzywiec-Okołowicza, mjr. Henryka Sucharskiego, Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr 1 do nr 21 (N), Sadowa od nr 1 do nr 17

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Konrad Wiktor Sudra
    293 (58,84%)

KOMITET WYBORCZY KONSTANTYNOWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Szczepaniak
    205 (41,16%)

Okręg 8

ulice: Cypriana Kamila Norwida, Dąbrowska, Grunwaldzka, Księdza Zygmunta Łabentowicza, Łódzka od nr 26 do nr 48 (P) i od nr 27 do nr 53 (N), Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 1 do nr 25 (N), Północna, Stefana Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Beata Lidia Szymonowicz
    227 (44,69%)

KOMITET WYBORCZY KONSTANTYNOWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Maria Ślasko
    197 (38,78%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Zofia Jencz
    84 (16,54%)

Okręg 9

ulice: Dolna, Juliusza Słowackiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 27 do końca (N), nr 34, nr 38 i nr 42, Nad Jasienią od nr 54 do końca, Zgierska od nr 33 do nr 49 (N) i od nr 42 do nr 62 (P)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Gabriela Jadwiga Szczepaniak
    299 (50,34%)

KOMITET WYBORCZY KONSTANTYNOWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Barbara Sabina Antosik
    295 (49,66%)

Okręg 10

ulice: Łódzka nr 10, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 2 do nr 22 (P)

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marek Ireneusz Łopaciński
    310 (62,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NUMER SIEDEM JEDEN

kandydatliczba głosów

  1. 18 Jacek Piotr Mack
    184 (37,25%)

Okręg 11

ulice: Ignacego Daszyńskiego, Jana Pawła II od nr 33 do końca (N), Kaczeńcowa, Kwiatowa, 8 Marca, Pl. Wolności od nr 1 do nr 30, Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr 23 do końca (N), Sadowa od nr 18 do końca, skwer im. mjr. Henryka Dobrzańskiego-Hubala

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Sawościan
    190 (36,05%)

KOMITET WYBORCZY KONSTANTYNOWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Bogusław Grandys
    98 (18,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ELŻBIETY JABŁOŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 21 Elżbieta Anna Jabłońska
    239 (45,35%)

Okręg 12

ulice: Generała Józefa Bema, Generała Józefa Sowińskiego, Generała Kazimierza Pułaskiego, Jana Kilińskiego od nr 1 do nr 59, Jana Pawła II od nr 1 do nr 31 (N) i od nr 2 do końca (P), Łaska od nr 1 do nr 16, Młynarska, pl. Tadeusza Kościuszki od nr 6 do nr 15, Stanisława Moniuszki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dariusz Ryszard Piasecki
    249 (48,07%)

KOMITET WYBORCZY KONSTANTYNOWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Radosław Antoni Radwański
    269 (51,93%)

Okręg 13

ulice: al. Kombatantów, Księdza Stanisława Czernika, Marszałka Józefa Piłsudskiego od nr 24 do nr 30 (P), Zgierska od nr 1 do nr 19 i nr 23

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dariusz Janusz Korczyński
    263 (47,47%)

KOMITET WYBORCZY KONSTANTYNOWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Barbara Zapalska
    243 (43,86%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Piotr Dembski
    48 (8,66%)

Okręg 14

ulice: Marszałka Józefa Piłsudskiego nr 36 i nr 40, Prezydenta Gabriela Narutowicza od nr 2 do nr 10 (P), Zgierska od nr 25 do nr 31 (N) i od nr 32 do nr 40 (P)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Dariusz Marek Stelmasiak
    316 (55,54%)

KOMITET WYBORCZY KONSTANTYNOWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Henryka Szymańska
    253 (44,46%)

Okręg 15

ulice: Akacjowa, Aleksandrowska, Brzozowa, Bukowa, Dąbrowa, Dębowa, Dobra, Elizy Orzeszkowej, Jodłowa, Klonowa od nr 18 do końca (P) i od nr 33 do końca (N), Konwaliowa, Kręta, Letniskowa, Lipowa, Liściasta, Marii Konopnickiej, Miła, Nad Jasienią od nr 1 do nr 53, Nadrzeczna, Niesięcin, Poprzeczna, Przyrodnicza, Rszew Legionowo, Sosnowa, Srebrna Dąbrowa, Wiśniowa, Zgierska od nr 51 do końca (N) i od nr 64 do końca (P), Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAKUBOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Włodzimierz Jerzy Jędrasik
    255 (48,85%)

KOMITET WYBORCZY KONSTANTYNOWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Małgorzata Matyjak
    267 (51,15%)