Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bralin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Bralin, ulice: Jodłowa nr 15 - 18, Kępińska, Nowa od nr 1 - 55a, Ogrodowa od nr 1 - 12, Rzemieślnicza, Słoneczna, Wrocławska od nr 1 - 12

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Kinga Blabuś-Przybylska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN

69 (25,18%)

Roman Stanisław Lemanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”

144 (52,55%)

Andrzej Kosakiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN

61 (22,26%)

Okręg 2

Sołectwo Bralin, ulice: Braci Grossków od nr 15 - 37, Benedykta Jańskiego, Boczna, Józefa Piłsudskiego od nr 15 - 38, Kalinowa, Lipowa od nr 41 - 62a, Miodowa, Powstańców Wielkopolskich, Stefana Wojciechowskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Jadwiga Doruch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN

76 (37,44%)

Kamil Mateusz Wanzek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”

127 (62,56%)

Okręg 3

Sołectwo Bralin, ulice: Krótka, Lipowa od nr 15 - 24, Nowa od nr 57 - 100, Ogrodowa od nr 13 - 32, Spokojna, Wrocławska od nr 12a - 33

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Józef Głąb

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN

77 (39,69%)

Mariusz Emil Kazimierczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”

50 (25,77%)

Dawid Stanisław Kosakiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN

67 (34,54%)

Okręg 4

Sołectwo Bralin, ulice: Braci Grossków od nr 1 - 14, Jana i Józefa Dirbachów, Jana Rybarka, Jodłowa od nr 1 - 14, Józefa Piłsudskiego od nr 1 - 14, Kwiatowa, Lipowa od nr 25 - 40a, Okrężna, Poprzeczna, Przemysława, Tomasza Gabriela

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bernadeta Teresa Małecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN

57 (27,54%)

Paweł Krystian Narękiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”

113 (54,59%)

Paweł Stanisław Troska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN

37 (17,87%)

Okręg 5

Sołectwo Bralin, ulice: Jabłonkowa, Kręta, Marii Konopnickiej, Malinowa, Namysłowska, Południowa, Pólkowska , Wiśniowa, Zielona.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Eugeniusz Gudra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN

59 (31,05%)

Marek Jan Markiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”

84 (44,21%)

Beata Elżbieta Cichy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA GMINY BRALIN

15 (7,89%)

Paweł Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN

32 (16,84%)

Okręg 6

Sołectwo Bralin, ulice: Kacza, Kościelna, Kościuszki, ks. Jana Ćwiejkowskiego, Lipowa od nr 1 - 14i, Łąkowa, Polna, Strażacka, Wiosenna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Violetta Anna Kwiatkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN

55 (27,64%)

Anna Magdalena Lewek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”

63 (31,66%)

Michael Böhm

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN

81 (40,70%)

Okręg 7

Sołectwo Bralin ulice: 3 - go Maja, Błotna, Dworcowa, Leśna, Rynek, Wrocławska od nr 34 - 99, Stara

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Hubert Puchała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN

99 (36,53%)

Mateusz Boryczka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”

112 (41,33%)

Błażej Adam Lemanik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDEN BRALIN

60 (22,14%)

Okręg 8

Sołectwo Mnichowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adrian Szlag

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN

104 (61,54%)

Piotr Daniel Twardowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”

65 (38,46%)

Okręg 9

Sołectwo Nowa Wieś Książęca (część) od nr 1 do nr 50 oraz od nr 105 do nr 120D

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Otremba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN

79 (43,65%)

Karol Poprawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”

102 (56,35%)

Okręg 10

Sołectwo Nowa Wieś Książęca (cześć) od nr 51 do nr 104, Sołectwo Nowa Wieś Książęca (część) obejmująca Nowa Wieś Ks.-Parcele

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Czajka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN

95 (56,21%)

Kamil Józef Lenort

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”

74 (43,79%)

Okręg 11

Sołectwo Chojęcin-Parcele

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Władysław Kucharski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN

95 (39,75%)

Monika Katarzyna Kula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”

144 (60,25%)

Okręg 12

Sołectwo Chojęcin, Sołectwo Działosze, Sołectwo Nosale

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Niechciał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN

107 (61,85%)

Ewelina Magdalena Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”

66 (38,15%)

Okręg 13

Sołectwo Tabor Wielki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Piotr Kłodnicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN

166 (68,88%)

Grzegorz Adamski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”

75 (31,12%)

Okręg 14

Sołectwo Gola, Sołectwo Tabor Mały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Iwan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN

103 (59,20%)

Jan Eugeniusz Kokot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”

71 (40,80%)

Okręg 15

Sołectwo Czermin, Sołectwo Weronikopole

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Böhm

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY BRALIN

114 (63,33%)

Stanisław Lar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZMIEŃMY RAZEM NASZĄ GMINĘ”

66 (36,67%)