Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Piastów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

al. Jerozolimskie, 11 Listopada, J. Brandta, G. Daniłowskiego, Dworcowa, A. Dygasińskiego, J. Fałata, A. Fredry, Z. Gęsickiego, M. Konopnickiej, Z. Kosewskiego, J. Kraszewskiego, Królewska, Krótka, T. Lenartowicza, C. Norwida, E. Orzeszkowej, Plac Zgody, Pokoju, Poprzeczna, B. Prusa, Przejazdowa, Wł. Reymonta, H. Sienkiewicza, E. Słońskiego, J. Styki, Szarych Szeregów, K. Przerwy Tetmajera, K. Ujejskiego, W. Witosa, S. Wyspiańskiego, Zielona, S. Żeromskiego, Wł. Broniewskiego, Brzozowa, Chabrowa, C. Godebskiego, Harcerska, Jaśminowa, J. Kasprowicza, Klonowa, Kwiatowa, Lipowa, Plac Słoneczny, J. Popiełuszki, Różana, Sosnowa, A. Struga, Wiosenna, B. Zaleskiego, Złotej Jesieni, Akacjowa, al. Tysiąclecia, A. Asnyka, Dębowa, Gimnazjalna, Grunwaldzka, Z. Krasińskiego, Krucza, B. Leśmiana, Licealna, A. Mickiewicza, Modrzewiowa, Niecała, Podstawowa, W. Pola, M. Reja, J. Słowackiego, Świerkowa, J. Tuwima, Uniwersytecka, Wierzbowa, Wiśniowa, St. Bodycha, J. Kaplera

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ PIASTÓW - WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 9 Grzegorz Konrad Parys
    163 (4,66%)
  2. 6 Karolina Maria Haberka
    39 (1,12%)
  3. 7 Robert Wojciech Madej
    173 (4,95%)
  4. 8 Izabela Kuc
    56 (1,60%)
  5. 5 Piotr Stępień
    99 (2,83%)
  6. 2 Agata Korczak
    289 (8,27%)
  7. 4 Ewa Maria Biały
    47 (1,34%)
  8. 3 Piotr Paweł Wojtczak
    89 (2,55%)
  9. 1 Grzegorz Waldemar Szuplewski
    505 (14,45%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Andrzej Kubicki
    399 (11,42%)
  2. 2 Halina Mirosława Brutkowska
    84 (2,40%)
  3. 3 Mirosława Jolanta Jezierska
    53 (1,52%)
  4. 4 Beata Anna Brzezińska-Kołodziejska
    85 (2,43%)
  5. 7 Krzysztof Tomasz Jankowski
    31 (0,89%)
  6. 5 Urszula Zakrzewska
    63 (1,80%)
  7. 6 Wojciech Krzysztof Ogórek
    16 (0,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Wojciech Pokorski
    77 (2,20%)
  2. 5 Lucyna Kacprzak
    47 (1,34%)
  3. 3 Tadeusz Edward Wojewódzki
    149 (4,26%)
  4. 4 Stanisław Jan Chodyna
    44 (1,26%)
  5. 2 Anna Dymińska-Frankiewicz
    95 (2,72%)
  6. 1 Ewa Grażyna Witak
    394 (11,27%)
  7. 7 Kamil Daniel Wójcicki
    47 (1,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA PIASTOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Urszula Barbara Jackowska
    70 (2,00%)
  2. 1 Krzysztof Paweł Smolaga
    154 (4,41%)
  3. 3 Jerzy Józef Lewiński
    65 (1,86%)
  4. 4 Anita Ewa Gosa
    33 (0,94%)
  5. 5 Jarosław Jaworski
    20 (0,57%)
  6. 6 Agnieszka Jolanta Krysiak
    40 (1,14%)
  7. 7 Paweł Woźniak
    24 (0,69%)
  8. 8 Jacek Władysław Zawiślak
    45 (1,29%)

Okręg 2

al. Wojska Polskiego, J. Bema nr 1, 2 i 3, St. Kostki, P. Wysockiego, Żbikowska nr 1 - 8, j. Dąbrowskiego nr nieparzyste 1 - 11 i parzyste 2 - 16, E. Plater nr 1 - 9, I. Skorupki nr nieparzyste 1 - 7 i parzyste 2 - 24, al. Krakowska, Błońska, Cieszyńska, J. Hallera, Wł. Jagiełły, Św. Jadwigi Królowej , Kujawska, Lwowska, Łowicka, Mazowiecka, Mazurska, P. Skargi, Pomorska, Powstańców Warszawy, Słowiańska, Sochaczewska, Toruńska, Warszawska r 1 - 37, T. Axentowicza, J. Chełmońskiego, A. Grottgera, H. Kołłątaja, M. Kopernika, W. Kossaka, J. Lelewela, J. Malczewskiego, J. Matejki, M. Mochnackiego, S. Noakowskiego, Orła Białego, Ożarowska, Północna, Radosna, T. Rejtana, H. Siemiradzkiego, Sokola, St. Staszica, Wrzosowa.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ PIASTÓW - WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Łukasz Lech Jasiński
    173 (5,11%)
  2. 2 Aneta Renata Czyż-Pachołek
    276 (8,15%)
  3. 1 Kazimierz Dymek
    296 (8,74%)
  4. 6 Angelika Gromada
    77 (2,27%)
  5. 5 Piotr Zbigniew Kowalik
    57 (1,68%)
  6. 4 Dominika Joanna Pietkiewicz
    85 (2,51%)
  7. 7 Bartłomiej Arkadiusz Kurek
    49 (1,45%)
  8. 8 Beata Julita Prusak
    68 (2,01%)
  9. 9 Albert Kalita
    73 (2,15%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Emilia Magdalena Pokrzywnicka
    39 (1,15%)
  2. 1 Małgorzata Ogórek
    471 (13,90%)
  3. 7 Paweł Andrzej Kubicki
    80 (2,36%)
  4. 2 Iwona Agnieszka Rostankowska
    90 (2,66%)
  5. 5 Piotr Małecki
    61 (1,80%)
  6. 6 Józef Sajkiewicz
    11 (0,32%)
  7. 4 Anna Zofia Kruszewska
    107 (3,16%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Marzena Woźniak
    124 (3,66%)
  2. 1 Janusz Wroński
    425 (12,54%)
  3. 4 Ludwik Michał Wit
    120 (3,54%)
  4. 2 Maria Ziółek
    271 (8,00%)
  5. 3 Henryk Siankowski
    30 (0,89%)
  6. 6 Jan Janiszewski
    41 (1,21%)
  7. 7 Anna Budrowska
    31 (0,91%)
  8. 8 Witold Kuźma
    48 (1,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA PIASTOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Renata Aldona Sosnowik-Bęza
    40 (1,18%)
  2. 4 Magdalena Zawiślak
    11 (0,32%)
  3. 6 Katarzyna Smolaga
    30 (0,89%)
  4. 3 Jacek Burzyński
    41 (1,21%)
  5. 5 Jarosław Wacław Prus
    11 (0,32%)
  6. 7 Tomasz Klimiuk
    35 (1,03%)
  7. 1 Iwona Lidia Fatyga
    117 (3,45%)

Okręg 3

J. Dąbrowskiego nr nieparzyste 13A - 33 i parzyste 18 - 40, W. Łukasińskiego, St. Maczka, M. Ogińskiego, K. Pułaskiego, J. Sułkowskiego, Żbikowska nr 10 - 70, S. Żółkiewskiego, L. Lisa-Kuli, S. Okrzei, I. Paderewskiego, Piasta, al. J. Piłsudskiego, I. Prądzyńskiego, J. Sobieskiego, J. Sowińskiego, S. Barcewicza, J. Bema-domy jednorodzinna, Boczna, Bohaterów Wolności, F. Chopina, L. Idzikowskiego, M. Karłowicza, J. Kilińskiego, T. Kościuszki, K. Krupińskiego, St. Moniuszki, K. Namysłowskiego, E. Plater nr parzyste10 - 16 i nieparzyste 13 - 19, J. Poniatowskiego, M. Skłodowskiej-Curie, I. Skorupki nr parzyste 16 - 28 i nieparzyste 11 - 23, R. Traugutta, Warszawska nr 38 - 69, H. Wieniawskiego, J. Wybickiego, W. Pileckiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ PIASTÓW - WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Sarnacki
    298 (8,93%)
  2. 3 Henryk Wojciech Nowotniak
    99 (2,97%)
  3. 2 Monika Kwatek
    200 (5,99%)
  4. 5 Jarosław Maria Kurdziel
    208 (6,23%)
  5. 8 Katarzyna Rudnicka
    38 (1,14%)
  6. 7 Katarzyna Wilewska
    55 (1,65%)
  7. 4 Urszula Maria Wiśniewska
    56 (1,68%)
  8. 6 Grażyna Józefa Nowak
    63 (1,89%)
  9. 9 Rafał Edward Nowakowski
    187 (5,60%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Krzysztof Jankowski
    485 (14,53%)
  2. 3 Izabela Maria Kamińska
    102 (3,06%)
  3. 2 Bożenna Magdalena Kalinowska
    129 (3,87%)
  4. 5 Marek Witold Latek
    40 (1,20%)
  5. 4 Tomasz Robert Zatoń
    125 (3,75%)
  6. 6 Urszula Lucyna Płonczyńska
    12 (0,36%)
  7. 7 Barbara Irena Dudzik-Szelągowska
    58 (1,74%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Henryk Figarski
    33 (0,99%)
  2. 7 Monika Ewa Ropelewska
    56 (1,68%)
  3. 2 Zbigniew Garus
    74 (2,22%)
  4. 1 Przemysław Tadeusz Worek
    577 (17,29%)
  5. 3 Bogusław Stanisław Kaleta
    51 (1,53%)
  6. 4 Aneta Maria Wicińska
    43 (1,29%)
  7. 6 Zofia Czekaj
    44 (1,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA PIASTOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Katarzyna Teresa Majcher-Wiśnioch
    80 (2,40%)
  2. 4 Marcin Machała
    35 (1,05%)
  3. 2 Mirosław Józef Czubak
    53 (1,59%)
  4. 6 Kamila Anna Purymska
    30 (0,90%)
  5. 5 Włodzimierz Kuran
    32 (0,96%)
  6. 7 Marek Henryk Romaniuk
    21 (0,63%)
  7. 3 Aldona Teresa Lasocka-Bełc
    53 (1,59%)