Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Gubin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bohaterów, Jagiellońska, Lenino, Majdanek, Oświęcimska, Piastowska, Stroma, Zwycięstwa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJ BARTCZAK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Mariusz Szczepan Ochotny
    181 (41,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mariola Rzun
    139 (31,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marian Jan Łobocki
    67 (15,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Artur Piotr Bohatkiewicz
    52 (11,85%)

Okręg 2

Akacjowa, Kosynierów, Krajobrazowa, Kwiatowa, Miodowa, Polna, Wrzosowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJ BARTCZAK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Robert Piotr Woszak
    221 (59,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Paweł Świderski
    77 (20,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tymoteusz Górski
    75 (20,11%)

Okręg 3

1 Maja, Generała Wysockiego, Sportowa, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJ BARTCZAK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Czesław Jan Czyżowski
    236 (48,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mirosław Rogiński
    253 (51,74%)

Okręg 4

Fabryczna, Grunwaldzka, Kresowa-nr nieparzyste do nr 17, Królewska, Rycerska, Słoneczna, Szkolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJ BARTCZAK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ziemowit Sylwester Patek
    134 (56,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Waldemar Bajor
    102 (43,22%)

Okręg 5

Gdańska, Kasprowicza, Kasztanowa, Klonowa, Krzywa, Lipowa, Lotnicza, Malczewskiego, Monte Cassino, Piaskowa, Platanowa. Różana, Tobruk, Wesoła, Złota, Żelazna, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJ BARTCZAK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wojciech Sendera
    225 (65,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Robert Bukowski
    117 (34,21%)

Okręg 6

Ceglana, Długa, Gdyńska, Kozia, Kraszewskiego, Kresowa – nr parzyste do nr 110, Kresowa-nr nieparzyste od nr 51 do nr 121, Kujawska, Miejska, Paderewskiego, Pańska, Wołyńska, Źródlana, Żołnierska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJ BARTCZAK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Małgorzata Wioletta Góralczyk
    73 (27,44%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Katarzyna Dobek
    93 (34,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zbigniew Adam Bołoczko
    100 (37,59%)

Okręg 7

Batalionów Chłopskich, Dębowa, Gen. Bema, Gen. Sikorskiego, Gen. Sowińskiego, Jana Sobieskiego, Kościuszki, Koszarowa, Morska, Partyzantów, Podgórna, Spokojna, Traugutta, Wyzwolenia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJ BARTCZAK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Danuta Agnieszka Grygorowicz
    181 (43,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Irena Maria Kobylińska
    91 (22,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Krzysztof Bazan
    59 (14,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Patryk Łukasz Ferens
    81 (19,66%)

Okręg 8

Bolesława Krzywoustego, os. Emilii Plater

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJ BARTCZAK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Krzysztof Zdobylak
    304 (49,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wioletta Izabela Dobosz
    263 (42,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Lucjan Marek Żywicki
    53 (8,55%)

Okręg 9

Bolesława Chrobrego, Handlowa, Konopnickiej, Kopernika, pl. Katedralny, Prusa, Ratuszowa, Roosevelta, Westerplatte, Zygmunta Starego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJ BARTCZAK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Adam Kaczmarek
    222 (42,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Halina Irena Wojnicz
    297 (57,23%)

Okręg 10

Basztowa, 3 Maja, Chopina, Dr. Kunickiego, Drukarska, Gen. Dąbrowskiego, Gubeńska, Kinowa, Kochanowskiego, Krasińskiego, Obrońców Pokoju, Poprzeczna, Reja, Słowackiego, Wyspiańskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJ BARTCZAK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Izabela Aleksandra Pochyła
    66 (28,21%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Jan Białek
    58 (24,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Matecki
    31 (13,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jan Skóra
    79 (33,76%)

Okręg 11

Aleje Łużyckie, Budziszyńska, Chabrowa, Chodkiewicza, Czarneckiego, Generała Władysława Andersa, Jedności Robotniczej, Kołłątaja, Legnicka, Nowa, Orzeszkowej, Piwna, Rodziewiczówny, Śląska, Ułanów Karpackich, Wieniawskiego, Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego, Żółkiewskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJ BARTCZAK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tomasz Marian Romanowski
    174 (51,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Maria Chomont
    74 (21,83%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mieczysław Fryga
    91 (26,84%)

Okręg 12

Bronowicka. Kaliska, Krakowska, Leśna, Lwowska, Łąkowa, Matejki, Ogrodowa, Piękna, Pikusia, Racławicka, Rolna, Rydla, Sadowa, Widok

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJ BARTCZAK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Teresa Opara
    240 (54,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grzegorz Robert Kozłowski
    110 (24,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Beata Fogiel
    91 (20,63%)

Okręg 13

Cmentarna, Dzika, Krańcowa, Krótka, Łukowa, Mała, Miedziana, Mylna, Okrężna, Orla, Pamiątkowa, Poleska, Świerkowa, Ukryta, Wiśniowa, Wodna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJ BARTCZAK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jerzy Galewski
    184 (49,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Irena Teresa Sobiecka
    85 (22,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jakub Bodnariuk
    101 (27,30%)

Okręg 14

Gen. Józefa Wybickiego, Gen. Pułaskiego, Kossaka, Księcia Józefa Poniatowskiego, Leona Wyczółkowskiego, Lubelska, Niecała, Parkowa, Przesiedleńców, Repatriantów, Wrońskiego, Zacisze, Zimna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJ BARTCZAK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Tomasz Krzysztof Juskowiak
    132 (30,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Teresa Zajkowska
    177 (40,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PONAD PODZIAŁAMI

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jolanta Fedro
    129 (29,45%)

Okręg 15

Bajkowa, Barlickiego, Brzozowa, Daszyńskiego, Dolna, Dubois, Hoża, Jasna, Kasprzaka, Krasickiego, Kresowa-nr parzyste od nr 122, Kresowa-nr nieparzyste od nr 257, Okrzei, Osiedlowa, Poziomkowa, Przemysłowa, Sezamkowa, Waryńskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJ BARTCZAK

kandydatliczba głosów

  1. 13 Janusz Jażdżewski
    399 (79,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA-NASZ POWIAT

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bożena Krystyna Ruszczak
    104 (20,68%)