Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Czerwionka-Leszczyny

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Dzielnice: Leszczyny Osiedle, Leszczyny Stare; Osiedle Malenie Ulice: Armii Krajowej; Biskupa Pluty; Błękitna; Broniewskiego; Brzozowa; Chopina; Czereśniowa; Daszyńskiego; Dąbrowy; Dworcowa; Generała Dąbrowskiego; Górnośląska; Jagiellońska; Jasna; Kardynała Wyszyńskiego; Konopnickiej; Krótka; Krzywa; Księdza Dłucika; Księdza Musiała; Księdza Pojdy; Księdza Popiełuszki; Ligonia; Lompy; Marszałka Piłsudskiego; Miarki; Mieszka I; Młyńska: 21A; Moniuszki; Morcinka; Mostowa; Narutowicza; Nowy Dwór; Odległa; Ogrodowa; Orzeszkowej; Pawlasa; Piekarnicza; Pierchały; Plac Dunikowskiego; Plac Grunwaldzki; Plac Kopernika; Plac Matejki; Pola; Polna; Poprzeczna; Powstańców; Przedszkolna; Reymonta; Rogowa; Rybnicka: 40 do końca; Sienkiewicza; Słowiańska; Sosnowa; Sportowa; Świerkowa; Świętego Antoniego; Tetmajera; Tuwima; Żeromskiego; Żorska.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Justyna Usarek
    40 (0,96%)
  2. 5 Danuta Helena Zawadzka
    43 (1,03%)
  3. 6 Marian Adam Niewiński
    64 (1,54%)
  4. 8 Kewin Seweryn Baranowski
    108 (2,59%)
  5. 7 Kamila Renata Ćmok
    15 (0,36%)
  6. 1 Marcin Michał Stempniak
    308 (7,39%)
  7. 4 Marcin Grzegorz Stefanek
    70 (1,68%)
  8. 2 Grzegorz Karol Biłas
    79 (1,90%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK” - RAZEM DLA ŚLĄSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Oskar Szwed
    278 (6,67%)
  2. 2 Michał Benedykt Kasperek
    83 (1,99%)
  3. 3 Tomasz Grzegorz Kajtoch
    33 (0,79%)
  4. 6 Sabina Karolina Trojanowska
    13 (0,31%)
  5. 7 Tomasz Mateusz Fiałka
    26 (0,62%)
  6. 8 Leszek Grzegorz Skorupa
    36 (0,86%)
  7. 5 Monika Małgorzata Szymańska
    36 (0,86%)
  8. 4 Maria Elżbieta Wójcik
    17 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Monika Marcelina Buchalik
    117 (2,81%)
  2. 8 Lucjan Bronisław Kurpanik
    80 (1,92%)
  3. 1 Janusz Jan Szołtysek
    429 (10,30%)
  4. 4 Sabina Monika Kowol
    64 (1,54%)
  5. 5 Adam Krystian Szaboń
    17 (0,41%)
  6. 3 Wacław Stanisław Brózda
    181 (4,34%)
  7. 7 Ryszard Piskulak
    58 (1,39%)
  8. 6 Dorota Katarzyna Piecuń
    34 (0,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU

kandydatliczba głosów

  1. 2 Waldemar Stefan Mitura
    301 (7,23%)
  2. 3 Stanisław Janusz Usarek
    164 (3,94%)
  3. 4 Monika Anna Szustak
    38 (0,91%)
  4. 8 Filip Paweł Miketa
    34 (0,82%)
  5. 7 Agnieszka Elżbieta Wawrzonkowska
    34 (0,82%)
  6. 6 Hanna Barbara Mróz-Frystacka
    16 (0,38%)
  7. 5 Józef Perz
    43 (1,03%)
  8. 1 Leszek Krzysztof Salamon
    422 (10,13%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mariusz Andrzej Mitrus
    106 (2,54%)
  2. 3 Piotr Rafał Hajduk
    66 (1,58%)
  3. 1 Artur Patryk Sola
    411 (9,87%)
  4. 4 Aleksandra Anna Lip
    92 (2,21%)
  5. 8 Urszula Maria Lawnik
    32 (0,77%)
  6. 5 Agnieszka Karolina Kopka
    54 (1,30%)
  7. 6 Monika Agnieszka Dzieszkowska-Cieśla
    14 (0,34%)
  8. 7 Adam Paweł Stephan
    110 (2,64%)

Okręg 2

Dzielnice: Czerwionka Centrum, Czerwionka Karolinka, Czuchów, Dębieńsko Ulice: 3 Maja; Aleja Spacerowa; Aleja Świętej Barbary; Asnyka; Bełkowska; Bieli; Biernota; Bolesława Chrobrego; Borowa; Chodniki; Cicha; Cmentarna; Damrota; Długosza; Doktora Malczyka; Doktora Rostka; Działkowców; Dzierżonia; Folwarczna; Furgoła; Generała Hallera; Gliwicka; Głowackiego; Górnicza; Grabowa; Graniczna; Gwarków; Jana Pawła II; Jesionka; Kałuży; Kochanowskiego; Kolejowa; Kołłątaja; Kombatantów; Komunalna; Kopalniana; Kosynierów; Kościelna; Kościuszki; Księdza Hanuska; Kwiatowa; Leśna; Lipowa; Markwioka; Mazanka; Mickiewicza; Młyńska: parzyste: 2 do końca; Nad Bierawką; Norwida; Nowa; Odrodzenia; Olchowa; Ornontowicka; Parkowa; Partyzantów; Plebiscytowa; Pocztowa; Podleśna; Prosta; Przemysłowa; Przyjaźni; Reja; Rymera; Rybnicka: 1 - 32; Rynek; Słoneczna; Słowackiego; Spokojna; Staffa; Strzelczyka; Swobody; Szewczyka; Szkolna; Szyb Zachodni; Środkowa; Tęczowa; Topolowa; Waryńskiego; Władysława Jagiełły; Wolności; Wyzwolenia; Zabrzańska; Zagłoby; Zielona.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zofia Stanisława Sobczak
    63 (1,04%)
  2. 1 Michał Henryk Toman
    156 (2,58%)
  3. 5 Jan Paweł Tymiński
    37 (0,61%)
  4. 3 Tomasz Antoni Perliński
    73 (1,21%)
  5. 4 Wioleta Marta Grzybek
    42 (0,69%)
  6. 2 Barbara Alicja Płaczek
    70 (1,16%)
  7. 6 Anna Katarzyna Duraj
    29 (0,48%)
  8. 7 Jarosław Stanisław Zelek
    22 (0,36%)
  9. 9 Sabina Agnieszka Laskowska
    74 (1,22%)
  10. 8 Joanna Agnieszka Witek
    31 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK” - RAZEM DLA ŚLĄSKA

kandydatliczba głosów

  1. 10 Rajmund Joachim Adamczyk
    53 (0,88%)
  2. 2 Antoni Procek
    145 (2,40%)
  3. 1 Andrzej Piotr Raudner
    270 (4,46%)
  4. 5 Urszula Barbara Strzelczyk
    76 (1,26%)
  5. 3 Grzegorz Tomasz Wolny
    212 (3,50%)
  6. 9 Bernard Izydor Ogierman
    26 (0,43%)
  7. 4 Iwona Sadowska
    35 (0,58%)
  8. 6 Maja Agata Szulc
    53 (0,88%)
  9. 7 Bożena Zofia Borowiec
    11 (0,18%)
  10. 8 Dominika Aleksandra Siwek
    16 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Szymon Sebastian Sornek
    63 (1,04%)
  2. 3 Benedykt Józef Krzyżowski
    151 (2,50%)
  3. 4 Iwona Mariola Kupczyk
    72 (1,19%)
  4. 6 Marcin Franciszek Barakomski
    111 (1,83%)
  5. 8 Katarzyna Małgorzata Szymczyk
    42 (0,69%)
  6. 5 Katarzyna Barbara Lisik
    20 (0,33%)
  7. 9 Iwona Beata Dąbrowska
    11 (0,18%)
  8. 1 Izabela Bogumiła Rajca
    837 (13,83%)
  9. 7 Adam Jan Herdzina
    137 (2,26%)
  10. 10 Aleksandra Barbara Nowak
    44 (0,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU

kandydatliczba głosów

  1. 1 Józef Antoni Szczekała
    204 (3,37%)
  2. 8 Justyna Alina Szombara
    57 (0,94%)
  3. 9 Karol Marian Błażyca
    48 (0,79%)
  4. 2 Janina Barbara Binda
    151 (2,50%)
  5. 3 Adam Piotr Malik
    202 (3,34%)
  6. 5 Elżbieta Grajner
    79 (1,31%)
  7. 6 Adam Tadeusz Głombik
    111 (1,83%)
  8. 4 Mirosław Andrzej Szopniewski
    53 (0,88%)
  9. 7 Grzegorz Krzysztof Smołka
    55 (0,91%)
  10. 10 Izabela Elżbieta Gorzycka
    17 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 1 Stefania Maria Szyp
    576 (9,52%)
  2. 6 Karolina Leszczyńska-Sroka
    37 (0,61%)
  3. 2 Bogdan Grzegorz Knopik
    441 (7,29%)
  4. 8 Ewa Teresa Widuch
    18 (0,30%)
  5. 3 Jan Henryk Pala
    137 (2,26%)
  6. 7 Roman Baran
    92 (1,52%)
  7. 9 Joanna Ewa Luks
    21 (0,35%)
  8. 4 Janusz Franciszek Babczyński
    136 (2,25%)
  9. 5 Adam Stefan Karaszewski
    514 (8,49%)
  10. 10 Mirosław Grzegorz Czyżycki
    121 (2,00%)

Okręg 3

Sołectwa: Bełk, Książenice, Palowice, Przegędza, Stanowice, Szczejkowice.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI SPOŁECZNIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Alodia Laura Urbańczyk
    59 (1,08%)
  2. 3 Mateusz Bolesław Toman
    15 (0,27%)
  3. 6 Ireneusz Marek Buchcik
    15 (0,27%)
  4. 1 Urszula Bożena Menżyk
    108 (1,97%)
  5. 5 Lucjan Tymiński
    8 (0,15%)
  6. 7 Aleksandra Józefa Ostroch
    23 (0,42%)
  7. 2 Katarzyna Ilona Pardała
    49 (0,89%)

KOMITET WYBORCZY WSPÓLNOTA ŚLĄSKA „CIOSEK” - RAZEM DLA ŚLĄSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Grzegorz Andrzej Dyla
    34 (0,62%)
  2. 5 Renata Małgorzata Pietraszek
    10 (0,18%)
  3. 6 Edyta Sabina Fojcik
    18 (0,33%)
  4. 1 Stanisław Henryk Breza
    338 (6,17%)
  5. 2 Ryszard Piotr Jonderko
    148 (2,70%)
  6. 3 Aurelia Marta Kowol
    57 (1,04%)
  7. 4 Danuta Gertruda Grochala
    52 (0,95%)
  8. 8 Robert Borkowski
    21 (0,38%)
  9. 9 Dariusz Tomasz Szweda
    48 (0,88%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Gabriel Robert Breguła
    697 (12,72%)
  2. 7 Dominika Maria Gabler
    18 (0,33%)
  3. 3 Wiesław Sebastian Danyłko
    81 (1,48%)
  4. 2 Grzegorz Piotr Marek
    179 (3,27%)
  5. 4 Joanna Monika Drewniok
    135 (2,46%)
  6. 6 Krzysztof Grzegorz Szostak
    82 (1,50%)
  7. 9 Agnieszka Maria Jonderko
    83 (1,51%)
  8. 8 Mirela Beata Olszewska
    20 (0,36%)
  9. 5 Ireneusz Józef Iskrzycki
    170 (3,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA SUBREGIONU

kandydatliczba głosów

  1. 5 Józef Roman Buchta
    43 (0,78%)
  2. 1 Marek Andrzej Szczech
    434 (7,92%)
  3. 9 Leonard Ludwik Pokutta
    12 (0,22%)
  4. 4 Stanisław Alojzy Połednik
    18 (0,33%)
  5. 3 Florian Andrzej Blinda
    85 (1,55%)
  6. 2 Izabela Urszula Tesluk
    62 (1,13%)
  7. 6 Danuta Maria Porwolik-Piontek
    8 (0,15%)
  8. 7 Paulina Patrycja Erfurt
    12 (0,22%)
  9. 8 Edyta Anna Holeczki
    84 (1,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH ROZWOJU GMIN REGIONU RYBNICKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bernard Antoni Strzoda
    305 (5,57%)
  2. 1 Wiesław Eugeniusz Janiszewski
    739 (13,49%)
  3. 3 Jolanta Łucja Szejka
    520 (9,49%)
  4. 4 Henryk Janusz Fuchs
    226 (4,12%)
  5. 5 Cezary Mariusz Fojcik
    78 (1,42%)
  6. 6 Janina Gańczorz
    55 (1,00%)
  7. 8 Beata Daria Strzelczyk
    109 (1,99%)
  8. 7 Barbara Teresa Fojcik
    48 (0,88%)
  9. 9 Jerzy Kapszewicz
    174 (3,18%)