Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Mietków

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Stróża

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Kuriata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOZAROWICZA

72 (49,32%)

Wojciech Stanisław Cebula

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (50,68%)

Okręg 2

Wawrzeńczyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Bajserowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOZAROWICZA

0 (0,00%)

Okręg 3

Ujów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Borowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOZAROWICZA

0 (0,00%)

Okręg 4

Mietków, ulice: Akacjowa, Bystrzycka, Kątecka, Klonowa, Kolejowa, Lipowa, Parkowa, Spółdzielcza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Pietruszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEON” A.P.

0 (0,00%)

Okręg 5

Borzygniew, ulice: Działkowa, Główna, Kwiatowa, Letniskowa, Ogrodowa, Różana, Rumiankowa, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Szeroka, Szkolna, Wałbrzyska, Wąska, Zamkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Piotr Polański

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

107 (76,98%)

Bolesław Tomasz Bokła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOZAROWICZA

32 (23,02%)

Okręg 6

Borzygniew, ulice: Przy Tamie, Wodna, Żwirowa Mietków, ulice: Chłopska, Ogrodowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Robert Dariusz Łygas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEON” A.P.

39 (32,23%)

Genowefa Jabłońska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOZAROWICZA

82 (67,77%)

Okręg 7

Milin, ulice: Bystrzycka, Chłopska, Kątecka – (numery od 1 do 8 i nr 11) Leśna, Łąkowa, Mietkowska – (numery od 1 do 12), Okulicka, Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Helena Artymowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOZAROWICZA

0 (0,00%)

Okręg 8

Piława, Milin, ulice: Kątecka-(nr 10A oraz nr 12 i wyższe), Mietkowska-(nr 13 i wyższe), Spacerowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartosz Radosław Iwański

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOZAROWICZA

0 (0,00%)

Okręg 9

Maniów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Modrzejewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOZAROWICZA

96 (71,64%)

Damian Krzysztof Kokoszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DAMIAN KOKOSZKA

38 (28,36%)

Okręg 10

Maniów Mały

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Wacławek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOZAROWICZA

71 (51,45%)

Piotr Jan Skonieczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SKONIECZNY

67 (48,55%)

Okręg 11

Proszkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Mirosław Albert

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOZAROWICZA

0 (0,00%)

Okręg 12

Maniów Wielki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Chytla

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (32,50%)

Ryszard Łącz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOZAROWICZA

81 (67,50%)

Okręg 13

Dzikowa, Domanice , numery: 28, 44, 48, 48A, 48B

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Marian Łatarewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOZAROWICZA

0 (0,00%)

Okręg 14

Domanice, numery: od 1 do 27, od 29 do 43, od 45 do 47 oraz nr 49 i wyższe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daria Anna Dziuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOZAROWICZA

56 (35,00%)

Bartosz Stanisław Dominas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA NAS

66 (41,25%)

Anna Zofia Brańka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (23,75%)

Okręg 15

Chwałów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Bronisław Musiałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA KOZAROWICZA

0 (0,00%)