Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Radwanice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Radwanice ulice: Głogowska od nr 1 do nr 17, Goździkowa, Jesionowa, Mechaniczna, Ogrodowa, Wiejska, Wrzosowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Duczmal

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK

30 (20,55%)

Robert Krzysztof Przywara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT PRZYWARA

43 (29,45%)

Magdalena Patrycja Szymańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

73 (50,00%)

Okręg 2

Radwanice ulice: Głogowska od nr 18 do końca, Irysowa, Kwiatowa, Legnicka, Prosta, Różana, Spadzista, Storczykowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Julian Niedośpiał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

0 (0,00%)

Okręg 3

Radwanice ulice: Kościelna, Krótka, Malinowa, Polna, Poziomkowa, Promykowa, Przemysłowa od nr 1 do nr 32, Słoneczna, Sportowa, Szkolna, Tenisowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Maria Podgórska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK

58 (35,58%)

Karolina Katarzyna Żyta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

105 (64,42%)

Okręg 4

Radwanice ulice: Boczna, Przemysłowa od nr 33 do końca, Stawna, Stolarska, Rolna, Włókiennicza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Musiał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK

31 (28,70%)

Jan Różycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

77 (71,30%)

Okręg 5

Radwanice ulice : Akacjowa od nr 1 do nr 12, Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Jana Pawła II, Jodłowa, Jarzębinowa, Kasztanowa od nr 1 do nr 21, Klonowa nr nieparzyste od 1 do 7A, i nr parzyste od 2 do 22, Lipowa, Modrzewiowa, Parkowa, Platanowa, Wierzbowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK

60 (37,97%)

Ewa Izabela Flak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

98 (62,03%)

Okręg 6

Radwanice ulice : Akacjowa od nr 13 do końca, Azaliowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Jaworowa, Kalinowa, Kasztanowa od nr 22 do końca, Klonowa nr nieparzyste od 9 do końca i nr parzyste od 24 do końca, Magnoliowa, Olchowa, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Kula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK

63 (36,84%)

Henryk Antoni Tesarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

80 (46,78%)

Robert Jarosław Kiszyniew

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT KISZYNIEW

28 (16,37%)

Okręg 7

Buczyna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daniel Józef Jałowiecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK

51 (32,69%)

Krzysztof Aleksander Nonas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

105 (67,31%)

Okręg 8

Nowa Kuźnia, Nowy Dwór, Teodorów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Stanisław Lelicki-Jeżewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK

45 (54,88%)

Jerzy Cirka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

37 (45,12%)

Okręg 9

Kłębanowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dominika Szkudło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

0 (0,00%)

Okręg 10

Sieroszowice od nr 1 do nr 58

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewelina Lodzińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK

24 (24,49%)

Sylwia Angelika Sawicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

74 (75,51%)

Okręg 11

Sieroszowice od nr 59 do końca, Strogoborzyce, Ułanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Monika Tylczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK

62 (42,18%)

Marzena Dorota Wojciechowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

85 (57,82%)

Okręg 12

Drożów, Drożyna, Jakubów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Katarzyna Krell

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK

76 (38,97%)

Paweł Piotr Chrobak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERT PRZYWARA

72 (36,92%)

Grzegorz Antoni Gabryś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

47 (24,10%)

Okręg 13

Borów, Przesieczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adriana Lebit

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK

27 (24,11%)

Marek Najwer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

85 (75,89%)

Okręg 14

Łagoszów Wielki od nr 1 do nr 55

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Marian Olejnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

0 (0,00%)

Okręg 15

Dobromil, Lipin, Łagoszów Wielki od nr 56 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Landa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LICZY SIĘ CZŁOWIEK

53 (43,09%)

Zbigniew Łaszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA RAZEM

70 (56,91%)