Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Skołyszyn

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Przysieki: 1 - 64, 68, 77, 82, 84, 89, 107, 109, 111, 113, 115, 128 - 130, 134, 137, 139–144, 146–180, 185, 186, 220 - 223, 225 - 227, 229, 231–233, 235, 239–241, 243–246, 250 - 256, 258, 259, 261 - 263, 265, 270, 271, 274 - 279, 282, 285, 287, 288, 290 - 293, 300, 303 - 308, 310, 311, 313 - 317, 319 - 322, 327, 329 - 331, 333, 336 - 338, 340 - 342, 344 - 346, 348, 349, 352, 354, 356, 358, 360 - 365, 367 - 371, 373, 375, 377, 379 - 383, 385, 386, 388, 390, 390C 392, 397 - 400, 402 - 407, 409 - 411, 414, 414A, 417, 418, 422 - 433, 437, 439, 445, 446, 448, 449, 449A 451, 452D.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Kielar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA RAZEM”

290 (72,68%)

Michał Jan Panek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

109 (27,32%)

Okręg 2

Przysieki: 65, 67, 67B, 69, 71 - 76, 78 - 81, 85 - 86C, 91 - 106, 110, 112, 114, 116, 117 - 127, 131 - 133, 135, 135A, 136, 138, 145, 181 - 183, 187 - 219, 224, 228, 230, 234, 236 - 238, 242, 247, 248, 257, 260, 264, 266, 267, 269, 272, 273, 281, 284, 286, 289, 294 - 298, 301, 302, 309, 312, 318, 323 - 325, 328, 332, 334, 339, 343, 347, 350, 351, 353, 355, 357, 359, 366, 372, 374, 376, 378, 384, , 389, 394 - 396, 401, 408, 413, 415, 416, 420, 435, 436, 441 - 443, 447, 450, Pusta Wola

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Władysław Ciołkosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA RAZEM”

164 (44,69%)

Marian Goleń

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

115 (31,34%)

Józef Marszałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRĘCISZA DLA ROZWOJU GMINY

88 (23,98%)

Okręg 3

Bączal Górny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Placek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA RAZEM”

39 (16,39%)

Maria Barbara Zając

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (21,01%)

Janusz Piotr Łyszczarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRĘCISZA DLA ROZWOJU GMINY

149 (62,61%)

Okręg 4

Bączal Dolny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Hajduk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA RAZEM”

39 (17,73%)

Krzysztof Janusz Sarnecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRĘCISZA DLA ROZWOJU GMINY

181 (82,27%)

Okręg 5

Lipnica Górna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Paweł Podraza

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (16,11%)

Stanisław Wojdyła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRĘCISZA DLA ROZWOJU GMINY

151 (83,89%)

Okręg 6

Jabłonica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Mitoraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA RAZEM”

96 (29,81%)

Ireneusz Marek Niemiec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (20,50%)

Dariusz Józef Łyszczarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRĘCISZA DLA ROZWOJU GMINY

160 (49,69%)

Okręg 7

Lisów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Krzysztof Byczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA RAZEM”

126 (36,63%)

Paweł Krzysztof Ciekielski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (17,15%)

Zdzisław Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRĘCISZA DLA ROZWOJU GMINY

159 (46,22%)

Okręg 8

Siepietnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Agata Berkowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

50 (22,12%)

Władysław Michał Trzeciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRĘCISZA DLA ROZWOJU GMINY

176 (77,88%)

Okręg 9

Siedliska Sławęcińskie, Sławęcin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Kazimierz Rak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA RAZEM”

58 (24,27%)

Jan Stanisław Goleń

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84 (35,15%)

Dorota Maria Woźniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRĘCISZA DLA ROZWOJU GMINY

97 (40,59%)

Okręg 10

Harklowa: 46, 93 - 95, 109, 206, 277 - 308, 310 - 338, 341 - 352, 354, 358, 359, 361 - 363, 368, 373, 374, 376 - 381, 385, 389, 391, 393 - 395, 400, 401, 402 - 414A, 416 - 418, 420, 422, 423, 425, 426, 429 - 431, 434, 439, 439A, 440, 443, 444, 449, 450, 454, 457, 458, 461, 463, 465, 466, 470, 471, 474 - 477, 483, 484, 486, 487, 487A, 492, 493, 495 - 497, 507; Kunowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Kazimierz Świerzowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA RAZEM”

262 (61,79%)

Łukasz Mateusz Janowiec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

162 (38,21%)

Okręg 11

Harklowa: 1 - 43, 45, 47 - 92, 96 - 108, 110 - 202, 204, 207 - 276, 309, 340, 353, 355 - 357, 360, 364 - 367, 369 - 372, 375, 382 - 384, 386 - 388, 392, 396 - 399, 401A, 415, 419, 421, 424, 427 - 428, 432, 433, 435 - 437, 441, 445 - 448, 451 - 453, 455, 456, 459, 460, 462, 464, 467 - 469, 473, 478 - 482, 485, 488 - 490, 494, 498 - 502, 504, 506.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Goleń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA RAZEM”

250 (66,67%)

Andrzej Antoni Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRĘCISZA DLA ROZWOJU GMINY

125 (33,33%)

Okręg 12

Święcany: 3 - 19, 24 - 36, 39 - 53, 57, 63, 65 - 86, 88 - 136, 138, 143 - 243A, 245, 273, 283 - 285, 289, 313, 399, 404 - 410, 414, 416, 419, 421, 424, 474 - 485, 487 - 493, 495 - 497, 502 - 506, 512 - 516, 520 - 524, 526 - 528, 530, 532, 539 - 541, 545, 546, 552, 553, 560, 561, 564, 567, 569, 571, 577 - 582, 584, 586, 589, 591, 591A, 593.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Władysław Kuraś

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

131 (24,26%)

Małgorzata Maria Sychta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

79 (14,63%)

Stanisława Nigborowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRĘCISZA DLA ROZWOJU GMINY

330 (61,11%)

Okręg 13

Święcany: 20 - 23A, 38, 54, 55, 58 - 62, 64, 87, 137, 140, 244, 247 - 272, 277 - 282, 286, 288, 290 - 312, 314 - 398, 402, 403, 411, 413, 415, 417, 418, 420, 423, 426 - 470, 486, 494, 500, 501, 507 - 511, 517 - 519, 525, 529, 531, 533 - 538, 542 - 544, 547 - 551, 554 - 558, 562, 563, 566, 568, 570, 572 - 575, 583, 585, 587, 588, 590.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Jasiczek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

123 (25,95%)

Piotr Mieczysław Kędzior

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

112 (23,63%)

Małgorzata Agata Dyda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRĘCISZA DLA ROZWOJU GMINY

239 (50,42%)

Okręg 14

Skołyszyn: 1 - 37, 43 - 49, 52 - 83, 87 - 115, 117 - 120, 123 - 137, 140 - 142, 148 - 151, 225, 226, 233, 233A, 235, 236, 240 - 242, 252 - 257, 260, 263 , 265, 266, 270, 273, 275, 276, 278, 279, 281, 286 - 299, 307 - 310, 317, 319, 324, 330, 333, 337 - 340, 342 - 345, 347, 350 - 352, 356, 359, 370, 372, 373, 375, 380 - 381B, 385, 391, 391A, 393, 397 - 399, 410, 411, 416 - 418, 421, 425, 430, 431, 434, 435, 437, 440, 443, 453, 461, 465, 471, 478 - 480, 484, 486, 491, 505, 506, 514, 516, 517 , 522 - 525, 528, 535, 537.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Klisiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA RAZEM”

151 (33,33%)

Krzysztof Więcek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

118 (26,05%)

Mariusz Artur Gizara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

14 (3,09%)

Izabela Maduzia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRĘCISZA DLA ROZWOJU GMINY

63 (13,91%)

Tomasz Zawisza

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

107 (23,62%)

Okręg 15

Skołyszyn: 38 - 41, 50, 51, 84, 116, 121, 139, 144, 145, 152 - 224, 227 - 232, 234, 237 - 239, 243, 245, 247, 249, 251, 258, 261, 262, 264, 267 - 269, 272, 274, 277, 280, 282, 284, 285, 301 - 306, 311 - 316, 318, 320 - 322, 323B, 325 - 329, 331 - 332, 334 - 336, 341, 346, 348, 348A, 349, 353 - 355, 357, 360 - 369, 371, 374, 376 - 379, 382 - 384, 386 - 390, 392, 394 - 396, 400 - 409, 412 - 415, 419, 420, 422 - 424, 426 - 429, 432, 433, 436, 438, 439, 439A, 441, 442, 442A, 444 - 450, 454 - 459, 460, 463, 467 - 469, 472 - 475, 482, 483, 485, 485A, 488, 489, 492 - 504, 508 – 511, 534.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Józef Warchoł

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (15,71%)

Wiesław Leon Hasiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PONAD PODZIAŁAMI"

250 (46,21%)

Kazimierz Stanisław Sokołowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

39 (7,21%)

Marek Andrzej Labut

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA KRĘCISZA DLA ROZWOJU GMINY

167 (30,87%)