Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Radłów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Radłów ulice: Boczna, Dąbrówki, Długa, Kolorowa, Lipowa Wieś, Stare Karmonki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Stanisław Cytrycki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

22 (17,89%)

Damian Jacek Huć

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

35 (28,46%)

Irena Czubaj - Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KANSY

66 (53,66%)

Okręg 2

Sołectwo Radłów ulice: Oleska od nr 1 do nr 34, Pieloka, Sołectwo Wolęcin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Martyna Maria Gruca

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

53 (38,13%)

Denis Jerzy Brodowy

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

86 (61,87%)

Okręg 3

Sołectwo Radłów ulice: Leśna, Oleska od nr 35 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewelina Monika Zaremba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

30 (39,47%)

Michał Józef Sekuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KANSY

46 (60,53%)

Okręg 4

Sołectwo Nowe Karmonki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Marcin Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

108 (80,60%)

Barbara Dorota Mencfel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

26 (19,40%)

Okręg 5

Sołectwo Wichrów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aniela Lucja Pownuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

76 (52,41%)

Bronisław Czapliński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

69 (47,59%)

Okręg 6

Sołectwo Ligota Oleska od nr 1 do nr 19, od nr 21 do nr 23, nr 71, Wieś Psurów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wilhelm Walenty Wengel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

62 (63,92%)

Rafał Józef Dzierżon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

35 (36,08%)

Okręg 7

Sołectwo Ligota Oleska nr 20, od nr 24 do końca z wyłączeniem 71

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Karkos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

60 (56,60%)

Grzegorz Krzysztof Pakuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

46 (43,40%)

Okręg 8

Sołectwo Sternalice od nr 1 do nr 36, od nr 53 do nr 85

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daria Małgorzata Kozok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

91 (86,67%)

Katarzyna Emilia Wieczorek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

14 (13,33%)

Okręg 9

Sołectwo Sternalice od nr 37 do nr 52, od nr 86 do nr 110, od nr 120 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Brygida Maria Świtała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

41 (54,67%)

Karina Maria Świtała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

34 (45,33%)

Okręg 10

Sołectwo Sternalice od nr 111 do nr 119

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Mencfel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

81 (88,04%)

Mariusz Tomasz Kotas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

11 (11,96%)

Okręg 11

Sołectwo Biskupice od nr 1 do nr 90

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewelina Beata Paśmionka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

19 (16,10%)

Marek Andrzej Lotz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA LOTZA

40 (33,90%)

Łukasz Michał Kansy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA KANSY

59 (50,00%)

Okręg 12

Sołectwo Biskupice od nr 91 do końca, Wieś Biskupskie Drogi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Joanna Zygmunt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo Kolonia Biskupska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Regina Helena Majowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 14

Sołectwo Kościeliska od nr 1 do nr 49, nr 51 i 53

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Anna Maruska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

40 (42,11%)

Teresa Maria Stanosek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAMY LOKALNIE

55 (57,89%)

Okręg 15

Sołectwo Kościeliska nr 50 i 52, od nr 54 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Gerard Grzesik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)