Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Prażmów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Obejmuje część miejscowości Ustanów Granicę zachodnią stanowi granica miejscowości Ustanów z gminą Piaseczno od strony zachodniej; Granicę południową stanowi granica Ustanowa z miejscowością Krupia Wólka oraz ulica Graniczna od Nr 1 do ulicy Długiej wchodzącej w skład okręgu; Granicę wschodnią stanowi ulica Długa wchodząca w skład okręgu od ulicy Granicznej do ulicy Parkowej wchodzącej w skład okręgu oraz ulica Główna wchodząca w skład okręgu od ulicy Parkowej do końca ulicy w stronę Piaseczna; Granicę północną stanowi granica Ustanowa z gminą Piaseczno od strony zachodniej do ulicy Głównej wchodzącej w skład okręgul.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marta Wencławiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE OŻYWIMY PRAŻMÓW

161 (45,22%)

Monika Katarzyna Góźdź

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MICHALSKIEGO

104 (29,21%)

Anna Mariola Różańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

91 (25,56%)

Okręg 2

Obejmuje część miejscowości Ustanów Granicę zachodnią stanowi ulica Długa nie wchodząca w skład okręgu od ulicy Granicznej do ulicy Parkowej nie wchodzącej w skład okręgu oraz ulica Główna nie wchodząca w skład okręgu od ulicy Parkowej w stronę gminy Piaseczno ; Granicę południową stanowi ulica Parkowa nie wchodząca w skład okręgu oraz ulica Graniczna od ulicy Długiej nie wchodzącej w skład okręgu do końca ulicy w stronę wschodnią; Granicę wschodnią stanowi granica miejscowości Ustanów z gminą Piaseczno od strony wschodniej; Granicę północną stanowi granica miejscowości Ustanów z gminą Piaseczno od ulicy Głównej nie wchodzącej w skład okręgu w kierunku strony wschodniej.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Wojciech Raczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE OŻYWIMY PRAŻMÓW

84 (32,06%)

Adam Kozak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNEJ KOALICJI

38 (14,50%)

Miłosław Stefan Zegadło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MICHALSKIEGO

65 (24,81%)

Barbara Ewa Gutowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

75 (28,63%)

Okręg 3

Jeziórko, Krępa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Apolonia Michalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MICHALSKIEGO

97 (25,46%)

Włodzimierz Tomasz Ptaszyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

284 (74,54%)

Okręg 4

Krupia Wólka, Kędzierówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Mirosław Mikus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE OŻYWIMY PRAŻMÓW

113 (29,89%)

Małgorzata Gielecińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MICHALSKIEGO

115 (30,42%)

Danuta Zofia Błaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

150 (39,68%)

Okręg 5

Bronisławów, Uwieliny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Ewa Kopyt

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE OŻYWIMY PRAŻMÓW

69 (20,12%)

Damian Jan Kozina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MICHALSKIEGO

77 (22,45%)

Michał Tokaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

197 (57,43%)

Okręg 6

Jaroszowa Wola, Piskórka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Borowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MICHALSKIEGO

61 (22,51%)

Tadeusz Pawlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

210 (77,49%)

Okręg 7

Obejmuje część miejscowości Gabryelin Granicę zachodnią stanowi granica miejscowości Gabryelin od strony Kamionki ; Granicę południową stanowi ulica Polna od strony zachodniej do ulicy Akacjowej nie wchodzącej w skład okręgu oraz ulica Dębowa wchodząca w skład okręgu od ulicy Akacjowej nie wchodzącej w skład okręgu do torów kolejowych ; Granicę wschodnią stanowi ulica Akacjowa nie wchodząca w skład okręgu oraz ulica Kolejowa i ulice przyległe do ulicy Kolejowej w stronę granicy z gminą Góra Kalwaria; Granicę północną stanowi granica miejscowości Gabryelin na stronie północnej z miejscowościami : Uwieliny i Bronisławów.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Grzegorz Żywek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE OŻYWIMY PRAŻMÓW

98 (38,13%)

Dorota Grzesiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MICHALSKIEGO

91 (35,41%)

Elżbieta Anna Postek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

68 (26,46%)

Okręg 8

Obejmuje Ławki i część miejscowości Gabryelin Granicę zachodnią Gabryelina stanowi ulica Akacjowa wchodząca w skład okręgu ; Granicę południową Gabryelina stanowi ulica Polna od ulicy Akacjowej wchodzącej w skład okręgu do granicy z gminą Góra Kalwaria; Granicę północną Gabryelina stanowi ulica Dębowa nie wchodząca skład okręgu od ulicy Akacjowej wchodzącej w skład okręgu w kierunku torów kolejowych; Granicę wschodnią Gabryelina stanowią tory kolejowe od ulicy Dębowej nie wchodzącej w skład okręgu do ulicy Polnej wchodzącej w skład okręgul.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Anna Bieniek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE OŻYWIMY PRAŻMÓW

69 (28,75%)

Arkadiusz Grzegorz Gruchała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MICHALSKIEGO

59 (24,58%)

Mirosława Borowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

112 (46,67%)

Okręg 9

Wągrodno, Kamionka, Wola Wągrodzka, Zadębie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Sobczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MICHALSKIEGO

118 (45,38%)

Ewa Donata Fiuczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

142 (54,62%)

Okręg 10

Biały Ług, Nowe Wągrodno, Chosna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Józef Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MICHALSKIEGO

140 (62,22%)

Zbigniew Michał Dudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

85 (37,78%)

Okręg 11

Wola Prażmowska, Koryta, Ludwików

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Stanisław Zwierzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MICHALSKIEGO

48 (23,30%)

Teresa Gielecińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

158 (76,70%)

Okręg 12

Błonie, Dobrzenica, Kolonia Gościeńczyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Malwina Habiera-Węcławek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE OŻYWIMY PRAŻMÓW

63 (36,00%)

Tadeusz Arciuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MICHALSKIEGO

49 (28,00%)

Grzegorz Waldemar Sobociński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

63 (36,00%)

Okręg 13

Prażmów, Wilcza Wólka, Zawodne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Giebień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE OŻYWIMY PRAŻMÓW

102 (25,63%)

Marek Janusz Jokiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MICHALSKIEGO

85 (21,36%)

Sylwester Eugeniusz Zwęgliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

211 (53,02%)

Okręg 14

Nowy Prażmów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Maria Żarlicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MICHALSKIEGO

153 (45,95%)

Elżbieta Bugalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

180 (54,05%)

Okręg 15

Łoś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Anna Kraskowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE OŻYWIMY PRAŻMÓW

91 (22,36%)

Krzysztof Wiesław Wiśniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MACIEJA MICHALSKIEGO

171 (42,01%)

Elżbieta Maria Bielska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ POWIAT

145 (35,63%)