Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - puławski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Puławy.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 11 Hanna Urszula Nogalska
    88 (0,44%)
  2. 9 Anna Obarska
    41 (0,20%)
  3. 12 Elżbieta Joanna Rosiecka-Karpińska
    184 (0,91%)
  4. 10 Paweł Michał Zadura
    199 (0,99%)
  5. 8 Joanna Dębska
    159 (0,79%)
  6. 2 Marian Stefan Gawrylak
    287 (1,42%)
  7. 6 Tomasz Ogrodnik
    267 (1,33%)
  8. 5 Wojciech Kuba
    397 (1,97%)
  9. 1 Teresa Iwona Gutowska
    1 013 (5,03%)
  10. 7 Iwona Kuśmierz
    158 (0,78%)
  11. 4 Paweł Marian Gajek
    1 479 (7,34%)
  12. 3 Grzegorz Dariusz Nakonieczny
    629 (3,12%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Wawerski
    1 259 (6,25%)
  2. 3 Leszek Gorgol
    802 (3,98%)
  3. 5 Zbigniew Cezary Kisiel
    203 (1,01%)
  4. 4 Małgorzata Górska-Lenartowicz
    1 004 (4,98%)
  5. 6 Renata Maria Szczypa
    455 (2,26%)
  6. 7 Jędrzej Ryszard Goliszek
    278 (1,38%)
  7. 9 Renata Dorota Kubiś
    286 (1,42%)
  8. 10 Ewelina Katarzyna Skowron
    263 (1,31%)
  9. 12 Honorata Mielniczenko
    181 (0,90%)
  10. 8 Hubert Zygmunt Domański
    189 (0,94%)
  11. 11 Edward Paweł Księżniak
    175 (0,87%)
  12. 1 Michał Stanisław Godliński
    1 962 (9,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GROBLA SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Konrad Mitruczuk
    1 460 (7,25%)
  2. 4 Zbigniew Krzysztof Kiełb
    464 (2,30%)
  3. 3 Bożena Małgorzata Strzelecka
    696 (3,46%)
  4. 1 Zbigniew Marek Śliwiński
    2 655 (13,18%)
  5. 5 Janina Pasek
    309 (1,53%)
  6. 7 Krzysztof Antoni Kuflewski
    146 (0,72%)
  7. 10 Andrzej Józef Korpysz
    274 (1,36%)
  8. 12 Agata Zofia Janczak
    106 (0,53%)
  9. 9 Sylwia Anna Karpińska
    127 (0,63%)
  10. 11 Zbigniew Mazurek
    68 (0,34%)
  11. 6 Piotr Zbigniew Przeździecki
    286 (1,42%)
  12. 8 Halina Syroka
    152 (0,75%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 10 Justyna Oleśkiewicz
    68 (0,34%)
  2. 6 Mariola Błazik
    66 (0,33%)
  3. 12 Mariusz Oleśkiewicz
    71 (0,35%)
  4. 9 Marek Krzysztof Różycki
    65 (0,32%)
  5. 5 Marek Jan Ciotucha
    72 (0,36%)
  6. 8 Piotr Gowin
    87 (0,43%)
  7. 2 Franciszek Woch
    299 (1,48%)
  8. 3 Lucjan Tomaszewski
    184 (0,91%)
  9. 11 Iwona Elżbieta Zdenicka
    20 (0,10%)
  10. 7 Andrzej Wenerski
    119 (0,59%)
  11. 4 Renata Olszak-Sabczewa
    46 (0,23%)
  12. 1 Ewa Barbara Dobraczyńska
    346 (1,72%)

Okręg 2

Gminy: Puławy, Janowiec.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maciej Kowalik
    526 (7,87%)
  2. 1 Maria Halina Kłopotowska
    486 (7,27%)
  3. 3 Jarosław Tadeusz Szczerbetka
    140 (2,09%)
  4. 4 Maria Ewa Papis
    177 (2,65%)
  5. 5 Zygmunt Gryta
    36 (0,54%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Danuta Zofia Smaga
    1 126 (16,85%)
  2. 4 Ewa Zofia Brzozowska-Sadowska
    184 (2,75%)
  3. 3 Bogdan Krześniak
    627 (9,38%)
  4. 2 Zbigniew Ambryszewski
    543 (8,12%)
  5. 5 Krzysztof Marzec
    531 (7,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GROBLA SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Elżbieta Seredyn
    638 (9,55%)
  2. 2 Łukasz Skowyra
    712 (10,65%)
  3. 3 Barbara Irena Maj
    103 (1,54%)
  4. 5 Teresa Władysława Wójcik
    63 (0,94%)
  5. 4 Janusz Ryszard Kwiatkowski
    50 (0,75%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dorota Zofia Skibińska
    312 (4,67%)
  2. 5 Marek Kusio
    142 (2,12%)
  3. 2 Artur Mizura
    184 (2,75%)
  4. 4 Anna Bożena Szarpak
    68 (1,02%)
  5. 3 Andrzej Mikołaj Nowak
    36 (0,54%)

Okręg 3

Gminy: Końskowola, Żyrzyn.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mariola Anna Stalęga
    300 (4,44%)
  2. 2 Stefan Szaruga
    236 (3,49%)
  3. 1 Krzysztof Bartuzi
    355 (5,25%)
  4. 4 Paweł Marek Zając
    166 (2,45%)
  5. 5 Monika Teresa Nakonieczna
    55 (0,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Tomasz Przemysław Szymajda
    884 (13,07%)
  2. 3 Barbara Stanisława Świtka-Pomorska
    219 (3,24%)
  3. 5 Przemysław Kazimierz Pytlak
    658 (9,73%)
  4. 2 Witold Michna
    715 (10,57%)
  5. 4 Zuzanna Rybak
    306 (4,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GROBLA SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariusz Majkutewicz
    586 (8,66%)
  2. 3 Bożena Stanisława Chabros
    226 (3,34%)
  3. 2 Roman Jan Mazurek
    20 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Roman Krawczak
    370 (5,47%)
  2. 4 Marianna Kęsik
    308 (4,55%)
  3. 1 Witold Zygmunt Popiołek
    1 033 (15,27%)
  4. 5 Jan Eugeniusz Szpyra
    249 (3,68%)
  5. 3 Małgorzata Kozak
    78 (1,15%)

Okręg 4

Gminy: Kurów, Markuszów, Baranów.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Józef Mazurek
    54 (0,79%)
  2. 4 Henryk Bartuzi
    127 (1,87%)
  3. 3 Małgorzata Barbara Rozpędowska - Jakubczyk
    85 (1,25%)
  4. 5 Alina Danuta Lejkowska
    80 (1,17%)
  5. 1 Robert Litwinek
    142 (2,09%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Tomasz Kuna
    1 808 (26,55%)
  2. 3 Marek Andrzej Woch
    642 (9,43%)
  3. 2 Jan Ziomka
    828 (12,16%)
  4. 4 Pelagia Maruszak
    532 (7,81%)
  5. 5 Marzena Barbara Widz
    209 (3,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GROBLA SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marianna Lucyna Sobolewska
    71 (1,04%)
  2. 1 Krzysztof Roman Lis
    127 (1,87%)
  3. 3 Monika Karczmarek
    33 (0,48%)
  4. 4 Janusz Mieczysław Ławicki
    25 (0,37%)
  5. 5 Małgorzata Szikora
    97 (1,42%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Maria Anna Pecio
    0 (0%)
  2. 5 Mariola Kowalik
    61 (0,90%)
  3. 4 Piotr Feliks Tuźnik
    179 (2,63%)
  4. 2 Krzysztof Wawerek
    413 (6,07%)
  5. 1 Stanisław Wójcicki
    1 261 (18,52%)

Okręg 5

Gminy: Nałęczów, Wąwolnica, Kazimierz Dolny.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Urszula Katarzyna Kurant
    75 (0,86%)
  2. 1 Marcin Pisula
    1 083 (12,35%)
  3. 4 Joanna Barbara Sikora
    103 (1,17%)
  4. 2 Bartłomiej Zwolakiewicz
    268 (3,06%)
  5. 3 Anna Maria Broniewska-Paciorkowska
    109 (1,24%)
  6. 5 Jerzy Jaworski
    86 (0,98%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariusz Wicik
    1 379 (15,73%)
  2. 4 Mateusz Leszek Gzara
    503 (5,74%)
  3. 3 Iwona Maria Kuźma
    677 (7,72%)
  4. 5 Justyna Agnieszka Sławińska
    138 (1,57%)
  5. 2 Ilona Ewelina Duda
    813 (9,27%)
  6. 6 Paweł Rafalski
    540 (6,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA GROBLA SAMORZĄDOWCY

kandydatliczba głosów

  1. 4 Marek Ceckiewicz
    17 (0,19%)
  2. 6 Jerzy Wincenty Zieliński
    32 (0,37%)
  3. 5 Edyta Sylwia Kwiatek
    55 (0,63%)
  4. 1 Tadeusz Chrościcki
    340 (3,88%)
  5. 3 Martyna Magdalena Ścibior
    297 (3,39%)
  6. 2 Patrycja Rejmak
    363 (4,14%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Kazimiera Wójtowicz
    262 (2,99%)
  2. 1 Ignacy Mieczysław Włodek
    412 (4,70%)
  3. 3 Marian Jan Żaba
    510 (5,82%)
  4. 4 Albin Jerzy Zasada
    468 (5,34%)
  5. 6 Grażyna Halina Targońska
    32 (0,37%)
  6. 5 Bożena Mieczysława Łukaszek
    204 (2,33%)