Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kobylnica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

BOLESŁAWICE, WIDZINO.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Agata Michalak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO

381 (84,86%)

Zdzisław Franciszek Orluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA

68 (15,14%)

Okręg 2

ŁOSINO, ZAJĄCZKOWO.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Patryk Sebastian Sienkiewicz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

99 (26,76%)

Leon Antoni Kiziukiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO

236 (63,78%)

Grzegorz Ferlin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA

35 (9,46%)

Okręg 3

CZĘŚĆ SOŁECTWA KOBYLNICA ulice: Drogowców, Główna od nr 1 do nr 37, Jana Kilińskiego, Kolejowa, Kosynierów, Kościeliska, Łąkowa, Nad Słupią, Ogrodowa, Pocztowa, Przemęcka, Przy Torach, Rzeczna, Rybacka, Stanisława Kądzieli, Stefana Banacha, Stefczyka, St. Mikołajczyka, Sportowa, Strumykowa, Transportowa, Wodna, Władysława Bartoszewskiego, Władysława Grabskiego, Zarszyńska, Zielona.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Kazimiera Walentukiewicz-Czałpińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO

223 (54,93%)

Bogdan Popiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA

107 (26,35%)

Barbara Koźluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY KOŹLUK

76 (18,72%)

Okręg 4

CZĘŚĆ SOŁECTWA KOBYLNICA ulice: Akacjowa, Aleja Orzechowa, Aleja Przyjaźni, Cisowa, Cyprysowa, Główna od nr 38 do nr 90, Kasztanowa, Klonowa, Krótka, Leśna, Leszczynowa, Leśny Zakątek, Młyńska, Roberta Schumana, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, Wrzosowa.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Golus

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

86 (21,94%)

Roman Włodzimierz Oporski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO

115 (29,34%)

Paweł Jan Pawlak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA

191 (48,72%)

Okręg 5

CZĘŚĆ SOŁECTWA KOBYLNICA ulice: Aleja Spacerowa, Brzozowa, Bukowa, Dębowa, Franciszkańska, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Migdałowa, Nad Śluzą, Olchowa, Widzińska, Wierzbowa, Wiśniowa, W. Witosa od nr 1 do nr 9 (numeracja nieparzysta), W. Witosa od nr 2 do nr 38 (numeracja parzysta), Zaciszna, Źródlana.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Helena Budlewska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

105 (28,46%)

Ryszard Michał Cichosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO

160 (43,36%)

Ryszard Libigocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA

104 (28,18%)

Okręg 6

CZĘŚĆ SOŁECTWA KOBYLNICA ulice: B. Głowackiego, Chabrowa, Fiołkowa, Gabriela Narutowicza, Ignacego Paderewskiego, Konwaliowa, Krokusowa, Krzywa, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, M. Drzymały, Makowa, Malwowa, M. Rataja, Parkowa, Polna, Różana, Rumiankowa, Storczykowa, Szałwiowa, Szczecińska, Toskańska, Tulipanowa, Tymiankowa, W. Witosa od nr 11 do nr 33 (numeracja nieparzysta), W. Witosa od nr 40 do nr 102 (numeracja parzysta), Włodzimierza Tetmajera.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Krzysztof Wiła

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

83 (18,20%)

Alicja Grażyna Szymańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO

266 (58,33%)

Ilona Rzepa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA

107 (23,46%)

Okręg 7

KOMIŁOWO, KWAKOWO, LULEMINKO, LULEMINO, MASZKOWO.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Przyborowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

55 (19,10%)

Iwona Joanna Drapalska-Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO

204 (70,83%)

Grażyna Szcześ

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA

29 (10,07%)

Okręg 8

KRUSZYNA, LUBUŃ, PŁASZEWO, ŻELKI, ŻELKOWIEC, ŻELKÓWKO.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Grzegorz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

70 (33,98%)

Krystyna Balcerek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO

136 (66,02%)

Okręg 9

BZOWO, KCZEWO, ROZŁĘKA, ŚCIĘGNICA.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Małgorzata Kaszyńska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

9 (5,70%)

Janusz Kaszowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO

124 (78,48%)

Grzegorz Kandyba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA

25 (15,82%)

Okręg 10

KOŃCZEWO, SIERAKOWO SŁUPSKIE.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Teresa Buryło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 11

MIEDZNO, SYCEWICE.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Keller-Szamal

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

56 (15,69%)

Mieczysław Stępniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO

159 (44,54%)

Sebastian Oskar Wasiluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA

142 (39,78%)

Okręg 12

REBLINKO, REBLINO, RUNOWO SŁAWIEŃSKIE, ZĘBOWO.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paulina Hućko

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

42 (19,00%)

Elżbieta Władysława Surmacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO

108 (48,87%)

Krystyna Brzykcy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA

71 (32,13%)

Okręg 13

GIEŁDOŃ, KULESZEWO, ZAGÓRKI, ZBYSZEWO.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Piotr Mizieliński

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

27 (15,17%)

Barbara Alicja Stępień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO

121 (67,98%)

Andrzej Zdzisław Szcześ

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA

30 (16,85%)

Okręg 14

CIECHOMICE, DOBRZĘCINO, KOMORCZYN, SŁONOWICE, SŁONOWICZKI.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Marta Jęchorek

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

47 (27,81%)

Mirosław Jan Przybył

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO

122 (72,19%)

Okręg 15

WRZĄCA.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Iwona Nitsche

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

32 (19,75%)

Janusz Andrzej Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KULIŃSKIEGO

91 (56,17%)

Karolina Kazimiera Jaworska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA KOBYLNICA

39 (24,07%)