Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Toruń

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ulice: Agatowa, Akacjowa, Aleksandra Jabłońskiego, Aleksandrowska, Alladyna, Ametystowa, Andrzeja Kmicica, Antoniego Bagińskiego, Antoniego Swinarskiego, Artyleryjska, Balladyny, Basieńki, Bekasa, Biała, Bliska, Błękitna, Bociania, Bolta, Borowikowa, Bratnia, Brązowa, Brylantowa, Bursztynowa, Ciechocińska, Cienista, Cierpicka, Czapli, Ludwika Czachowskiego, Czerniewicka, Zdzisława Dandelskiego, Daleka, Diamentowa, Dobrej Nadziei, Dożynkowa, Droga Łąkowa, Drzymały, Dworska, Dybowska, Dyngusowa, Familijna, Fantazyjna, Franciszka Ratajczaka, Gabriela Narutowicza, Gaikowa, Gajowa, Gen. Gustawa Orlicz-Dreszera, Gen. Hallera, Gen. Józefa Dwernickiego, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Michała Tokarzewskiego-Karaszewicza, Gen. Mikołaja Bołtucia, Gen. Stefana Grota-Roweckiego, Gen. Tadeusza Komorowskiego-Bora, Gen. Tadeusza Kutrzeby, Gen. Władysława Andersa, Gen. Woyczyńskiego, Gerwazego, Gliniecka, Gniewkowska, Golubska, Goplany, Gościnna, Grzybowa, Gwiaździsta, Husarska, Idzikowskiego, Iglasta, Inowrocławska, Jacka Soplicy, Jana i Marii Prüfferów, Jana Karnowskiego, Jana Skrzetuskiego, Jasia i Małgosi, Jasna, Jaspisowa, Jeżyka, Kameralna, Kardynała Wyszyńskiego, Kępa Bazarowa, Kluczyki, Kniaziewicza, Kocia, Kogucia, Kolankowskiego, Kolejowa, Konduktorska, Konstytucji 3 Maja, Kormorana, Kosa, Kosynierów Kościuszkowskich, Kościelna, Kręta, Krajoznawcza, Królewny Śnieżki, Księżycowa, Ks. Józefa Domachowskiego, Ks. St. Paluszyńskiego, Kubusia Puchatka, Kukułki, Kujawska, Kuropatwy, Kusocińskiego, Leona Witkowskiego, Leśny Trakt, Letnia, Licealna, Ligi Polskiej, Lilii Wodnych, Lipnowska, Ładna, Łączna, Łozowa, Łódzka, Majdany, Majora Henryka Dobrzańskiego-Hubala, Malinowskiego, Mała, Marzanny, Matysiaków, Międzyrzecze, Miodowa, Mistrza Twardowskiego, mjr. Wacława Kryńskiego, Młyńska, Mossakowskiego, Na Przełaj, Nasza, Nenufarów, Nieszawska, Okopowa, Okólna, Okrzei, Oleńki, Olęderska, Olimpijska, Osadnicza, Otłoczyńska, Paderewskiego, Pana Kleksa, Pana Tadeusza, Pana Wołodyjowskiego, Parkowa, Perkoza, Perłowa, Plac Armii Krajowej, Plac Honorowych Dawców Krwi, Plac Sybiraków, Plebiscytowa, Podbipięty, Podgórska, Pogodna, Pokątna, Poranna, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Poznańska, Prejsa, Przesmyk, Przy Grobli, Przyjaciół, Przyjemna, Przy Nasypie, Przy Skarpie, Przy Torze, Przytulna, Pszczelna, Puchacza, Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego, Radiowa, Radosna, Rajmunda Galona, Raszei, Relaksowa, Rodzinna, Romantyczna, Rondo Jacka Kuronia, Rondo marszałka Ferdynanda Focha, Roślinna, Rubinowa, Rudacka, Rypińska, Serdeczna, Sezamkowa, Siewna, Sindbada, Melanii Sinorackiej, Sitowia, Skierki, Skryta, Służewska, Smocza, Sobótki, Solankowa, Sowia, Spacerowa, Srebrna, Srebrnego, Stamma, Stanisława Sędziaka, Stara Droga, Stawisińskiego, Stawki Południowe, Stefana Burhardta, Srebrzysta, Stepowa, Strzałowa, Suleckiego, Sydowa, Sygnałowa, Szarych Szeregów, Szczepana Waczyńskiego, Szczęśliwa, Szmaragdowa, Szosa Lubicka numery parzyste od 122 do końca i numery nieparzyste od 141 do 143, Szubińska, Szuwarów, Władysława Szyszkowskiego, Ślaskiego, Śliczna, Środkowa, Światowida, Św. Wojciecha, Tataraków, Teligi, Telimeny, Tęczowa, Tłoczka, Topazowa, Torowa, Trakcyjna, Trzcinowa, Turkusowa, Turystyczna, Urocza, Urzędnicza, Ustronna, Wacława Hulewicza, Wakacyjna, Wianki, Wiejska, Wieżowa, Wilhelminy Iwanowskiej, Wiślana, Wiśniowa, Witosa, Władysława Balewskiego, Władysława Grabskiego, Włocławska, Wodna, Wojciecha Korfantego, Wypoczynkowa, Wyrzyska, Zagłoby, Zagrodowa, Zakole, Zakosy, Zbigniewa Zdrójkowskiego, Zdrojowa, Zielona, Zimorodka, Zimowa, Złota, Złotej Rybki, Zwrotnicza, Zygfryda Gardzielewskiego, 63. Pułku Piechoty.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bartłomiej Andrzej Jóźwiak
    2 390 (11,33%)
  2. 9 Marta Ewa Czerklewicz
    84 (0,40%)
  3. 5 Piotr Lenkiewicz
    519 (2,46%)
  4. 3 Łukasz Marek Barański
    210 (1,00%)
  5. 4 Justyna Ewa Iwińska
    249 (1,18%)
  6. 1 Jakub Hartwich
    2 574 (12,20%)
  7. 7 Agnieszka Magdalena Rodzińska
    75 (0,36%)
  8. 8 Łukasz Owczarczyk
    48 (0,23%)
  9. 6 Barbara Zofia Mańkowska
    76 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Damian Paweł Wasilewski
    232 (1,10%)
  2. 3 Artur Dec
    35 (0,17%)
  3. 2 Angelika Marlena Jaworska
    90 (0,43%)
  4. 5 Agata Jakubiszak
    31 (0,15%)
  5. 4 Rafał Jarosław Korzeniec
    10 (0,05%)
  6. 7 Tomasz Michał Olejarz
    18 (0,09%)
  7. 6 Maria Kostrzewa
    22 (0,10%)
  8. 9 Jadwiga Maria Romanowska
    29 (0,14%)
  9. 8 Natalia Magdalena Jakubowska
    37 (0,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ZALESKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Barbara Maria Litwin
    632 (3,00%)
  2. 5 Sławomir Kruszkowski
    726 (3,44%)
  3. 4 Zbigniew Wojciech Ernest
    411 (1,95%)
  4. 1 Michał Franciszek Zaleski
    2 579 (12,23%)
  5. 2 Danuta Halina Zając
    943 (4,47%)
  6. 6 Grzegorz Stanisław Soczyński
    89 (0,42%)
  7. 8 Julia Błońska
    128 (0,61%)
  8. 9 Barbara Iwanowska
    270 (1,28%)
  9. 7 Artur Daniel Cieciórski
    445 (2,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR MENTZEN

kandydatliczba głosów

  1. 4 Katarzyna Elżbieta Mikołajczak
    14 (0,07%)
  2. 3 Dawid Norbert Miklusiak
    6 (0,03%)
  3. 1 Sławomir Jerzy Mentzen
    513 (2,43%)
  4. 2 Anna Katarzyna Stokłosa
    14 (0,07%)
  5. 7 Ewa Maria Ozimek
    9 (0,04%)
  6. 5 Mateusz Bednarek
    11 (0,05%)
  7. 6 Anna Maria Kłosowska
    5 (0,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY TORUŃ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maciej Sławomir Cichowicz
    742 (3,52%)
  2. 5 Danuta Teresa Stępkowska
    92 (0,44%)
  3. 9 Maciej Neumann
    85 (0,40%)
  4. 7 Zygmunt Łojek
    51 (0,24%)
  5. 3 Anna Świtoń
    126 (0,60%)
  6. 2 Katarzyna Stefania Kluczwajd
    271 (1,28%)
  7. 6 Hubert Adam Kowalewski
    21 (0,10%)
  8. 4 Wojciech Janusz Osmański
    45 (0,21%)
  9. 8 Danuta Maria Niebrzegowska
    28 (0,13%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Paweł Michalczuk
    39 (0,18%)
  2. 2 Beata Zarembo
    94 (0,45%)
  3. 6 Jolanta Ewa Maćkiewicz
    44 (0,21%)
  4. 3 Jacek Cezary Kościelski
    125 (0,59%)
  5. 4 Anna Maria Gomółka-Sobczak
    48 (0,23%)
  6. 1 Dominik Cyryl Stajnbart
    337 (1,60%)
  7. 5 Lech Jan Rogoziński
    76 (0,36%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wojciech Bernard Klabun
    924 (4,38%)
  2. 6 Marianna Alina Laurentowicz
    83 (0,39%)
  3. 4 Ewa Obremska-Zaleska
    217 (1,03%)
  4. 1 Michał Robert Jakubaszek
    3 560 (16,88%)
  5. 5 Piotr Jan Kociorski
    53 (0,25%)
  6. 7 Wiesław Knitter
    19 (0,09%)
  7. 2 Katarzyna Błądek-Mikołajczyk
    281 (1,33%)
  8. 8 Hanna Zawacka
    127 (0,60%)
  9. 9 Marcin Wojciech Piotrowski
    78 (0,37%)

Okręg 2

ulice: Agrestowa, Adama Asnyka, Aleja Niezależnego Zrzeszenia Studentów UMK, Aleja św. Jan Pawła II numery parzyste od 2 do końca, Aleja 500 - lecia, Aleja 700 - lecia numery parzyste od 12 do 16, Balonowa, Baśniowa, Bema, Bielańska, Bluszczowa, Boczna, Władysława Bojarskiego, Borowiacka, Broniewskiego, Brzechwy, Bulwar Filadelfijski numery parzyste od 20 do 28 i numery nieparzyste od 11 do 17, Bydgoska, Chopina, Cicha, Czerwona Droga, Czysta, Danielewskiego, Derdowskiego, Dobra, Droga Czarnobłocka, Droga Starotoruńska, Fałata, Fredry, Gagarina, Gałczyńskiego, G. Morcinka, Grunwaldzka, Janiny Hurynowicz, Irysowa, Iwaszkiewicza, Jagodowa, Jaracza, Jaroczyńskiego, Jaśminowa, Jesienna, Jeżynowa, Pera Jonssona, Kasprowicza, Kaszubska, Kazimierza Osmańskiego, Klonowica, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krasińskiego, Kraszewskiego, Krzemieniecka, Ks. Kujota, Marii Kuncewiczowej, Ks. Popiełuszki, Kurpiowska, Leśna, Bolesława Leśmiana, Lindego, Lwowska, Łukasiewicza, Makuszyńskiego, Malinowa, Matejki, Mickiewicza, Miła, Mireckiego, Modrzewiowa, Moniuszki, Morycińskiego, Nałkowskiej, Norwida, Olszewskiego, Orzechowa, Osiedlowa, Owocowa, Piękna, Plac Błogosławionego Księdza Podharcmistrza Stefana Frelichowskiego, Plac Gen. Pilota St. Skalskiego, Plac Prof. Alfonsa Hoffmana, Polna numery parzyste od 2 do 8 i numery nieparzyste od 1 do 7, Poprzeczna, Port Drzewny, Porzeczkowa, Prusa, Przybyszewskiego, Przy Cegielni, Ptasia, Reja, Reymonta, Rondo Niepodległości, Rondo Teofila Lorkiewicza, Rondo Zbigniewa Herberta, Rybaki, Sienkiewicza, Składowa, Skwer Inwalidów Wojennych, Słowackiego, Spokojna, Sportowa, Stroma, Szosa Bydgoska, Szosa Chełmińska numery nieparzyste od 15 do 61, 87 - 109, 133 - 193, Szosa Okrężna, Szymanowskiego, Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Św. Józefa, Św. Klemensa, Truskawkowa, Alojzego Tujakowskiego, Tuwima, Wąska, Melchiora Wańkowicza, Warmińska, Wesoła, Kazimierza Wierzyńskiego, Wileńska, Willowa, Wiosenna, Wita Stwosza, Wodociągowa, Wyczółkowskiego, Wybickiego numery parzyste od 94 do końca i nieparzyste od 91 do końca, Wyspiańskiego, Żeromskiego, Żwirki i Wigury numery parzyste od 2 do 30 i numery nieparzyste od 1 do 23, Źródlana, 4 Pułku Lotniczego

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Margareta Skerska-Roman
    1 148 (7,70%)
  2. 2 Paweł Dominik Gulewski
    1 195 (8,01%)
  3. 3 Paweł Piotr Popielarz
    201 (1,35%)
  4. 6 Anna Małgorzata Krężelewska
    167 (1,12%)
  5. 4 Barbara Lipińska
    275 (1,84%)
  6. 7 Michał Józef Wojtczak
    614 (4,12%)
  7. 5 Anna Eliza Wołek
    296 (1,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Irena Paczkowska
    273 (1,83%)
  2. 2 Andrzej Doligalski
    89 (0,60%)
  3. 7 Łukasz Jan Niewiara
    45 (0,30%)
  4. 4 Marta Klarowska
    33 (0,22%)
  5. 3 Damian Wielewski
    44 (0,29%)
  6. 5 Tomasz Józef Kamiński
    58 (0,39%)
  7. 6 Beata Agnieszka Tymińska
    30 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ZALESKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ada Kamela
    357 (2,39%)
  2. 1 Zbigniew Marian Fiderewicz
    1 889 (12,66%)
  3. 4 Maciej Korzeniowski
    254 (1,70%)
  4. 3 Witold Szczepan Waczyński
    391 (2,62%)
  5. 6 Kamila Beata Beszczyńska
    400 (2,68%)
  6. 5 Krystyna Izabela Nowakowska
    223 (1,50%)
  7. 7 Henryk Andrzej Żołnowski
    254 (1,70%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR MENTZEN

kandydatliczba głosów

  1. 1 Wojciech Delimata
    229 (1,54%)
  2. 2 Lucyna Klaudia Toczyska
    33 (0,22%)
  3. 3 Patryk Winnicki
    37 (0,25%)
  4. 4 Aleksandra Łachmańska
    29 (0,19%)
  5. 5 Jakub Dziadosz
    38 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY TORUŃ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Arkadiusz Wiśniewski
    103 (0,69%)
  2. 2 Agnieszka Bernadeta Górna
    454 (3,04%)
  3. 1 Ryszard Jan Mosiołek
    448 (3,00%)
  4. 4 Paweł Maćkowiak
    79 (0,53%)
  5. 5 Katarzyna Barbara Krynicka-Szroeder
    126 (0,84%)
  6. 7 Paweł Adam Kołacz
    354 (2,37%)
  7. 6 Dagmara Danuta Jurkiewicz
    87 (0,58%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Justyna Marianna Wiercińska
    46 (0,31%)
  2. 1 Marian Michał Frąckiewicz
    907 (6,08%)
  3. 2 Elżbieta Maria Tomaszewska-Szczepańska
    93 (0,62%)
  4. 3 Bartosz Ryszard Kostański
    30 (0,20%)
  5. 5 Dawid Sebastian Podlewski
    65 (0,44%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Adrian Łukasz Mól
    1 050 (7,04%)
  2. 2 Hubert Jakubowski
    650 (4,36%)
  3. 3 Wioletta Dąbrowska
    630 (4,22%)
  4. 4 Renata Zofia Kozioł
    103 (0,69%)
  5. 5 Kazimiera Podgórska
    100 (0,67%)
  6. 6 Ewaryst Gajek
    232 (1,56%)
  7. 7 Karol Maria Wojtasik
    757 (5,08%)

Okręg 3

ulice: Aleja Jana Pawła II numery nieparzyste od 1 do końca, Aleja 700 - lecia numery od 9 do 11, Aleja Solidarności, Astrowa, Bananowa, Bankowa, Barbarka, Bartkiewiczówny, Bartnicza, Bawarczyków, Bażantowa, Aleksandra Birkenmajera, B. Głowackiego, Bławatkowa, Boboli, Bobrowa, Bractwa Kurkowego, Browarna, Brzoskwiniowa, Bulwar Filadelfijski numery parzyste od 2 do 18 i numery nieparzyste od 1 do 9, Chabrowa, Chełmińska, Chmielna, Chodkiewicza, Ciasna, Czarlińskiego, Czarnieckiego, Czecha, Czeremchowa, Dąbrowskiego, Dąbrówki, Dekerta, Długa, Długosza, Jerzego Dobrzyckiego, Dobrzyńska, Dominikańska, Ducha Świętego, Elektryczna, Fasolowa, Figowa, gen. Augusta E. Fieldorfa „Nila”, Filtrowa, Fiołkowa, Flisacza, Forteczna, Fosa Staromiejska, Franciszkańska, Adama Freytaga, Jana Gadomskiego, Galileusza, Gazowa, Gen. Stanisława Skrzyńskiego, Roberta Głębockiego, Goździkowa, Grabowskiego, Graniczna, Konrada Grasera, Grudziądzka numery parzyste od 2 do 46 i numery nieparzyste od 1 do końca, Gryczana, Edmunda Halleya, Harcerska, Jana Heweliusza, Hetmańska, Hiacyntowa, Horzycy, Hoża, Jana Michała Hubego, inż. arch. Kazimierza Gregorkiewicza, Inżynierska, Jagiellońska, Jaskółcza, Jastrzębia, Jelenia, Jemiołowa, Jeremiego Wiśniowieckiego, Jęczmienna, Kaliskiego, Kameliowa, Kpt. Drzewieckiego, Kąkolowa, Jana Keplera, Kilińskiego, K. Jagiellończyka, Kołłątaja, Kombajnowa, Konfekcyjna, Koniuchy, Konopna, Konwaliowa, Końcowa, Kopernika, Kordeckiego, Kozacka, Kozia, Krokusowa, Królowej Jadwigi, Krótka, Krucza, Kwiatowa, Lawendowa, Lecha, Legionów, Lelewela, Liliowa, Lisia, Lniana, Lotników, Łazienna, Łosia, Łubinowa, Łysomicka, Makowa, Malwowa, Małachowskiego, Małe Garbary, Maszynowa, Jana Mergentalera, Miedza, Międzymurze, Migdałowa, Młodzieżowa, Moczyńskiego, Modrakowa, Mohna, Morelowa, Mostowa, Most Pauliński, Myśliwska, Narcyzowa, Niedźwiedzia, płk. Franciszka Niepokólczyckiego, Odrodzenia, Ogrodowa, Orla, Orląt Lwowskich, Owsiana, Bohdana Paczyńskiego, Pałucka, Panny Marii, Pawia, PCK, Piaskowa, Piastowska, Piekary, Piernikarska, Pigwowa, Pistacjowa, mjr. Jana Piwnika, Plac 18 Stycznia, Plac Artylerii Polskiej, Plac Naczelnej Organizacji Technicznej, Plac Rapackiego, Plac Św. Katarzyny, Plac Teatralny, Plac Towarzystwa Miłośników Torunia, Plac Związku Nauczycielstwa Polskiego, Podgórna numery parzyste od 2 do 84 i numery nieparzyste od 1 do 75, Pod Krzywą Wieżą, Podmurna, Polna numery parzyste od 10 do 20 i numery nieparzyste od 9 do 13, Heleny Kaźmierczak-Połońskiej, Pomarańczy, Poniatowskiego, Popiela, Prosowa, Prosta, Przedzamcze, Przy Kaszowniku numery nieparzyste od 1 do 25, Przylaszczkowa, Przy Rynku Wełnianym, Przysiecka, Pszeniczna, Rabiańska, Rejtana, Renklodowa, Rodzynkowa, Rolnicza, Rondo Czadcy, Rondo Podoficerów, Różana, Rumiankowa, Rusa, Jana Rybińskiego, Rynek Nowomiejski, Rynek Staromiejski, Rysia, Ryżowa, Rzepakowa, Sadowa, Sarnia, Sasankowa, Selerowa, Skwer Lucjana Broniewicza, Skwer Oficerskiej Szkoły Marynarki Wojennej, Słoneczna, Słowicza, Sokola, Spółdzielcza, Steinbornów, Stokrotkowa, Storczykowa, płk. dr. Leona Strehla, Henryka Strobanda, Strumykowa, Sucha, Sukiennicza, Szafranowa, Szałwiowa, Szczytna, Szeroka, Szewska, Szosa Chełmińska numery parzyste od 16 do końca i numery nieparzyste od 63 do 85, od 111 do 131, od 195 do końca, Szpitalna, Szumana, Szyszkowa, Ślimak Getyński, Śliwowa, Ślusarska, Św. Antoniego, Św. Jakuba, Św. Jana, Św. Jana Bosko, Św. Mikołaja, Św. Faustyny, Św. Katarzyny, Tartaczna, Techniczna, Traktorowa, Tramwajowa, Tulipanowa, Ugory, Uniwersytecka, Urodzajna, Wały Gen. Sikorskiego, Warszawska, Warzywna, Łukasza Watzenrodego, Wiązowa, Wielki Rów numery parzyste od 2 do 24 i numery nieparzyste od 1 do 27, Wielkie Garbary, Wiklinowa, Wilcza, Winogronowa, Wola Zamkowa, Wrzosowa, Wspólna, Wybickiego numery parzyste od 2 do 92 i numery nieparzyste od 1 do 89, Wysoka, Zacisze, Zagonowa, Zamenhofa, Zaszpitalna, Zaułek Prosowy, Zbożowa, Zielna, Ziemowita, Włodzimierza Zonna, Żbikowa, Żeglarska, Żelazna, Żurawia, Żwirki i Wigury numery parzyste od 32 do końca i numery nieparzyste od 25 do końca, Żytnia, Żywiczna, Żyzna

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Iwona Elżbieta Lizoń-Szurmiej
    124 (0,61%)
  2. 3 Piotr Jerzy Wiznerowicz
    212 (1,05%)
  3. 6 Magdalena Zimmerman
    151 (0,75%)
  4. 1 Bartosz Szymanski
    1 811 (8,94%)
  5. 5 Małgorzata Jabłońska
    406 (2,00%)
  6. 4 Michał Andrzej Piotrowski
    190 (0,94%)
  7. 2 Michał Jacek Rzymyszkiewicz
    2 842 (14,02%)
  8. 8 Klaudiusz Łenyk
    66 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 2 Robert Olkowski
    62 (0,31%)
  2. 1 Krzysztof Duda
    310 (1,53%)
  3. 3 Robert Marek Laskowski
    30 (0,15%)
  4. 5 Elżbieta Urszula Jaworska
    59 (0,29%)
  5. 4 Joanna Łypek
    48 (0,24%)
  6. 8 Karol Damian Chojnicki
    51 (0,25%)
  7. 7 Ewa Bożena Michalak
    33 (0,16%)
  8. 6 Jowita Ewa Traczyk
    25 (0,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ZALESKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jacek Wojciech Krzyżaniak
    1 194 (5,89%)
  2. 2 Ewa Olczyk-Litkowska
    1 080 (5,33%)
  3. 1 Marcin Olaf Czyżniewski
    2 090 (10,31%)
  4. 4 Bonifacy Marek Karnowski
    434 (2,14%)
  5. 8 Ewa Razik
    239 (1,18%)
  6. 5 Jakub Maksymilian Wiśniewski
    75 (0,37%)
  7. 7 Andrzej Krzysztof Dembiński
    88 (0,43%)
  8. 6 Nadzieja Hajduczenia
    443 (2,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR MENTZEN

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marta Ropińska
    12 (0,06%)
  2. 4 Mateusz Ossowski
    38 (0,19%)
  3. 6 Justyna Anna Mikołajczyk
    17 (0,08%)
  4. 5 Wiktor Łachmański
    13 (0,06%)
  5. 1 Sylwia Monika Wiśniewska
    281 (1,39%)
  6. 7 Kamil Cięgotura
    49 (0,24%)
  7. 2 Adrian Jakub Paliwoda
    60 (0,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY TORUŃ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marcin Zdzisław Łowicki
    217 (1,07%)
  2. 7 Justyna Śmietańska Bojanowska
    69 (0,34%)
  3. 8 Paweł Tadeusz Kwiatkowski
    149 (0,74%)
  4. 1 Maciej Odon Karczewski
    1 529 (7,55%)
  5. 4 Agata Malchrowicz
    201 (0,99%)
  6. 3 Józef Kazimierz Wierniewski
    256 (1,26%)
  7. 5 Paulina Maria Sikorska
    108 (0,53%)
  8. 6 Artur Grzegorz Jankowski
    109 (0,54%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Paulina Anna Magrowska
    22 (0,11%)
  2. 2 Marta Małgorzata Wiśniewska
    128 (0,63%)
  3. 3 Krzysztof Kamil Podgórski
    82 (0,40%)
  4. 6 Wacław Jan Krankowski
    123 (0,61%)
  5. 1 Piotr Malinowski
    292 (1,44%)
  6. 5 Anna Michalska
    51 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Maria Królikowska-Ziemkiewicz
    1 093 (5,39%)
  2. 3 Krzysztof Lech Buława
    464 (2,29%)
  3. 8 Mateusz Schalau
    113 (0,56%)
  4. 7 Teresa Irena Jeszka
    185 (0,91%)
  5. 1 Dariusz Adam Mądrzejewski
    2 092 (10,32%)
  6. 4 Kamil Kojak
    152 (0,75%)
  7. 6 Renata Barbara Margalska
    114 (0,56%)
  8. 5 Dariusz Piotr Modrzewski
    182 (0,90%)

Okręg 4

ulice: Andrzeja Sobkowiaka, Antczaka, Augustowska, Bajeczna, Barwna, Batorego, Bażyńskich, Białostocka, Brejskiego, Brzozowa, Bukowa, Buszczyńskich, Bytomska, Calineczki, Chrobrego, Cedrowa, Ceglana, Celnicza, Ceramiczna, Chełmska, Ciechanowska, Ciekawa, Cisowa, Curie-Skłodowskiej, Cyprysowa, Czekoladowa, Czereśniowa, Częstochowska, Dojazd, Donimirskiego, Droga Trzeposka, Dworcowa, Działowa, Działowskiego, Dziewulskiego, Elbląska, Fabryczna, Filomatów Pomorskich, Fromborska, Gawędy, Gdańska, Gen. Chłopickiego, Gen. Prądzyńskiego, Gen. Sowińskiego, Gerarda Pająkowskiego, Gipsowa, Gminna, Gołębia, Gorzowska, Grabowa, Granitowa, Grudziądzka numery parzyste od 48 do końca, Guliwera, Gustlika, Hebanowa, Honoratki, Ignacego Dudojcia, Iławska, inż. Jana Brody, Jałowcowa, J. Chrzanowskiego, Jamontta, Jarocińska, Jarzębinowa, Jaworowa, Jaworskich, Jeleniogórska, Jeśmanowicza, Jodłowa, Kalinowa, Kaliska, Kałamarskiego, Kamienna, Kanałowa, Karolinki, Kartuska, Katarzynki, Katowicka, Kłodzka, Kłopot, Kpt. Tadeusza Łęgowskiego, Kasztanowa, Kielecka, Klonowa, Kociewska, Kołowa, Koniczynki, Konopackich, Konińska, Kopciuszka, Koszalińska, Kościuszki, Kraińska, Krakowska, Krańcowa, Kresowa, Krośnieńska, Krynicka, Ks. Alfonsa Mańkowskiego, Ks. Kanonika Pawła Piotra Gogi, Kwitnącej Jabłoni, Legnicka, Leszczynowa, Luba, Lubelska, Lubicka, Łąkowa, Łokietka, Łomżyńska, Łukowa, Łyskowskiego, Małgorzatki, Mjr. Sucharskiego, Mazowiecka, Mazurska, Mleczna, Mocarskiego, Morwowa, Na Uboczu, Na Zapleczu, Nad Rzeczką, Nad Strugą, Nad Zatoką, Nowotarska, Niesiołowskiego, Odległa, Olbrachta, Ostra, Ostrołęcka, Olsztyńska, Olszynowa, Osikowa, Palmowa, Pancernych, Papowska, Pilska, Piotra Curie, Piotrkowska, Piskorskiej, Plac Daszyńskiego, Plac Fryderyka Skarbka, Plac Pokoju Toruńskiego, Platanowa, Płaska, Płocka, Podchorążych, Pod Dębową Górą, Podgórna numery parzyste od 86 do końca i numery nieparzyste od 77 do końca, Ppor. Jerzego Paszkowskiego, Ppłk. Jana Pałubickiego, Plac Bpa Jana Chrapka, Polna numery parzyste od 22 do końca i numery nieparzyste od 15 do końca, Powiśle, Przelot, Przemyska, Przeskok, Przybyłów, Przy Lesie, Przy Kaszowniku numery parzyste od 2 do końca i numery nieparzyste od 27 do końca, Pułaskiego, Radomska, Rakowicza, Rondo Bielawy, Rozwarta, Równinna, Rubinkowskiego, Rudego, Rydygiera, Rzeczna, Rzeszowska, Sanocka, Sczanieckiego, Siedlecka, Sielska, Sieradzka, Skierniewicka, Słodka, Słupska, Sobieskiego, Sopocka, Sporna, Stalowa, Staszica, Studzienna, Sułkowskiego, Suwalska, Szarika, Szczecińska, Szczęsna, Szosa Lubicka numery parzyste od 2 do 120 i numery nieparzyste od 1 do 91, 133, od 145 do końca, Stanisława Szymańskiego, Ścieżka Szkolna, Świerkowa, Świętopełka, Targowa, Tarnobrzeska, Tarnowska, Topolowa, Towarowa, Traugutta, Twarda, Ukośna, Uśmiechu, Wałdowska, Wandy Bukiewicz, Wapienna, Warneńczyka, Waryńskiego, Wielki Rów numery parzyste od 26 do końca i numery nieparzyste od 29 do końca, Wierzbowa, Widok, Winna, Winnica, Wojska Polskiego, Wschodnia, Wykopy, Wymarzona, Zakątek, Zakręt, Zamojska, Zaułek Dworcowy, Zbigniewa Iwanowa, Zielonogórska, Ziemi Michałowskiej, Żółkiewskiego, Żwirowa.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 8 Dominika Alicja Walichniewicz
    227 (0,98%)
  2. 2 Łukasz Walkusz
    5 194 (22,36%)
  3. 4 Katarzyna Joanna Wilczyńska
    184 (0,79%)
  4. 3 Maciej Tomasz Krużewski
    566 (2,44%)
  5. 5 Sławomir Grzegorz Kłosiński
    89 (0,38%)
  6. 7 Przemysław Grzegorz Münnich
    45 (0,19%)
  7. 6 Lidia Hanna Chyła
    113 (0,49%)
  8. 1 Krystyna Danuta Żejmo-Wysocka
    1 103 (4,75%)
  9. 9 Patryk Wawrzyński
    291 (1,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dawid Utnicki
    77 (0,33%)
  2. 4 Przemysław Jerzy Noch
    128 (0,55%)
  3. 7 Edyta Agnieszka Ogonowska
    23 (0,10%)
  4. 1 Piotr Jerzy Jarosiński
    233 (1,00%)
  5. 2 Beata Róża Jaworska
    159 (0,68%)
  6. 5 Iwona Żółtowska
    42 (0,18%)
  7. 6 Daniel Śliwiński
    40 (0,17%)
  8. 8 Klaudia Reczkowska
    23 (0,10%)
  9. 9 Roman Półtorak
    60 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ZALESKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jakub Michał Zaleski
    1 322 (5,69%)
  2. 1 Jarosław Mirosław Beszczyński
    1 513 (6,51%)
  3. 4 Joanna Jankowska
    175 (0,75%)
  4. 3 Jan Ząbik
    1 424 (6,13%)
  5. 6 Szczepan Henryk Burak
    191 (0,82%)
  6. 9 Aleksandra Kowalska
    310 (1,33%)
  7. 5 Halina Maria Kowalska
    919 (3,96%)
  8. 8 Katarzyna Herzog
    65 (0,28%)
  9. 7 Jan Przybysz
    470 (2,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR MENTZEN

kandydatliczba głosów

  1. 4 Małgorzata Grażyna Kowalska
    45 (0,19%)
  2. 1 Arkadiusz Marek Osiński
    244 (1,05%)
  3. 5 Michał Rafał Kutka
    26 (0,11%)
  4. 3 Tomasz Roszkowski
    27 (0,12%)
  5. 2 Joanna Dorota Sewerynowicz
    32 (0,14%)
  6. 7 Arkadiusz Krzysztof Cieśniewski
    16 (0,07%)
  7. 6 Sara Joanna Krzywdzińska
    17 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MY TORUŃ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Kamil Marcin Czeszel
    103 (0,44%)
  2. 4 Małgorzata Karolina Zamojska
    49 (0,21%)
  3. 2 Piotr Marach
    213 (0,92%)
  4. 7 Agata Anna Chyżewska-Pawlikowska
    48 (0,21%)
  5. 1 Sylwia Karolina Kowalska
    1 394 (6,00%)
  6. 6 Szymon Fiutak
    78 (0,34%)
  7. 5 Joanna Szulczyńska
    44 (0,19%)
  8. 3 Robert Janusz Czekański
    66 (0,28%)
  9. 9 Grzegorz Wojciech Dawidowicz
    45 (0,19%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Paweł Ryszard Malinowski
    30 (0,13%)
  2. 3 Karol Wochna
    48 (0,21%)
  3. 7 Andrzej Jerzy Ruciński
    122 (0,53%)
  4. 6 Alicja Ewa Lis
    82 (0,35%)
  5. 1 Przemysław Piotr Specjalski
    337 (1,45%)
  6. 2 Daniela Maria Gadzińska
    85 (0,37%)
  7. 4 Alicja Lubowicz
    55 (0,24%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Rasielewski
    3 313 (14,26%)
  2. 2 Dagmara Zuzanna Tuszyńska
    500 (2,15%)
  3. 3 Ludwik Stanisław Szuba
    267 (1,15%)
  4. 6 Roman Włodzimierz Szefler
    106 (0,46%)
  5. 8 Paweł Czynszak
    190 (0,82%)
  6. 7 Danuta Maria Rajczak-Zalewska
    177 (0,76%)
  7. 5 Jarosław Adam Bochenek
    184 (0,79%)
  8. 4 Katarzyna Chłopecka
    303 (1,30%)