Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Poświętne

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Międzypole, Międzyleś od nr 1 do nr 37A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Mroczek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (25,52%)

Sławomir Rosłon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON

78 (40,63%)

Mariola Kubuj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

33 (17,19%)

Bożena Stępień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA

32 (16,67%)

Okręg 2

Międzyleś od nr 38 do końca miejscowości

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Arkadiusz Podleś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

81 (47,65%)

Mariusz Meirowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON

73 (42,94%)

Marek Wiatrak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA

16 (9,41%)

Okręg 3

Wólka Dąbrowicka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aldona Szulich

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON

60 (38,96%)

Dominik Boruc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO

25 (16,23%)

Mariusz Stępień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

45 (29,22%)

Bogdan Stanisław Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA

24 (15,58%)

Okręg 4

Cygów, Nowy Cygów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Piotr Żołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

214 (81,68%)

Maksymilian Zacheja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA

48 (18,32%)

Okręg 5

Choiny, Czubajowizna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Wacław Witkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON

19 (8,84%)

Marcin Skonieczny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO

87 (40,47%)

Ewa Anna Jachacy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

54 (25,12%)

Stefan Tlaga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA

55 (25,58%)

Okręg 6

Dąbrowica, Laskowizna, Józefin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Rozbicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

100 (48,08%)

Renata Banaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO

18 (8,65%)

Damian Rozbicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

41 (19,71%)

Zbigniew Wiesław Górecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA

19 (9,13%)

Konrad Pazio

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIĘTY FLORIAN

30 (14,42%)

Okręg 7

Poświętne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Gryz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (14,84%)

Grzegorz Karcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO

15 (5,86%)

Dawid Strzelecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

170 (66,41%)

Agnieszka Mikołajczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA

28 (9,93%)

Okręg 8

Turze, Stróżki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Plasota

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON

12 (8,05%)

Andrzej Bogdan Wojdyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

63 (42,28%)

Tomasz Brogowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA

74 (49,66%)

Okręg 9

Jadwiniew, Rojków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Kominek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (19,25%)

Monika Stańczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON

25 (10,46%)

Ewelina Grzywaczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO

30 (12,55%)

Iwona Magdalena Nagraba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

65 (27,20%)

Piotr Zacheja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA

53 (22,18%)

Agnieszka Litwin

KOMITET WYBORCZY MAZOWIECKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

20 (8,37%)

Okręg 10

Wola Cygowska, Helenów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Elsner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON

62 (44,93%)

Michał Roman Kielczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

45 (32,61%)

Danuta Gabriela Bombik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA

31 (22,46%)

Okręg 11

Kolno, Kielczykowizna, Wola Ręczajska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiktor Wojdyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON

76 (33,63%)

Urszula Jackiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

71 (31,42%)

Leszek Błaszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA

79 (34,96%)

Okręg 12

Nowe Ręczaje

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Emila Bułanowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (11,43%)

Jarosław Jacek Gorczyca

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON

45 (21,43%)

Krzysztof Michał Borowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO

20 (9,52%)

Andrzej Orych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

90 (42,86%)

Katarzyna Chacińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA

31 (14,76%)

Okręg 13

Ręczaje Polskie, Nadbiel

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Zdzisław Szczęsny

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (17,87%)

Agnieszka Kruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON

24 (10,21%)

Teresa Chacińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO

97 (41,28%)

Jolanta Sałańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA

72 (30,64%)

Okręg 14

Krubki-Górki, Małków, Trzcinka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Rogala

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (35,26%)

Artur Zbigniew Szejna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON

31 (16,32%)

Michał Królikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO

9 (4,74%)

Marek Piotr Szałwia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

56 (29,47%)

Ryszard Jan Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA

27 (14,21%)

Okręg 15

Ostrowik, Zabraniec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Domagała

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (30,25%)

Jakub Ksawery Miziołek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ROSŁON

23 (8,19%)

Ewelina Smoderek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA SKONIECZNEGO

16 (5,69%)

Bogdan Ulejczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA MIESZKAŃCÓW

119 (42,35%)

Marek Waś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA CYMERMANA

38 (13,52%)