Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Pałecznica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bolów, Łaszów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Jerzy Grądek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (52,88%)

Krystian Grzegorz Kwiecień

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (47,12%)

Henryk Bil

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA GMINA PAŁECZNICA

0 (0,00%)

Okręg 2

Niezwojowice, Solcza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Marian Gaweł

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 3

Gruszów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Zbigniew Czekaj

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

90 (67,16%)

Urszula Anna Stępień

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (32,84%)

Okręg 4

Ibramowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesław Grzegorz Zawada

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 5

Lelowice Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Stefańczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (59,78%)

Apolonia Kazimiera Kitlińska-Chmiel

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (40,22%)

Okręg 6

Pamięcice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Grażyna Bujak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 7

Pieczonogi

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Marian Kania

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (16,10%)

Adam Piotr Kłosiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (34,75%)

Jan Głuszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY

58 (49,15%)

Okręg 8

Winiary

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Andrzej Deka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

78 (62,40%)

Łucja Irena Nowakowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

47 (37,60%)

Okręg 9

Czuszów (przysiółek Parcelacja)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Wleciał

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

11 (11,83%)

Piotr Ryszard Zys

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (37,63%)

Wojciech Jerzy Bojdo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA GMINA PAŁECZNICA

22 (23,66%)

Zbigniew Noga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY

25 (26,88%)

Okręg 10

Czuszów (Przysiółek Folwark)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Stanisław Domagała

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

73 (61,34%)

Zenon Baczyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (60,61%)

Okręg 11

Czuszów (Przysiółek Kresy, Jeziórka)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Jan Wądek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

45 (37,82%)

Agnieszka Lidia Rakoczy

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (14,29%)

Lesław Józef Jędrych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA GMINA PAŁECZNICA

57 (47,90%)

Okręg 12

Nadzów (Przysiółki Nadzowska, Międzygóry, Zagaje) Sudołek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Musiał

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (12,57%)

Jarosław Jan Raś

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (20,96%)

Marcin Paweł Gudowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

76 (45,51%)

Renata Duraj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOMITET SAMORZĄDOWY

35 (20,96%)

Okręg 13

Nadzów (Przysiółki Babia Góra, Stara Wieś)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zofia Lędźwa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

54 (42,52%)

Stanisław Krzysztof Gryszówka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (57,48%)

Okręg 14

Pałecznica ulice: Małopolska, Krakowska, Ogrodowa, Długa , Słoneczna, Najświętszej Marii Panny, Hrabiana Góra, Strażacka , Akacjowa, Mokra, Zielona, Cmentarna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Halina Zdzisława Nowak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

88 (61,54%)

Paweł Michał Komenda

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (11,89%)

Mikołaj Józef Walczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA GMINA PAŁECZNICA

1 (0,70%)

Tomasz Mariusz Iwan

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

37 (25,87%)

Okręg 15

Pałecznica ulice: Besek, Św. Jakuba, Dworska, Francuska, Krótka.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Baran

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

109 (74,66%)

Czesław Franciszek Błaut

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (15,07%)

Miłosz Andrzej Walczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZYSTA GMINA PAŁECZNICA

15 (10,27%)