Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Dąbrowa Zielona ul.: Reymonta, Dolna, Polna, Krótka, pl. Kościuszki od nr 2 do nr 38; Lipie
Pokaż więcej
Alicja Łucja Grzegorczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
105
(70,95%)
Katarzyna Maria Klimas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(29,05%)
Okręg 2
Dąbrowa Zielona ul.: Radomszczańska, Słoneczna, Działkowa, Zielona, Kwiatowa; Zalas Biedy
Pokaż więcej
Małgorzata Barbara Nowakowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(56,47%)
Barbara Małgorzata Rak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
74
(43,53%)
Okręg 3
Dąbrowa Zielona ul.: pl. Kościuszki od nr 39, Sadowa, Straży Pożarnej; Nowa Wieś
Pokaż więcej
Barbara Ewa Majda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEST DOBRZE - BĘDZIE LEPIEJ"
73
(54,07%)
Jolanta Ewa Rokita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DĄBROWA RAZEM”
62
(45,93%)
Okręg 4
Dąbrowa Zielona ul.: Partyzantów, Górna; Rogaczew
Pokaż więcej
Elżbieta Maria Chmielarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
99
(67,81%)
Arnold Wojciech Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
47
(32,19%)
Okręg 5
Raczkowice, Raczkowice Kolonia
Pokaż więcej
Jan Jacenty Jurczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEST DOBRZE - BĘDZIE LEPIEJ"
57
(35,85%)
Alfreda Zofia Pietras
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
43
(27,04%)
Katarzyna Lidia Struska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
36
(22,64%)
Dagmara Katarzyna Walaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
23
(14,47%)
Okręg 6
Cielętniki ul.: Sportowa, Placowa, 3 Maja, Ogrodowa, Brzozówki, Kościelna, Rynek, Krótka, Słoneczna, Długa
Pokaż więcej
Krzysztof Mariusz Kucharski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(84,76%)
Nina Joanna Łęgowik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
16
(15,24%)
Okręg 7
Cielętniki ul.: Północna, Zielona, Cmentarna, Kątna, Żurawia, Szkolna, Leśna, Polna, Kościuszki; Ignaców
Pokaż więcej
Krzysztof Henryk Rumin
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(52,34%)
Adam Piotr Łyczba
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
35
(32,71%)
Anna Paulina Muszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
16
(14,95%)
Okręg 8
Soborzyce ul.: Wierzbie, Wiatrakowa, Strażacka, Leśna, Cmentarna, Osiny; Niebyła, Cudków
Pokaż więcej
Justyna Jadwiga Włoszczyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
84
(64,62%)
Elżbieta Regina Balsam
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA WŁOSZCZYŃSKIEGO DAJ MI SWÓJ GŁOS
46
(35,38%)
Okręg 9
Soborzyce ul. Plac Wolności, Długa, Bocian
Pokaż więcej
Małgorzata Wiesława Nowińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(22,75%)
Bogusław Wiesław Dobrowolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
64
(38,32%)
Bogusław Paweł Włoszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA WŁOSZCZYŃSKIEGO DAJ MI SWÓJ GŁOS
65
(38,92%)
Okręg 10
Soborzyce ul.: Partyzantów, Krótka, Maćkówka; Zaleszczyny
Pokaż więcej
Mirosław Wawszczak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
95
(72,52%)
Mirosława Marianna Ciszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA WŁOSZCZYŃSKIEGO DAJ MI SWÓJ GŁOS
36
(27,48%)
Okręg 11
Olbrachcice od nr 1 do nr 50 i od nr 131 do nr 152
Pokaż więcej
Henryk Marek Sobel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(89,47%)
Jolanta Halina Rosińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
8
(10,53%)
Okręg 12
Olbrachcice od nr 51 do nr 130
Pokaż więcej
Andrzej Marian Pączek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MASZ GŁOS
34
(30,91%)
Ewelina Agnieszka Hasikowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
76
(69,09%)
Okręg 13
Święta Anna, Dąbek, Milionów
Pokaż więcej
Krzysztofa Anna Kapuścińska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
44
(29,14%)
Iwona Ewa Sztymala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
16
(10,60%)
Jarosław Tomasz Rainholc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”
91
(60,26%)
Okręg 14
Ulesie od nr 1 do nr 10a, od nr 98 do nr 107, od nr 117 do nr 123; Borowce
Pokaż więcej
Aleksandra Adamina Fuchs
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(57,14%)
Ewa Barbara Wypart
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MASZ GŁOS
42
(42,86%)
Okręg 15
Ulesie od nr 11 do nr 97, od nr 108 do nr 116
Pokaż więcej
Grażyna Dymczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(40,29%)
Beata Katarzyna Szczęsna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO
83
(59,71%)