Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dąbrowa Zielona

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Dąbrowa Zielona ul.: Reymonta, Dolna, Polna, Krótka, pl. Kościuszki od nr 2 do nr 38; Lipie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Alicja Łucja Grzegorczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

105 (70,95%)

Katarzyna Maria Klimas

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

43 (29,05%)

Okręg 2

Dąbrowa Zielona ul.: Radomszczańska, Słoneczna, Działkowa, Zielona, Kwiatowa; Zalas Biedy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Barbara Nowakowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

96 (56,47%)

Barbara Małgorzata Rak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

74 (43,53%)

Okręg 3

Dąbrowa Zielona ul.: pl. Kościuszki od nr 39, Sadowa, Straży Pożarnej; Nowa Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Ewa Majda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEST DOBRZE - BĘDZIE LEPIEJ"

73 (54,07%)

Jolanta Ewa Rokita

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DĄBROWA RAZEM”

62 (45,93%)

Okręg 4

Dąbrowa Zielona ul.: Partyzantów, Górna; Rogaczew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Maria Chmielarz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

99 (67,81%)

Arnold Wojciech Wojciechowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

47 (32,19%)

Okręg 5

Raczkowice, Raczkowice Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Jacenty Jurczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "JEST DOBRZE - BĘDZIE LEPIEJ"

57 (35,85%)

Alfreda Zofia Pietras

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (27,04%)

Katarzyna Lidia Struska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

36 (22,64%)

Dagmara Katarzyna Walaszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

23 (14,47%)

Okręg 6

Cielętniki ul.: Sportowa, Placowa, 3 Maja, Ogrodowa, Brzozówki, Kościelna, Rynek, Krótka, Słoneczna, Długa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Mariusz Kucharski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

89 (84,76%)

Nina Joanna Łęgowik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

16 (15,24%)

Okręg 7

Cielętniki ul.: Północna, Zielona, Cmentarna, Kątna, Żurawia, Szkolna, Leśna, Polna, Kościuszki; Ignaców

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Henryk Rumin

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (52,34%)

Adam Piotr Łyczba

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

35 (32,71%)

Anna Paulina Muszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

16 (14,95%)

Okręg 8

Soborzyce ul.: Wierzbie, Wiatrakowa, Strażacka, Leśna, Cmentarna, Osiny; Niebyła, Cudków

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Jadwiga Włoszczyńska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84 (64,62%)

Elżbieta Regina Balsam

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA WŁOSZCZYŃSKIEGO DAJ MI SWÓJ GŁOS

46 (35,38%)

Okręg 9

Soborzyce ul. Plac Wolności, Długa, Bocian

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Wiesława Nowińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (22,75%)

Bogusław Wiesław Dobrowolski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

64 (38,32%)

Bogusław Paweł Włoszczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA WŁOSZCZYŃSKIEGO DAJ MI SWÓJ GŁOS

65 (38,92%)

Okręg 10

Soborzyce ul.: Partyzantów, Krótka, Maćkówka; Zaleszczyny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Wawszczak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

95 (72,52%)

Mirosława Marianna Ciszewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGUSŁAWA WŁOSZCZYŃSKIEGO DAJ MI SWÓJ GŁOS

36 (27,48%)

Okręg 11

Olbrachcice od nr 1 do nr 50 i od nr 131 do nr 152

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Marek Sobel

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

68 (89,47%)

Jolanta Halina Rosińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

8 (10,53%)

Okręg 12

Olbrachcice od nr 51 do nr 130

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Marian Pączek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MASZ GŁOS

34 (30,91%)

Ewelina Agnieszka Hasikowska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

76 (69,09%)

Okręg 13

Święta Anna, Dąbek, Milionów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztofa Anna Kapuścińska

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

44 (29,14%)

Iwona Ewa Sztymala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

16 (10,60%)

Jarosław Tomasz Rainholc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ”

91 (60,26%)

Okręg 14

Ulesie od nr 1 do nr 10a, od nr 98 do nr 107, od nr 117 do nr 123; Borowce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aleksandra Adamina Fuchs

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (57,14%)

Ewa Barbara Wypart

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MASZ GŁOS

42 (42,86%)

Okręg 15

Ulesie od nr 11 do nr 97, od nr 108 do nr 116

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Dymczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (40,29%)

Beata Katarzyna Szczęsna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA POWIATU CZĘSTOCHOWSKIEGO

83 (59,71%)