Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Olszanka

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Bejdy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Soszyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

28 (33,33%)

Andrzej Mieczysław Michalak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FLORIAN OLSZANKA

35 (41,67%)

Katarzyna Korczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NIECZAJA

14 (16,67%)

Małgorzata Grażyna Daniluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ZMIANY

7 (8,33%)

Okręg 2

Dawidy, Klimy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Jaszczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

26 (26,53%)

Danek Alojzy Januszewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

46 (46,94%)

Leszek Ilczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FLORIAN OLSZANKA

6 (6,12%)

Mirosław Romaniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ZMIANY

20 (20,41%)

Okręg 3

Hadynów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesława Marianna Chwalczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

11 (10,68%)

Tadeusz Walczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

31 (30,10%)

Urszula Monika Wasilewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FLORIAN OLSZANKA

23 (22,33%)

Krystyna Maria Domańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NIECZAJA

7 (6,80%)

Wojciech Wasiluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ZMIANY

31 (30,10%)

Okręg 4

Korczówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Hawrysiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

24 (20,34%)

Antoni Marek Litwiniuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (56,78%)

Aneta Elżbieta Tomczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FLORIAN OLSZANKA

27 (22,88%)

Okręg 5

Korczówka-Kolonia, Mszanna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Filipiuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

95 (68,35%)

Zygmunt Wasiluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FLORIAN OLSZANKA

35 (25,18%)

Karol Jan Chomicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NIECZAJA

9 (6,47%)

Okręg 6

Nowe Łepki, Radlnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Romaniuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (45,12%)

Jan Dawidziuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FLORIAN OLSZANKA

23 (28,05%)

Mateusz Nurzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NIECZAJA

22 (26,83%)

Okręg 7

Olszanka 2 - 36A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jadwiga Anna Łukaszuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

41 (45,05%)

Marek Chwedczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FLORIAN OLSZANKA

21 (23,08%)

Wojciech Stanisław Nieczaj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NIECZAJA

6 (6,59%)

Stefan Marciniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ZMIANY

23 (25,27%)

Okręg 8

Olszanka od 44C do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Wojtczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

63 (57,80%)

Jarosław Kazimierz Pączek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

14 (12,84%)

Stefan Ułasiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FLORIAN OLSZANKA

2 (1,83%)

Krzysztof Wasiluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ZMIANY

30 (27,52%)

Okręg 9

Pietrusy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Gorgol

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

25 (33,33%)

Ignacy Tadeusz Burczak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

13 (17,33%)

Mirosław Grzegorz Wysokiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FLORIAN OLSZANKA

8 (10,67%)

Jacek Waszczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ZMIANY

29 (38,67%)

Okręg 10

Próchenki 4 - 72

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Anna Oleksiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FLORIAN OLSZANKA

18 (14,06%)

Zdzisław Demianiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NIECZAJA

16 (12,50%)

Krzysztof Piotruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ZMIANY

94 (73,44%)

Okręg 11

Próchenki od 75 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Makaruk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

60 (47,62%)

Anna Szaniawska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (30,16%)

Ewa Karolska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FLORIAN OLSZANKA

28 (22,22%)

Okręg 12

Stare Łepki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Wasiluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

7 (7,14%)

Stefan Tomasz Nitichoruk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

21 (21,43%)

Stanisław Stefaniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FLORIAN OLSZANKA

19 (19,39%)

Sylwia Katarzyna Pochopień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NIECZAJA

0 (0,00%)

Leszek Błażej Wereda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ZMIANY

51 (52,04%)

Okręg 13

Szawły

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Irena Jaszczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NIECZAJA

17 (27,87%)

Marek Andrzej Biernacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ZMIANY

44 (72,13%)

Okręg 14

Szydłówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Izabela Agata Postrzygacz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA DOBRA GMINY

16 (11,51%)

Mirosław Onufrzak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (32,37%)

Zbigniew Bartoszuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FLORIAN OLSZANKA

21 (15,11%)

Zenon Stanisław Filipiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBREJ ZMIANY

57 (41,01%)

Okręg 15

Bolesty, Wyczółki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Skolimowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (28,46%)

Krzysztof Grzegorz Radzikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FLORIAN OLSZANKA

47 (38,21%)

Bogusław Sobolewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA NIECZAJA

41 (33,33%)