Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Chojnów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Biała, Kolonia Kołłątaja

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Stanisław Baszczyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNÓW-NASZ WSPÓLNY DOM

186 (42,18%)

Zdzisław Borkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI BLIŻEJ ZIEMI

94 (21,32%)

Tomasz Sawicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA SAWICKIEGO

161 (36,51%)

Okręg 2

Biskupin, Rokitki numery budynków: 1 - 9, 71 - 111, 120 - 127 i 158, 134M, 135I, 136F, 139C, 4A/24, 4B/12

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Paweł Kozubski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNÓW-NASZ WSPÓLNY DOM

0 (0,00%)

Okręg 3

Rokitki numery budynków: 11 - 70, 112 - 118A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Styrkowiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNÓW-NASZ WSPÓLNY DOM

0 (0,00%)

Okręg 4

Stary Łom

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Urszulak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNÓW-NASZ WSPÓLNY DOM

0 (0,00%)

Okręg 5

Czernikowice, Jerzmanowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Blecharz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNÓW-NASZ WSPÓLNY DOM

159 (69,13%)

Rafał Adam Jakubowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZERNIKOWICE 2018

71 (30,87%)

Okręg 6

Groble, Witków, Witkówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Ląd

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNÓW-NASZ WSPÓLNY DOM

170 (64,89%)

Anna Marianna Polańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2018

92 (35,11%)

Okręg 7

Krzywa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Tera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNÓW-NASZ WSPÓLNY DOM

0 (0,00%)

Okręg 8

Okmiany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Kułaga

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNÓW-NASZ WSPÓLNY DOM

0 (0,00%)

Okręg 9

Osetnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Piotrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNÓW-NASZ WSPÓLNY DOM

85 (30,91%)

Dariusz Konarski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

71 (25,82%)

Lesław Piasecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESŁAW PIASECKI

119 (43,27%)

Okręg 10

Konradówka, Piotrowice, Gołaczów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Tajchman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNÓW-NASZ WSPÓLNY DOM

0 (0,00%)

Okręg 11

Budziwojów, Dzwonów, Strupice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bartosz Marian Chwałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNÓW-NASZ WSPÓLNY DOM

179 (70,20%)

Józef Mej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

76 (29,80%)

Okręg 12

Dobroszów, Michów, Gołocin, Pawlikowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Teresa Ostropolska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNÓW-NASZ WSPÓLNY DOM

138 (67,65%)

Jolanta Demiańczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

66 (32,35%)

Okręg 13

Goliszów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Dulik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNÓW-NASZ WSPÓLNY DOM

137 (57,32%)

Adam Jagielnicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

102 (42,68%)

Okręg 14

Niedźwiedzice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Przyłucki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNÓW-NASZ WSPÓLNY DOM

0 (0,00%)

Okręg 15

Jaroszówka, Zamienice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Wiszniowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA CHOJNÓW-NASZ WSPÓLNY DOM

106 (36,43%)

Piotr Franciszek Ficek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTR FICEK

185 (63,57%)