Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Limanowa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Limanowa: ul. Boczna, Bulwary, Cicha, Jana Pawła II (do mostu na potoku Mordarka), Jana Kilińskiego, Marii Konopnickiej, ks. Ludwika Kowalskiego, Tadeusza Kościuszki (od Rynku do ul. Ogrodowej), Krótka, ks. Kazimierza Łazarskiego, Józefa Marka (od Rynku do ronda Józefa Becka), Mieczysława Mordarskiego, Mały Rynek, Matki Boskiej Bolesnej (od rynku do mostu na potoku Mordarka), Rynek, Szwedzka, Targowa, Zielona

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Dawid Bogumił Mól
    72 (15,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Maria Katarzyna Mąka
    125 (26,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA MORDARSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Leszek Andrzej Mordarski
    190 (39,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "O LEPSZE JUTRO"

kandydatliczba głosów

  1. 20 Marek Stanisław Czeczótka
    91 (19,04%)

Okręg 2

Miasto Limanowa: ul. Stefana Batorego, Józefa Bema, Jana Biedronia, Bronisława Czecha, Grunwaldzka, Lipowa (od ul. Jana Biedronia do ul. Ciasnej), Stanisława Małachowskiego, Owocowa, Piastowska, Podlipowe, Władysława Sikorskiego, Starowiejska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Paweł Zoń
    316 (65,97%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dariusz Jerzy Prusak
    51 (10,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "O LEPSZE JUTRO"

kandydatliczba głosów

  1. 20 Grzegorz Adam Janczy
    112 (23,38%)

Okręg 3

Miasto Limanowa: ul. Ceglarska (od przejazdu kolejowego do ul. Józefa Piłsudskiego), Graniczna (od ul. Józefa Piłsudskiego do toru kolejowego), Józefa Piłsudskiego (od ul. Ceglarskiej do ul. Krakowskiej)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jan Stanisław Winiewski
    227 (60,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "O LEPSZE JUTRO"

kandydatliczba głosów

  1. 20 Krystyna Maria Trzópek
    148 (39,47%)

Okręg 4

Miasto Limanowa: ul. Ciasna, Dębowa, Kamienna (od ul. Krakowskiej do II potoku bez nazwy), Krakowska, Kwiatowa, Lipowa (od ul. Ciasnej do ul. Józefa Piłsudskiego), Władysława Łokietka, Moczarki, Rzeczna, Skrudlak, Sucha, Stroma, Tarnowska, (od ul. Wincentego Witosa do mostu na potoku bez nazwy), Willowa, Wincentego Witosa (od ul. Willowej do ul. Tarnowskiej), Leopolda Węgrzynowicza, Zadziele

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Adam Stanisław Król
    0 (0,00%)

Okręg 5

Miasto Limanowa: ul. Adama Asnyka, Bednarzy, Jana Drożdża, Drzewna, Michała Dudka, Dzielec, Kamienna (od II potoku bez nazwy do ul. Zarębki), Koszarska, ks. Stanisława Musiała SJ, Łososińska, Heleny Modrzejewskiej, Młyńska, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Władysława Stanisława Reymonta, Rolnicza, Joachima Łukasza Rupniowskiego, Starodworska, Szkolna, Tarnowska (od mostu na potoku bez nazwy do granicy miasta), Stanisława Wyspiańskiego, Zarębki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Wiesław Bogdan Sędzik
    248 (51,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Andrzej Natanek
    136 (27,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "O LEPSZE JUTRO"

kandydatliczba głosów

  1. 20 Leszek Jan Lach
    102 (20,99%)

Okręg 6

Miasto Limanowa: ul. Błękitna, Franciszka Bujaka, Ceglarska (od toru kolejowego do końca), Darniowa, Fabryczna, Graniczna, (od toru kolejowego do końca), Lisia, Metalowców, Miła, Myconia, Pod Górą, Wierzbowa, Władysława Wójtowicza, Wincentego Witosa (od skrzyżowania z ul. Krakowską i Józefa Piłsudskiego do ul. Willowej), Zacisze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Piotr Tomasz Musiał
    287 (72,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "O LEPSZE JUTRO"

kandydatliczba głosów

  1. 20 Bożena Ewa Kaja
    110 (27,71%)

Okręg 7

Miasto Limanowa: ul. Biskupa Piotra Bednarczyka, Józefa Beka, Stanisława Ceglarza, Spokojna, Doktora Józefa Bugaja, Walentego Gawrona, Zdzisława Mączeńskiego, Tadeusza Ociepki, Władysława Orkana, Partyzantów, Józefa Piłsudskiego (od ul. Ceglarskiej do potoku bez nazwy), Słoneczna, Widok, Żuławskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Adam Michał Dębski
    243 (55,35%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Justyna Maria Janik-Malec
    122 (27,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "O LEPSZE JUTRO"

kandydatliczba głosów

  1. 20 Lucyna Maria Talar
    74 (16,86%)

Okręg 8

Miasto Limanowa: ul. Jana Pawła II (od mostu na potoku Mordarka do ul. Józefa Piłsudskiego), ks. płk Józefa Jońca, Kolejowa, Ignacego Paderewskiego (od ul. Józefa Piłsudskiego do ul. Kolejowej), Józefa Piłsudskiego (od Jana Pawła II do potoku bez nazwy), Potok, Mikołaja Reja, Tadeusza Rejtana, Eugeniusza Romera, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Stanisław Orzechowski
    155 (45,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zygmunt Liszka
    118 (34,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "O LEPSZE JUTRO"

kandydatliczba głosów

  1. 20 Bożena Zofia Gomółka
    71 (20,64%)

Okręg 9

Miasto Limanowa: ul. Akacjowa, Armii Krajowej, Bystra, Klonowa, Jana Kasprowicza, Mikołaja Kopernika, Ludwika Kubali, ks. Jana Rachwała, Leśna, Łowiecka, Ignacego Paderewskiego (od ul. Kolejowej do końca), Achacego Przyłęckiego, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Stanisława Witkacego, Wąska, Źródlana

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Józef Włodarczyk
    0 (0%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Walenty Rusin
    0 (0,00%)

Okręg 10

Miasto Limanowa: ul. Chmielnik, Gajowa, Harcerska, Mordarska, Matki Boskiej Bolesnej (od mostu na potoku Mordarka do granicy miasta), Polna, Łąkowa, Różana, Strażacka, por. Jana Wróbla

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Antoni Jan Dyląg
    145 (32,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Waldemar Piotr Śliwa
    180 (40,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "O LEPSZE JUTRO"

kandydatliczba głosów

  1. 20 Andrzej Stanisz
    43 (9,73%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Stanisław Trzupek
    74 (16,74%)

Okręg 11

Miasto Limanowa: ul. Franciszka Armińskiego, Agrestowa, Maksymiliana Brożka, Tytusa Czyżewskiego, Tadeusza Kościuszki (od ul. Ogrodowej do ul. Adama Mickiewicza), Tadeusza Kościuszki (od ul. Stanisława Moniuszki do granicy miasta lewa strona), Kochanowskiego (od ul. Stanisława Moniuszki do końca), Stanisława Moniuszki, Ogrodowa, Henryka Sienkiewicza, Pogodna, Szopena

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Leszek Piotr Woźniak
    245 (61,40%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "O LEPSZE JUTRO"

kandydatliczba głosów

  1. 20 Andrzej Krzanowski
    154 (38,60%)

Okręg 12

Miasto Limanowa: ul. Jabłoniecka, Tadeusza Kościuszki (od ul. Adama Mickiewicza do ul. Stanisława Moniuszki), Tadeusza Kościuszki (od ul. Stanisława Moniuszki do granicy miasta prawa strona), Kochanowskiego (od ul. Tadeusza Kościuszki do ul. Stanisława Moniuszki), Adama Mickiewicza, Gabriela Narutowicza, Nowa, Walecznych, Wiejska, Zygmunta Augusta (od mostu na potoku Jabłonieckim do ul. Tadeusza Kościuszki), Stefana Żeromskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Janusz Antoni Kądziołka
    307 (62,91%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Józef Sukiennik
    120 (24,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "O LEPSZE JUTRO"

kandydatliczba głosów

  1. 20 Marcin Długosz
    61 (12,50%)

Okręg 13

Miasto Limanowa: ul. Beskidzka, Dworska, Władysława Dunarowskiego, Działkowców, Władysława Gębika, Antoniego Górszczyka, Józefa Marka nr 42, 42a, 44, 46, 67, 69, 71, 73, Jeżynowa, Lotnicza, Marsów, Maksymiliana Marszałkowicza, Podhalańska, Józefa Staniszewskiego, Braci Słupskich, Wilhelma Tabora, Tęczowa, Topolowa, Ustronie, Żwirki i Wigury

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Dariusz Paweł Mrożek
    191 (43,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "O LEPSZE JUTRO"

kandydatliczba głosów

  1. 20 Irena Zofia Grosicka
    249 (56,59%)

Okręg 14

Miasto Limanowa: ul. Zygmunta Augusta bloki nr 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 29, budynki nr 14B, 14A (hotel, hala sportowa), Zygmunta Augusta (od wjazdu do bloku nr 3 do mostu na potoku Jabłonieckim)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Mateusz Mieczysław Wroński
    130 (36,62%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Krzysztof Stach
    78 (21,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "O LEPSZE JUTRO"

kandydatliczba głosów

  1. 20 Karol Tadeusz Ficoń
    147 (41,41%)

Okręg 15

Miasto Limanowa: ul. Jana Andrusikiewicza, Sebastiana Flizaka, Stanisława Jordana, Stanisława Mytki Ilmanowity, Józefa Marka bloki nr 1, 2, 3, 19a, budynki nr od 23 do 39, 43, 45, 47, 49, 49a, 55, 55a, 65, Sportowa, Spacerowa, Zygmunta Augusta bloki nr 1, 1a , 2, 2a, Zygmunta Augusta (od skrzyżowania z ul. Józefa Marka do wjazdu do bloku nr 3)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LIMANOWSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jolanta Stanisława Juszkiewicz
    282 (66,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "O LEPSZE JUTRO"

kandydatliczba głosów

  1. 20 Mirosław Piotr Boroń
    142 (33,49%)