Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - chodzieski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

gmina miejska Chodzież

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Bogusław Dzido
    243 (3,09%)
  2. 1 Stanisław Piotr Tadej
    425 (5,41%)
  3. 4 Anna Bronisława Wilczak
    87 (1,11%)
  4. 7 Renata Maślankiewicz
    62 (0,79%)
  5. 9 Przemysław Paweł Lasota
    98 (1,25%)
  6. 3 Joanna Helena Pietraszak
    131 (1,67%)
  7. 6 Łukasz Bernard Ziembikiewicz
    132 (1,68%)
  8. 8 Jolanta Zofia Zodrow
    24 (0,31%)
  9. 5 Dariusz Klimas
    40 (0,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE CHODZIESKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Franciszek Jan Wyrwa
    313 (3,98%)
  2. 3 Jarosław Górski
    180 (2,29%)
  3. 4 Andrzej Skawiński
    294 (3,74%)
  4. 6 Wiesław Aleksander Bidziński
    227 (2,89%)
  5. 2 Ewa Kazimiera Piotrowska
    104 (1,32%)
  6. 7 Marta Maria Stokłosa
    81 (1,03%)
  7. 5 Ewa Katarzyna Rozmarynowska-Żądło
    61 (0,78%)
  8. 9 Piotr Jankowski
    306 (3,89%)
  9. 8 Anna Maria Zawartka
    106 (1,35%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Eugeniusz Bogdan
    336 (4,28%)
  2. 7 Jolanta Maria Spitulska
    78 (0,99%)
  3. 2 Mariusz Witczuk
    657 (8,36%)
  4. 3 Paweł Hajman
    119 (1,51%)
  5. 8 Małgorzata Ewa Staszewska
    83 (1,06%)
  6. 4 Alina Barbara Kaźmierczak
    16 (0,20%)
  7. 6 Zbigniew Marczyk
    47 (0,60%)
  8. 9 Joanna Weronika Tomczyk
    17 (0,22%)
  9. 5 Zbigniew Andrzej Łukawski
    62 (0,79%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Mirosław Juraszek
    734 (9,34%)
  2. 1 Waldemar Straczycki
    687 (8,74%)
  3. 4 Lucyna Barbara Różewicz
    245 (3,12%)
  4. 5 Remigiusz Jan Nowak
    646 (8,22%)
  5. 9 Dariusz Wojciech Gapiński
    363 (4,62%)
  6. 2 Arleta Beata Galla
    209 (2,66%)
  7. 6 Grażyna Joanna Nowicka
    146 (1,86%)
  8. 7 Bartosz Smaruj
    351 (4,47%)
  9. 8 Arleta Helena Kaczmarowska
    149 (1,90%)

Okręg 2

gmina Budzyń

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jan Szejn
    132 (4,25%)
  2. 2 Elżbieta Lehmann
    36 (1,16%)
  3. 1 Filip Krasnopolski
    246 (7,92%)
  4. 4 Krystyna Walkowiak
    35 (1,13%)
  5. 5 Iwona Barbara Zużewicz
    27 (0,87%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE CHODZIESKIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Barbara Ksycka
    292 (9,40%)
  2. 2 Eugeniusz Koczorowski
    233 (7,50%)
  3. 4 Joanna Marcinkowska
    69 (2,22%)
  4. 3 Andrzej Leśko
    194 (6,24%)
  5. 5 Elżbieta Mandes
    10 (0,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Kinga Danuta Buszkiewicz
    399 (12,84%)
  2. 4 Paweł Brychczyński
    185 (5,95%)
  3. 3 Magdalena Jankowska
    339 (10,91%)
  4. 2 Joanna Czekalska
    52 (1,67%)
  5. 5 Stanisław Aleksander Małofiej
    183 (5,89%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jakub Marcin Wójcik
    174 (5,60%)
  2. 4 Jan Arkadiusz Sempołowicz
    61 (1,96%)
  3. 1 Michał Dominik Szejner
    391 (12,58%)
  4. 3 Bogusława Gursz
    28 (0,90%)
  5. 5 Maria Wojczyńska
    21 (0,68%)

Okręg 3

gmina Szamocin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Bogdan Franciszek Bembnista
    248 (8,12%)
  2. 2 Maria Anna Sawicka
    27 (0,88%)
  3. 4 Łukasz Marcin Maćkowiak
    149 (4,88%)
  4. 3 Jolanta Alicja Strzyżewska-Wieczorek
    48 (1,57%)
  5. 5 Dariusz Janeczko
    58 (1,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE CHODZIESKIE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Wiesław Łytka
    70 (2,29%)
  2. 3 Lidia Teresa Spychalska
    71 (2,32%)
  3. 4 Robert Zamel
    44 (1,44%)
  4. 2 Aldona Schok
    95 (3,11%)
  5. 1 Tomasz Władysław Śróda
    335 (10,96%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Dariusz Jan Rybarczyk
    410 (13,42%)
  2. 3 Ewa Burzyńska
    182 (5,96%)
  3. 4 Iwona Elżbieta Jagiełła
    165 (5,40%)
  4. 5 Leszek Michał Kudliński
    47 (1,54%)
  5. 1 Julian Marian Hermaszczuk
    1 107 (36,22%)

Okręg 4

gmina Margonin, gmina Chodzież

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ryszard Wiesław Gościniak
    266 (4,74%)
  2. 4 Janusz Józef Kochalski
    21 (0,37%)
  3. 2 Gizela Łucja Czerwińska
    68 (1,21%)
  4. 6 Dariusz Łuczak
    54 (0,96%)
  5. 3 Zofia Maślak
    77 (1,37%)
  6. 5 Cecylia Tadej
    67 (1,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE CHODZIESKIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Teresa Elżbieta Soch
    306 (5,46%)
  2. 1 Roman Stanisław Chmara
    621 (11,08%)
  3. 5 Mateusz Krojenka
    463 (8,26%)
  4. 2 Ewa Kozera
    447 (7,97%)
  5. 3 Jacek Tomasz Łukaszczyk
    462 (8,24%)
  6. 6 Katarzyna Dahlke
    330 (5,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 6 Zbigniew Janke
    289 (5,15%)
  2. 5 Angelika Pytel
    126 (2,25%)
  3. 1 Tomasz Jan Kaczuba
    381 (6,80%)
  4. 2 Iwona Maria Górska
    73 (1,30%)
  5. 3 Anna Rewers
    68 (1,21%)
  6. 4 Łukasz Jerzy Miazga
    110 (1,96%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Zbigniew Salwa
    141 (2,51%)
  2. 2 Dariusz Górka
    437 (7,79%)
  3. 1 Adrian Urbański
    536 (9,56%)
  4. 4 Kamila Magdalena Ocieczek
    54 (0,96%)
  5. 3 Wiesława Kobicka
    163 (2,91%)
  6. 5 Wioletta Anna Nowak
    47 (0,84%)