Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bierawa

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Brzeźce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Karol Permus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo Stare Koźle ul. 1 Maja, Braci Wolnych, Leśna, Ks. J. Melcza, Nowa, Ogrodowa, Okrężna, Polna, Przedszkolna, Wierzbowa, Zamknięta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Szymańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

103 (55,08%)

Sebastian Ryszard Czogała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

84 (44,92%)

Okręg 3

Sołectwo Stare Koźle ul. Konopnickiej, Kościelna, Kościuszki, Leszczyka, Piaskowa, Smolenia, Sobieskiego, Szkolna, Stolorza, Wolności.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Józef Baśnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

40 (26,67%)

Czesław Kudzia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

110 (73,33%)

Okręg 4

Sołectwo Bierawa ul. Cicha, Dąbrowy, Dębowa, Gliwicka, Jana Pawła II, Kościelna, Kościuszki, 3 Maja, Mickiewicza, Powstańców, Sienkiewicza, Serżyski, Wiory.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Pankala

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 5

Sołectwo Bierawa ul. Dąbrowskiego, Dworcowa, Krótka, Ks. Ottona Steiera, Paderewskiego, Wojska Polskiego.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Mateusz Dziwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

73 (38,62%)

Wanda Dorota Cyran

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

116 (61,38%)

Okręg 6

Sołectwo Bierawa ul. Dolna, Jacka, Leśna, Nowe Osiedle, Ogrodowa, Ostfildern, Polna, Sobieskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Izabela Słomian-Szymańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

55 (34,81%)

Danuta Barbara Szczygieł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

103 (65,19%)

Okręg 7

Sołectwo Grabówka, Sołectwo Korzonek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Chromik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

48 (37,21%)

Mirosław Połulich

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

81 (62,79%)

Okręg 8

Sołectwo Lubieszów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Jan Matuszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwo Dziergowice ul. Brzozowa, Kościelna, Klasztorna, Kozielska, Ogrodowa, Słoneczna, Sosnowa, Stawowa, Wąska.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Zygmunt Krzywniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

42 (23,86%)

Violetta Alina Klimanek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

90 (51,14%)

Jerzy Franciszek Czogała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

44 (25,00%)

Okręg 10

Sołectwo Dziergowice ul. Działkowa, Graniczna, Leśna, Łagodna, Odrzańska, Olszowa, Parkowa, Polna, Powstańców Śląskich, Raciborska, Turska, Wodna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Jerzy Tessmer

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

16 (7,69%)

Monika Helena Wanglorz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

83 (39,90%)

Waldemar Emanuel Plutta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

109 (52,40%)

Okręg 11

Sołectwo Dziergowice ul. Dworcowa, Kolejowa, Konopnickiej, Kwiatowa, Krótka, Lawendowa, Morcinka, Nowa, Olimpijska, Piaskowa, Sienkiewicza, Sportowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Tomasz Krzywniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

32 (16,16%)

Romuald Piotr Skotarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

76 (38,38%)

Ewa Teresa Garbas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

90 (45,45%)

Okręg 12

Sołectwo Solarnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Marek Sroka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

79 (49,38%)

Hubert Jan Musioł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

81 (50,63%)

Okręg 13

Sołectwo Ortowice, Sołectwo Goszyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Monika Pawletko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

110 (44,90%)

Joachim Alojzy Morcinek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

135 (55,10%)

Okręg 14

Sołectwo Stara Kuźnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Karol Szewerda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwo Kotlarnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Adam Żmuda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RAZEM DLA GMINY BIERAWA"

94 (41,59%)

Anna Zofia Palińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY BIERAWA

132 (58,41%)