Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Opoczno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Obszary wiejskie złożone z sołectw: Adamów, Antoniów, Bielowice, Brzustówek, Bukowiec Opoczyński, Dzielna, Janów Karwicki, Januszewice, Karwice, Kliny, Kraszków, Kraśnica, Kruszewiec, Kruszewiec-Kolonia, Libiszów, Libiszów-Kolonia, Międzybórz, Modrzew, Modrzewek, Mroczków Duży, Mroczków Gościnny, Ogonowice, Ostrów, Różanna, Sielec, Sitowa, Sobawiny, Sołek, Stużno, Stużno-Kolonia, Wola Załężna, Wólka Karwicka, Wygnanów, Ziębów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WIERUSZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Piotr Wołąkiewicz
    246 (3,80%)
  2. 4 Elżbieta Ewa Dorocińska
    190 (2,94%)
  3. 6 Irena Jadwiga Świątek
    28 (0,43%)
  4. 8 Jan Bartłomiej Zięba
    345 (5,34%)
  5. 1 Jan Wieruszewski
    166 (2,57%)
  6. 3 Andrzej Pacan
    277 (4,28%)
  7. 5 Bartosz Milewski
    72 (1,11%)
  8. 7 Lucyna Wąsik
    128 (1,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Grabski
    246 (3,80%)
  2. 5 Marcin Robert Mirecki
    54 (0,84%)
  3. 9 Krystyna Wojtarek
    55 (0,85%)
  4. 4 Marta Lewandowska
    29 (0,45%)
  5. 6 Damian Marcin Pecyna
    59 (0,91%)
  6. 1 Katarzyna Iwona Białowąs
    25 (0,39%)
  7. 3 Łukasz Szymon Konecki
    229 (3,54%)
  8. 7 Anna Bernadeta Pielas
    19 (0,29%)
  9. 10 Paweł Andrzej Wołąkiewicz
    13 (0,20%)
  10. 8 Waldemar Mariusz Rutowicz
    106 (1,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mieczysław Franciszek Wojciechowski
    341 (5,27%)
  2. 3 Aneta Wdówka
    494 (7,64%)
  3. 2 Tomasz Wiesław Sołtysiak
    160 (2,47%)
  4. 7 Bernadeta Lucyna Frączek-Lewandowska
    65 (1,01%)
  5. 6 Bogusława Madej
    133 (2,06%)
  6. 5 Szczepan Adam Michałowski
    241 (3,73%)
  7. 8 Urszula Małgorzata Grzegorczyk
    87 (1,35%)
  8. 4 Marian Stanisław Jurek
    161 (2,49%)
  9. 10 Marek Jacek Statkiewicz
    246 (3,80%)
  10. 9 Tomasz Bolesław Huk
    187 (2,89%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 9 Maria Jadwiga Wrzeszcz
    172 (2,66%)
  2. 1 Tadeusz Jan Brola
    439 (6,79%)
  3. 4 Tomasz Janusz Sosnowski
    33 (0,51%)
  4. 2 Józef Dąbrowski
    237 (3,67%)
  5. 3 Aleksandra Anna Michałowska
    19 (0,29%)
  6. 6 Zofia Katarzyna Ślęzak
    23 (0,36%)
  7. 5 Stanisław Stępień
    22 (0,34%)
  8. 8 Małgorzata Katarzyna Wlaźlak
    23 (0,36%)
  9. 7 Andrzej Józef Śliwka
    55 (0,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bogdan Sławomir Bednarczyk
    85 (1,31%)
  2. 1 Wiesław Ryszard Wołkiewicz
    245 (3,79%)
  3. 2 Jan Stępień
    168 (2,60%)
  4. 3 Krystyna Rytczak
    75 (1,16%)
  5. 5 Natalia Anna Gawęda
    35 (0,54%)
  6. 8 Marian Zakaszewski
    163 (2,52%)
  7. 7 Aneta Maria Wardecka
    45 (0,70%)
  8. 10 Leszek Marek Lewandowski
    143 (2,21%)
  9. 6 Sławomir Marian Płuciennik
    59 (0,91%)
  10. 9 Rozalia Maria Furczyńska
    23 (0,36%)

Okręg 2

Część miasta Opoczna od. ul. Partyzantów w kierunku zachodnim do jego granic administracyjnych, składająca się z ulic: Armii Andersa, Armii Krajowej, Ceramiczna, Długa, Dworcowa, Działkowa, Edmunda Biernackiego (numery parzyste od nr 28 do końca, numery nieparzyste od nr 23 do końca), Fatimska, Henryka Sienkiewicza, Ignacego Krasickiego, Jana Matejki, Jana Pawła II (od ul. Przemysłowej do ul. Partyzantów), Jasnogórska, Juliana Tuwima, Kalwaryjska, Kolejowa, Kuligowska, Leśna, Licheńska, Łagiewnicka, Mikołaja Kopernika, Mokra, Ogrodowa, Osiedle za Wulkanem, Ostrobramska, Partyzantów bez budynków jednorodzinnych od ul. Świerkowej do ul. Brzozowej (numery parzyste od nr 44 do końca), Piotrkowska (numery nieparzyste od nr 43 do końca, numery parzyste od nr 46 do końca), Powstańców Wielkopolskich, Północna, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Przemysłowa, Słoneczna, Sosnowa, Stanisława Małachowskiego, Stanisława Wyspiańskiego, Staszica, Studzieńska, Szkolna, Torowa, Towarowa, Ułana Józefa Puchały, Westerplatte, Wiejska, Wincentego Witosa, Witolda Pileckiego, Wojciecha Kossaka, Wymysłów, Zakątna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WIERUSZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 6 Michał Jan Kozieł
    43 (0,84%)
  2. 1 Jadwiga Ewa Figura
    432 (8,41%)
  3. 4 Mariusz Krzysztof Biskup
    18 (0,35%)
  4. 3 Dorota Alina Bąk
    52 (1,01%)
  5. 2 Marcin Józef Adamczyk
    26 (0,51%)
  6. 8 Ewa Bożena Michalska
    16 (0,31%)
  7. 7 Teresa Jadwiga Kubiak
    29 (0,56%)
  8. 5 Andrzej Marian Domagała
    31 (0,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 8 Bartosz Edward Ziębaczewski
    174 (3,39%)
  2. 6 Alicja Szczepaniak
    262 (5,10%)
  3. 4 Barbara Ewa Sobierajska
    75 (1,46%)
  4. 7 Paweł Jacek Telus
    41 (0,80%)
  5. 5 Paulina Barbara Stępień
    60 (1,17%)
  6. 3 Teresa Barbara Sobczyk
    148 (2,88%)
  7. 2 Krzysztof Józef Sarna
    16 (0,31%)
  8. 1 Marzena Anna Jurek
    149 (2,90%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Andrzej Franciszek Rożenek
    343 (6,68%)
  2. 1 Tomasz Szymon Kopera
    341 (6,64%)
  3. 2 Anna Wolowska
    96 (1,87%)
  4. 6 Bożena Teresa Kluska
    58 (1,13%)
  5. 8 Rafał Henryk Skoczylas
    116 (2,26%)
  6. 4 Mirosława Barbara Telus
    165 (3,21%)
  7. 5 Damian Paweł Pietrasik
    138 (2,69%)
  8. 7 Monika Aneta Staśkiewicz
    90 (1,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 4 Łukasz Bartosz Jędrasik
    57 (1,11%)
  2. 3 Piotr Jesionek
    113 (2,20%)
  3. 7 Izabela Karolina Deka
    94 (1,83%)
  4. 5 Jolanta Bogumiła Lasota
    41 (0,80%)
  5. 6 Angelika Elżbieta Popecka
    147 (2,86%)
  6. 8 Piotr Sebastian Rajski
    45 (0,88%)
  7. 2 Ryszard Starus
    130 (2,53%)
  8. 1 Tomasz Rurarz
    541 (10,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

kandydatliczba głosów

  1. 3 Jolanta Barbara Pawlak
    94 (1,83%)
  2. 2 Wojciech Jerzy Grochulski
    63 (1,23%)
  3. 1 Jerzy Tadeusz Pręcikowski
    151 (2,94%)
  4. 4 Magdalena Pejska
    55 (1,07%)
  5. 6 Piotr Jóźwik
    104 (2,02%)
  6. 5 Anna Ewa Bogusławska-Zielińska
    40 (0,78%)
  7. 8 Kamil Brola
    78 (1,52%)
  8. 7 Katarzyna Anna Jurek
    7 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOSUJ NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 2 Radosław Wojciech Karbownik
    43 (0,84%)
  2. 5 Agata Agnieszka Surma
    62 (1,21%)
  3. 3 Aleksandra Joanna Marczak
    43 (0,84%)
  4. 6 Dominik Krystian Zaremba
    83 (1,62%)
  5. 1 Małgorzata Bogusława Karnicka
    191 (3,72%)
  6. 4 Arkadiusz Krzysztof Młynarczyk
    36 (0,70%)

Okręg 3

Część miasta Opoczna od ul. Partyzantów w kierunku wschodnim do jego granic administracyjnych, składająca się z ulic: 1 Maja, Adama Mickiewicza, Akacjowa, Aleja Dąbrówki, Aleja Sportowa, Błonie, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Brzozowa, Bukowa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Czeremchowa, Daleka, Dębowa, Drzymały, Edmunda Biernackiego (numery parzyste 1 - 26, numery nieparzyste 1 - 21), Fryderyka Chopina, Garncarska, Gen. Roweckiego-Grota, Gen. Władysława Sikorskiego, Gen. Kazimierza Bończy-Załęskiego, Głogowa , Grabowa, Graniczna, Inowłodzka , J. Piłsudskiego, Jana Pawła II (od ul. Partyzantów do ul. Granicznej), Janasa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jodłowa, Juliusza Słowackiego, Kamienna, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Kmicica, Kolberga, Kołomurna, Kościelna, Krokusowa, Krótka, Ks. Bp. J. Chrapka, Ks. Popiełuszki, Ks. Wł. Gąsiorowskiego, Kwiatowa, Libiszewska, Liliowa, Limanowskiego, Lipowa, Ludwika Waryńskiego, Łazienna, Łąkowa, Majora Hubala, Majora Żesławskiego, Marii Curie-Skłodowskiej, Marii Konopnickiej, Mieszka I, Modrzewiowa, Morwowa, Mostowa, Narcyzowa, Nowa, Okopowa, Orzechowa, Parkowa, Partyzantów budynki jednorodzinne od ul. Świerkowej do ul. Brzozowej (numery parzyste od nr 44 do końca), Piaseczna, Piotrkowska (numery nieparzyste 1 - 41, numery parzyste 2 - 44), Piwna, Plac Kilińskiego , Plac Kościuszki, Plac Strażacki, Plac Zamkowy, Plonowa, Polna, Przedszkolna, R. Dmowskiego, Robotnicza, Rolna, Różana, Rynek Milenijny, Rzeczna, Siewna, Skalna, Skrzetuskiego, Sobieskiego, Solidarności, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Kowalskiego, Stanisława Moniuszki, Staromiejska, Stefana Batorego, Stefana Starzyńskiego, Stefana Żeromskiego, Stodolna, Szewska, Szpitalna , Św. Bartłomieja, Św. Jadwigi, Św. Jana, Św. Łukasza, Św. Maksymiliana Marii Kolbe, Św. Marii Magdaleny, Św. Marka, Św. Mateusza, Św. Pawła, Św. Piotra, Św. Stanisława, Św. Wojciecha, Świerkowa, Targowa, Tujowa, Uprawna, Wałowa, Wapienna, Wąska, Wiązowa, Wierzbowa, Władysława Łokietka, Włodzimierza Perzyńskiego, Włościańska, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Zielna, Zielona, Zjazdowa, Żytnia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA WIERUSZEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grzegorz Marek Eliasz
    30 (0,61%)
  2. 1 Barbara Wanda Wacławiak
    338 (6,87%)
  3. 4 Mirosław Sroka
    17 (0,35%)
  4. 3 Marta Teresa Milczarczyk
    21 (0,43%)
  5. 2 Adam Kozłowski
    55 (1,12%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY BLOK SAMORZĄDOWY - POROZUMIENIE 2018

kandydatliczba głosów

  1. 1 Magdalena Zofia Belica
    97 (1,97%)
  2. 2 Bartłomiej Białeta
    76 (1,54%)
  3. 6 Radosław Józef Nowak
    70 (1,42%)
  4. 3 Beata Helena Głuszek
    10 (0,20%)
  5. 4 Katarzyna Beata Niewadzi
    182 (3,70%)
  6. 5 Ireneusz Nowak
    89 (1,81%)
  7. 7 Łukasz Zbigniew Orciuch
    54 (1,10%)
  8. 9 Beata Wiktorowicz
    248 (5,04%)
  9. 8 Sylwester Bogdan Waliński
    32 (0,65%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Agnieszka Zięba
    510 (10,36%)
  2. 7 Jadwiga Cecylia Wojtarek
    78 (1,59%)
  3. 9 Rafał Jakub Pęzowicz
    85 (1,73%)
  4. 3 Jolanta Agnieszka Łuczka-Nita
    211 (4,29%)
  5. 2 Robert Ryszard Grzesiński
    238 (4,84%)
  6. 4 Paweł Witold Baran
    129 (2,62%)
  7. 6 Jolanta Maria Wilk
    73 (1,48%)
  8. 5 Edward Stanisław Bernas
    51 (1,04%)
  9. 8 Piotr Bartłomiej Tomczyk
    61 (1,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZNIANIE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zbigniew Janusz Sobczyk
    309 (6,28%)
  2. 2 Ewa Janina Róg
    140 (2,84%)
  3. 7 Justyna Grażyna Wiktorowicz
    21 (0,43%)
  4. 4 Dorota Renata Gawin
    26 (0,53%)
  5. 6 Monika Kinga Fijałkowska
    43 (0,87%)
  6. 3 Jarosław Piotr Jurowski
    191 (3,88%)
  7. 5 Zbigniew Józef Ślęzak
    10 (0,20%)
  8. 8 Justyna Rajska
    28 (0,57%)
  9. 9 Eugeniusz Stanisław Łączek
    152 (3,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OPOCZYŃSKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA OWS

kandydatliczba głosów

  1. 5 Krzysztof Sadliński
    79 (1,61%)
  2. 2 Marek Piotr Sijer
    190 (3,86%)
  3. 1 Wiesław Stanisław Turek
    138 (2,80%)
  4. 3 Michał Wojciech Wolski
    102 (2,07%)
  5. 4 Ewa Regina Sędkowska
    6 (0,12%)
  6. 8 Mirosława Sokół
    47 (0,96%)
  7. 7 Piotr Robert Błażejewicz
    51 (1,04%)
  8. 6 Sylwia Beata Zwolińska
    25 (0,51%)
  9. 9 Julita Małgorzata Wiśkowska
    34 (0,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOSUJ NA MŁODYCH

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jakub Paweł Biernacki
    324 (6,58%)
  2. 3 Adrian Marcin Karnicki
    86 (1,75%)
  3. 2 Marcin Andrzej Grochulski
    27 (0,55%)
  4. 6 Paula Weronika Szczodrak
    37 (0,75%)
  5. 5 Justyna Anna Polak
    37 (0,75%)
  6. 4 Rafał Tomasz Nowak
    15 (0,30%)
  7. 7 Patrycja Paulina Wilk
    48 (0,98%)