Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Pogorzela

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część miasta Pogorzela ulice: Armii Poznań, Bohaterów Westerplatte, Dworzec, Krótka, Słoneczna, Szarych Szeregów, Borecka, Taczanówko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Zdzisław Jan Jasik
    51 (35,42%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Owsianowska
    93 (64,58%)

Okręg 2

Część miasta Pogorzela ulice: 56 Pułku Piechoty, Gostyńska, Rycerska, Ułańska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jan Idkowski
    0 (0,00%)

Okręg 3

Część miasta Pogorzela ulice: Kotkowiaka, Parkowa, Plac Powstańców Wielkopolskich, Spółdzielcza, Koźmińska, Szpitalna, Międzyborze nr 3 - 7.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Robaczyński
    57 (59,38%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zenon Sowula
    39 (40,63%)

Okręg 4

Część miasta Pogorzela ulice: Błonie, Krotoszyńska, Zielona, Wałowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Barbara Sylwia Pache
    38 (35,85%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Eugeniusz Marek Sierszulski
    68 (64,15%)

Okręg 5

Część miasta Pogorzela ulice: Krobska, Ogrodowa, Wiosny Ludów, Bielawy Pogorzelskie nr 9.

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Dariusz Sobański
    36 (30,25%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Eugeniusz Stanisław Paszkowski
    83 (69,75%)

Okręg 6

Część miasta Pogorzela ulice: Glinki, Elizy Orzeszkowej, Bolesława Prusa, Polna , Rynek, Stefana Żeromskiego, Juliusza Słowackiego, Marii Konopnickiej, Henryka Sienkiewicza, Wacława Roszczaka, Ignacego Buszy, Wojciecha Kucharczyka, ks. Władysława Czerwińskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARII WYZUJ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Daria Elżbieta Wyzuj
    79 (51,63%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Witold Stodolny
    74 (48,37%)

Okręg 7

Bułaków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Łukasz Jankowiak
    98 (59,39%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Stefan Fabisiak
    67 (40,61%)

Okręg 8

Kaczagórka, Międzyborze nr 1 - 2D

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Donata Drukarczyk
    55 (61,80%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Eugeniusz Jan Majnert
    34 (38,20%)

Okręg 9

Małgów, Stawy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Hanna Teresa Wojciechowska
    59 (57,28%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Barbara Seraszek
    44 (42,72%)

Okręg 10

Kromolice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Józef Goliński
    0 (0,00%)

Okręg 11

Wziąchów, Nowiny, Paradów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jan Tomaszewski
    70 (55,56%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ryszard Horała
    56 (44,44%)

Okręg 12

Głuchów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jolanta Maria Wardyńska
    38 (27,94%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zdzisław Michał Figielek
    98 (72,06%)

Okręg 13

Łukaszew, Ochla, Józefów Ochelski, Głuchów nr 65A, 66, 69, 69A, 69B, 81

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mariusz Przybył
    58 (60,42%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marian Stanisław Krzekotowski
    38 (39,58%)

Okręg 14

Elżbietków, Bielawy Pogorzelskie nr 1 - 8

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Maria Pazoła
    0 (0,00%)

Okręg 15

Gumienice, Dobra Pomoc

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA KOALICJA WSPÓŁPRACY ZIEMI GOSTYŃSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Andrzejewski
    63 (74,12%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Józef Kośniewski
    22 (25,88%)