Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Trzebinia

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Osiedle Widokowe, Osiedle Krakowska, Osiedle Piaski, Osiedle Centrum, Osiedle Salwator, Osiedle Trzebionka, Osiedle Wodna, Osiedle Górka, Sołectwo Piła Kościelecka, Zakład Karny.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 9 Dominik Krystian Reszka
    16 (0,31%)
  2. 10 Kamil Markiewicz
    142 (2,78%)
  3. 7 Anna Katarzyna Kaleta
    41 (0,80%)
  4. 2 Piotr Andrzej Szybalski
    171 (3,34%)
  5. 1 Teresa Barbara Jarczyk
    441 (8,62%)
  6. 6 Janusz Tekieli
    17 (0,33%)
  7. 4 Monika Edyta Starczynowska
    35 (0,68%)
  8. 3 Janusz Śmiałek
    61 (1,19%)
  9. 5 Izabela Maria Woch-Barańska
    57 (1,11%)
  10. 8 Andrzej Łyczyszyński
    31 (0,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA OKOCZUKA „WYGRAJ TRZEBINIO”

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grażyna Anna Hrabia
    255 (4,98%)
  2. 2 Paweł Jasic
    264 (5,16%)
  3. 7 Tomasz Stanisław Kobierecki
    175 (3,42%)
  4. 3 Katarzyna Agata Majewska
    266 (5,20%)
  5. 9 Kazimierz Ludwikowski
    131 (2,56%)
  6. 4 Aneta Katarzyna Dudek
    43 (0,84%)
  7. 6 Monika Joanna Szuster
    18 (0,35%)
  8. 5 Mariusz Brzózka
    374 (7,31%)
  9. 8 Maciej Kozub
    213 (4,16%)
  10. 10 Tadeusz Zdzisław Adamczak
    255 (4,98%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Żuradzki
    540 (10,55%)
  2. 2 Wojciech Andrzej Hajduk
    675 (13,19%)
  3. 3 Jerzy Aleksander Głogowski
    56 (1,09%)
  4. 4 Marta Anna Skowronek
    126 (2,46%)
  5. 8 Marian Kazieczko
    6 (0,12%)
  6. 5 Anna Świątek
    69 (1,35%)
  7. 9 Jakub Jan Kaja
    58 (1,13%)
  8. 6 Teresa Sądecka
    16 (0,31%)
  9. 7 Jacek Wojciech Barański
    8 (0,16%)
  10. 10 Jolanta Cieszyńska
    102 (1,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUSARIA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Franciszek Józef Wołoch
    78 (1,52%)
  2. 2 Marcin Grzyb
    23 (0,45%)
  3. 5 Katarzyna Małgorzata Grzyb
    9 (0,18%)
  4. 6 Teresa Maria Gwiazdowska
    5 (0,10%)
  5. 4 Paweł Gwiazdowski
    5 (0,10%)
  6. 7 Wiesław Pluta
    0 (0%)
  7. 3 Olga Hnatyk
    10 (0,20%)
  8. 8 Grzegorz Arkadiusz Smalec
    12 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZEBINIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Przemysław Mateusz Graczyk
    78 (1,52%)
  2. 5 Karolina Oleksiewicz
    10 (0,20%)
  3. 6 Filip Wojciech Lach
    108 (2,11%)
  4. 2 Ewa Eliza Sierka
    64 (1,25%)
  5. 4 Margareta Katarzyna Jedlińska
    45 (0,88%)
  6. 3 Tomasz Jerzy Szyguła
    8 (0,16%)

Okręg 2

Osiedle Krze, Osiedle Siersza, Osiedle Gaj, Osiedle Gaj Zacisze, Osiedle Energetyków.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Monika Krystyna Jarosińska
    208 (6,81%)
  2. 2 Dorota Jadwiga Mądrala
    72 (2,36%)
  3. 3 Anna Dorota Manik
    70 (2,29%)
  4. 4 Grzegorz Stanisław Boryczko
    41 (1,34%)
  5. 5 Marian Stefan Klauziński
    12 (0,39%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA OKOCZUKA „WYGRAJ TRZEBINIO”

kandydatliczba głosów

  1. 4 Kamil Krzysztof Lizończyk
    115 (3,76%)
  2. 3 Teresa Maria Głogowska
    45 (1,47%)
  3. 1 Marek Andrzej Harwes
    485 (15,88%)
  4. 6 Lucjan Krzysztof Kraus
    50 (1,64%)
  5. 5 Agnieszka Anna Spuła
    47 (1,54%)
  6. 7 Małgorzata Urszula Ropka
    165 (5,40%)
  7. 2 Józef Dziedzic
    371 (12,14%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Barbara Teresa Dębiec
    317 (10,38%)
  2. 4 Janusz Mariusz Siemek
    137 (4,48%)
  3. 3 Krystyna Harańczyk
    136 (4,45%)
  4. 5 Andrzej Grzegorz Sikora
    37 (1,21%)
  5. 2 Dorota Dindorf
    80 (2,62%)
  6. 6 Urszula Starniowska
    48 (1,57%)
  7. 7 Zdzisław Stanisław Kamoda
    112 (3,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZEBINIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dawid Szwagrzyk
    48 (1,57%)
  2. 7 Anetta Joanna Wilga
    26 (0,85%)
  3. 1 Emil Piotr Krawczyk
    69 (2,26%)
  4. 3 Artur Grzegorz Duda
    117 (3,83%)
  5. 2 Marian Mieczysław Kokoszka
    118 (3,86%)
  6. 6 Katarzyna Zasłona-Polak
    13 (0,43%)
  7. 5 Beata Odrzywolska-Kokoszka
    116 (3,80%)

Okręg 3

Sołectwo Czyżówka, Sołectwo Płoki, Sołectwo Lgota, Sołectwo Myślachowice, Sołectwo Psary, Sołectwo Karniowice, Sołectwo Dulowa, Sołectwo Młoszowa, Sołectwo Bolęcin.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Ryszard Władysław Wentrys
    129 (2,07%)
  2. 1 Bożena Adamczyk
    479 (7,67%)
  3. 5 Katarzyna Barbara Seręga
    105 (1,68%)
  4. 8 Agnieszka Aleksandra Michalec
    26 (0,42%)
  5. 9 Agnieszka Patrycja Jurek
    72 (1,15%)
  6. 2 Roman Muskała
    96 (1,54%)
  7. 4 Tadeusz Fijołek
    68 (1,09%)
  8. 3 Bożena Jadwiga Zwolińska
    154 (2,47%)
  9. 10 Radosław Stanisław Kwaśniewski
    25 (0,40%)
  10. 6 Arkadiusz Andrzej Tabak
    58 (0,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA OKOCZUKA „WYGRAJ TRZEBINIO”

kandydatliczba głosów

  1. 8 Franciszka Stanisława Witoń
    170 (2,72%)
  2. 3 Alicja Antoń
    246 (3,94%)
  3. 2 Zdzisław Ścigaj
    150 (2,40%)
  4. 4 Jarosław Paweł Kurdziel
    269 (4,31%)
  5. 5 Janina Starzycka
    92 (1,47%)
  6. 7 Alicja Zofia Smółka
    135 (2,16%)
  7. 6 Robert Mendyk
    311 (4,98%)
  8. 9 Edward Witko
    33 (0,53%)
  9. 10 Andrzej Gruszczyński
    249 (3,99%)
  10. 1 Jacek Woch
    818 (13,10%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 8 Zbigniew Jastrzębski
    191 (3,06%)
  2. 6 Beata Katarzyna Trębecka
    106 (1,70%)
  3. 1 Waldemar Antoni Wszołek
    339 (5,43%)
  4. 3 Halina Ewa Henc
    293 (4,69%)
  5. 5 Artur Piotr Głuch
    209 (3,35%)
  6. 2 Andrzej Dudek
    184 (2,95%)
  7. 7 Iwona Elżbieta Piechowicz
    90 (1,44%)
  8. 4 Tomasz Piszczek
    245 (3,93%)
  9. 9 Agnieszka Mendela
    225 (3,60%)
  10. 10 Piotr Dusza
    187 (3,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUSARIA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Zbigniew Paweł Swaczyna
    12 (0,19%)
  2. 7 Joanna Kulińska
    4 (0,06%)
  3. 2 Aneta Brzózka
    19 (0,30%)
  4. 6 Bogdan Władysław Poręba
    3 (0,05%)
  5. 1 Damian Barcik
    22 (0,35%)
  6. 3 Julia Dziadowiec
    30 (0,48%)
  7. 5 Waldemar Dziadowiec
    69 (1,11%)
  8. 8 Dariusz Poręba
    2 (0,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TRZEBINIA OD NOWA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mirosław Piotr Pabis
    74 (1,19%)
  2. 4 Monika Justyna Jaskólska
    13 (0,21%)
  3. 6 Romuald Rajmund Malczyk
    61 (0,98%)
  4. 2 Katarzyna Anna Kaczara
    80 (1,28%)
  5. 3 Karolina Maria Skraburska
    69 (1,11%)
  6. 5 Piotr Andrzej Tabak
    30 (0,48%)