Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nowe Brzesko

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Nowe Brzesko I: ulice Nowy Rynek, Lubelska, Wąska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Elżbieta Grażyna Fularska
    76 (38,58%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Waldemar Jacek Wojtusik
    60 (30,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Renata Romana Wesołowska
    61 (30,96%)

Okręg 2

Miasto Nowe Brzesko II: ulice Ogrodowa, Wesoła, Cicha, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Kościuszki, Stary Rynek, Głowackiego, Niecała, Cmentarna, Podwale, Wiślana, Sportowa, Przemysłowa, Wałowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Danuta Maria Czechowicz
    33 (15,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Witold Antoni Kozerski
    127 (59,91%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Józef Sasiński
    52 (24,53%)

Okręg 3

Miasto Nowe Brzesko III: ulice Krakowska, Targowa, Polna, Tomasza, Świętego Huberta, Sienkiewicza, Partyzantów, Plac Wolności

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wioletta Ewa Nawrot
    28 (12,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Anna Joanna Kawiorska
    71 (31,84%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Tomasz Adamczyk
    124 (55,61%)

Okręg 4

Miasto Nowe Brzesko IV: ulice Nękanowice, Armii Krajowej, Spółdzielcza, Spokojna, Nadwiślańska, Widokowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Artur Józef Latała
    49 (24,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Elżbieta Helena Duś
    108 (53,20%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Patrycja Elżbieta Mytych - Kalika
    46 (22,66%)

Okręg 5

Sołectwo: Hebdów Kolonia (na północ od drogi gminnej leżącej na działce Nr 581/2, przy drogach gminnych leżących na działkach Nr 580/2, Nr 582/2, Nr 583, przy drodze powiatowej K - 12 72, wzdłuż drogi krajowej Nr 79 począwszy od drogi powiatowej K - 12 72 do drogi gminnej leżącej na działce Nr 600)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Waldemar Zenon Warchoł
    37 (20,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Józef Piotr Krosta
    110 (61,11%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jolanta Renata Płaszewska
    33 (18,33%)

Okręg 6

Sołectwo: Hebdów Stary (od drogi gminnej leżącej na działce Nr 581/2 w kierunku południowym przy drodze krajowej Nr 79 oraz w obrębie drogi gminnej leżącej na działce Nr 585/3)

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Wojciech Jan Wiecha
    18 (15,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Joanna Maria Szlęk
    53 (44,92%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Angelika Maria Wypych - Znaj
    47 (39,83%)

Okręg 7

Sołectwo: Grębocin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jolanta Wioleta Mierzwa
    33 (28,95%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Renata Iwona Chmurzyńska
    81 (71,05%)

Okręg 8

Sołectwa: Mniszów, Mniszów-Kolonia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Zbigniew Kura
    85 (50,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jacek Grzegorz Fidala
    59 (34,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Jakub Wajda
    26 (15,29%)

Okręg 9

Sołectwa: Pławowice, Gruszów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Bogusław Stasik
    104 (56,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Stefan Kołodziej
    79 (43,17%)

Okręg 10

Sołectwa: Przybysławice, Szpitary

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Alina Barbara Krosta
    97 (45,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Renata Krystyna Belska
    58 (27,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ignacy Józef Pawłowski
    56 (26,54%)

Okręg 11

Sołectwo: Rudno Dolne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Maria Samek
    88 (56,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Marcin Tadeusz Twaróg
    67 (43,23%)

Okręg 12

Sołectwo: Kuchary

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Marian Pawlicki
    100 (64,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Aneta Tabor
    55 (35,48%)

Okręg 13

Sołectwo: Majkowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Stanisław Dybisz
    26 (24,53%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dariusz Mrozowski
    34 (32,08%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Dawid Kamil Klimek
    46 (43,40%)

Okręg 14

Sołectwo: Sierosławice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tadeusz Wasilewski
    55 (46,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kamil Stanisław Kłoda
    64 (53,78%)

Okręg 15

Sołectwo: Śmiłowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Joanna Maryla Mackiewicz - Pachut
    40 (20,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIEMIA NOWOBRZESKA”

kandydatliczba głosów

  1. 16 Agnieszka Marzena Gąsiorek
    29 (14,57%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Polak
    130 (65,33%)