Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Koszalin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Adama Próchnika, Adama Śnieżka, Akademicka, Arki Bożka, Bliska, Boczna, Bronisława Spasowskiego, Bukowa, Czesława Niemena Chełmska, Daleka, Darłowska, Dobra, Doktora Jerzego Kostenckiego, Gajowa, Gdańska, Gracjana Bojara-Fijałkowskiego, Hugo Kołłątaja, Ignacego Chrzanowskiego, Izydora Maćkowicza, Jadwigi Jelec, Jana Baczewskiego, Jana Bauera, Jana Pawła II, Jerzego Fitio, Joachima Lelewela, Józefa Chrząszczyńskiego, Juliana Krzyżanowskiego, Kazimierza Wyki, Kędzierzyńska, Kielecka, Klaudiusza Górskiego, Kolorowa, Krakowska, Księdza Bolesława Domańskiego, Księdza Jerzego Popiełuszki, Księdza Maksymiliana Grochowskiego, Kujawska, Lubuska, Macierzy, Maksymiliana Golisza, Malownicza, Małopolska, Marii Magdaleny Gąszczak, Mazowiecka, Mazurska, Michała Kajki, Michała Żebrowskiego, Młodości, Na Skwierzynkę, Podlaska, Pomorska, Prosta, Radości, Rodła, Romana Sierocińskiego, Ryszarda Siennickiego, Seweryna Pieniężnego, Stanisława Staszica, Sudecka, Śląska, Śmiała, Śniadeckich, Tadeusza Kotarbińskiego, Tradycji, Wacława Sierpińskiego, Warmińska, Wąwozowa, Wesoła, Weteranów, Wielkopolska, Witolda Doroszewskiego, Władysława Tatarkiewicza, Władysława Turowskiego, Władysława IV od nr 50 do końca (strona parzysta), Własna, Wspólna, Zenona Klemensiewicza.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Jan Jedliński
    2 072 (22,69%)
  2. 2 Krystyna Kościńska
    798 (8,74%)
  3. 7 Jakub Marcin Kowalik
    840 (9,20%)
  4. 6 Danuta Marzena Bieniek
    20 (0,22%)
  5. 3 Marek Zbigniew Reinholz
    393 (4,30%)
  6. 5 Magdalena Chałat
    208 (2,28%)
  7. 4 Bogumiła Ryszarda Tiece
    629 (6,89%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewa Maria Dzięcielska
    89 (0,97%)
  2. 5 Marianna Pawczyńska-Krysiak
    36 (0,39%)
  3. 6 Michał Czarnowski
    24 (0,26%)
  4. 7 Ryszard Klemens Wawrzyniak
    40 (0,44%)
  5. 3 Lech Kazimierz Kozakiewicz
    114 (1,25%)
  6. 1 Jerzy Kazimierz Zaroda
    306 (3,35%)
  7. 2 Maria Jolanta Hołodowska-Goc
    50 (0,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Stanisław Jakubowski
    1 224 (13,40%)
  2. 2 Krzysztof Stanisław Wróblewski
    310 (3,40%)
  3. 6 Patryk Robert Kosiński
    118 (1,29%)
  4. 7 Urszula Helena Kostuch
    121 (1,33%)
  5. 4 Krystyna Janiszewska
    56 (0,61%)
  6. 5 Ewa Ewelina Michalak
    108 (1,18%)
  7. 3 Paweł Mallek
    58 (0,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Radomił Lachowicz
    212 (2,32%)
  2. 4 Ewa Elżbieta Nowakowska
    24 (0,26%)
  3. 5 Elżbieta Kamińska
    17 (0,19%)
  4. 6 Barbara Kamieniarz
    161 (1,76%)
  5. 2 Mateusz Maksymiuk
    41 (0,45%)
  6. 3 Piotr Paweł Tymiński
    28 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Krzysztof Lipiński
    28 (0,31%)
  2. 4 Danuta Rozalia Szymańska
    16 (0,18%)
  3. 3 Jerzy Jutkiewicz
    24 (0,26%)
  4. 2 Patrycja Teresa Wójcik
    97 (1,06%)
  5. 5 Katarzyna Anna Todynek
    4 (0,04%)
  6. 7 Maria Krystyna Romecka
    64 (0,70%)
  7. 1 Artur Sebastian Jełkaszew
    87 (0,95%)

KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Teresa Kmita
    65 (0,71%)
  2. 1 Jacek Artur Wezgraj
    453 (4,96%)
  3. 4 Urszula Jadwiga Latoszewska
    31 (0,34%)
  4. 3 Łukasz Żukowski
    104 (1,14%)
  5. 7 Daniel Ostaszewski
    44 (0,48%)
  6. 5 Janina Teresa Smolak
    6 (0,07%)
  7. 6 Sebastian Smukała
    11 (0,12%)

Okręg 2

Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Aleja Monte Cassino do nr 16 (strona parzysta) i do nr 13 (strona nieparzysta), Bartosza Głowackiego, Cypriana Norwida, Doktora Andrzeja Zientarskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Giełdowa, Grodzka, Henryka Wieniawskiego, Hołdu Pruskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Jedności, Józefa Mireckiego, Józefa Wybickiego, Juliana Fałata, Juliana Tuwima, Karola Szymanowskiego, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kornela Makuszyńskiego, Krucza, Leona Zbigniewa Zubrzyckiego, Leopolda Okulickiego, Ludwika Waryńskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Melchiora Wańkowicza, Michała Ogińskiego, Mieczysława Jagoszewskiego, Mieczysława Karłowicza od nr 1 do nr 5 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 32 (strona parzysta), Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Młyńska, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Partyzantów, Piastowska, Pionierów, Plac Jana Kilińskiego, Plac Polonii, Projektantów, Rolna, Romualda Traugutta, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Słupska, Sportowa, Stanisława Moniuszki, Tadeusza Kościuszki, Tadeusza Rejtana, Tadeusza Sygietyńskiego, Władysława IV od nr 2 do nr 48 (strona parzysta) i od nr 1 do nr 91 (strona nieparzysta), Władysława Broniewskiego, Zgoda.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grzegorz Antoni Torbiński
    67 (0,87%)
  2. 4 Katarzyna Anna Czarkowska
    149 (1,94%)
  3. 3 Jan Stasiuk
    138 (1,80%)
  4. 2 Łukasz Krzysztof Sendlewski
    1 011 (13,19%)
  5. 1 Barbara Anna Grygorcewicz
    1 934 (25,23%)
  6. 7 Elżbieta Alina Korol
    129 (1,68%)
  7. 6 Leszek Jerzy Antoniewski
    43 (0,56%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Emilia Lucjana Kijko
    40 (0,52%)
  2. 3 Jerzy Józef Hok
    100 (1,30%)
  3. 4 Jadwiga Litwin
    71 (0,93%)
  4. 5 Krystyna Ewa Kasper
    45 (0,59%)
  5. 1 Grzegorz Andrzej Niski
    324 (4,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Zbigniew Krzysztof Gołuchowski
    141 (1,84%)
  2. 1 Oliwia Skórka
    1 186 (15,47%)
  3. 5 Anetta Dorota Usidus
    135 (1,76%)
  4. 2 Mariusz Nastarowski
    318 (4,15%)
  5. 6 Kazimierz Bąkowski
    58 (0,76%)
  6. 7 Andrzej Mieczysław Klimczyk
    91 (1,19%)
  7. 4 Krystyna Irena Igras
    79 (1,03%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Maria Renata Leszczyńska
    8 (0,10%)
  2. 1 Kazimiera Hołub
    263 (3,43%)
  3. 2 Mieczysław Grzegorczuk
    34 (0,44%)
  4. 7 Alina Katarzyna Chęcińska
    89 (1,16%)
  5. 5 Jakub Karol Sawicki
    19 (0,25%)
  6. 6 Aleksander Andrzej Denis
    15 (0,20%)
  7. 3 Lidia Ewa Sztyma
    50 (0,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jan Sylwester Bętkowski
    121 (1,58%)
  2. 2 Dariusz Roman Peters
    40 (0,52%)
  3. 6 Anna Barbara Pszczołowska
    28 (0,37%)
  4. 5 Łukasz Lewandowski
    72 (0,94%)
  5. 4 Damian Kaliszuk
    38 (0,50%)
  6. 7 Marzena Katarzyna Kółakowska
    36 (0,47%)
  7. 3 Agnieszka Grażyna Bolesta
    24 (0,31%)

KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN

kandydatliczba głosów

  1. 5 Anita Halina Piechowska
    12 (0,16%)
  2. 1 Adam Ostaszewski
    416 (5,43%)
  3. 4 Magdalena Joda
    63 (0,82%)
  4. 7 Dominik Franciszek Safian
    44 (0,57%)
  5. 3 Sylwia Monika Korbus
    43 (0,56%)
  6. 2 Maciej Piotr Zawadzki
    163 (2,13%)
  7. 6 Ewelina Agnieszka Nawrocka
    29 (0,38%)

Okręg 3

4 - go Marca, Akacjowa, Andrzeja Struga, Aroniowa, Artura Grottgera, Artylerzystów, Azaliowa, Bajkowa, Bartłomieja, Bażancia, Bławatków, Bonifacego, Borówkowa, Botaniczna, Bożydara, Bratków, Brzoskwiniowa, Bzów, Cedrowa, Cicha, Cisowa, Chabrów, Cyprysowa, Czeremchowa, Czereśniowa, Czwartaków, Daglezji, Daktylowa, Dereniowa, Dębowa, Diamentowa, Dzierżęcińska, Edmunda Dobrzyckiego, Ferdynanda Ruszczyca, Figowa, Fiołków, Generała Józefa Bema, Generała Józefa Hallera, Generała Józefa Sowińskiego, Gerberowa, Gęsia, Głogowa, Gnieźnieńska, Gołębia, Goździków, Grabowa, Hebanowa, Heleny Modrzejewskiej, Hubalczyków, Ignacego Paderewskiego, Indycza, Irysów, Jabłoniowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jastrzębia, Jana Kasprowicza, Janka Stawisińskiego, Janusza Korczaka, Jarzębinowa, Jaskrów, Jaskółek, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeziorna, Jeżynowa, Jodłowa, Józefa Chełmońskiego, Juliusza Słowackiego, Jutrzenki, Kacza, Kaczeńców, Kadetów, Kalinowa, Kamieniarska, Kasztanowa, Karola Chodkiewicza, Kazimierza Tetmajera, Klonowa, Kokosowa, Komunalna, Konwalii, Korzenna, Krawiecka, Krokusów, Księżycowa, Kubusia Puchatka, Kupiecka, Laurowa, Lawendy, Legnicka, Leopolda Staffa, Leśna, Leszczynowa, Liliowa, Limbowa, Lotników, Lubiatowska, Ludwika Zamenhofa, Łąkowa, Łubinów, Macieja, Magnolii, Mahoniowa, Maków, Malinowa, Malw, Manowska, Marii Skłodowskiej-Curie, Marii Konopnickiej, Mieczysława Karłowicza od nr 7 do końca (strona nieparzysta) i od nr 34 do końca (strona parzysta), Migdałowa, Mirtowa, Modrzewiowa, Morelowa, Mścisława, Mściwoja, Nagietków, Nasturcji, Na Wilkowo, Niezapominajek, Obrońców Helu, Obrońców Tobruku, Okrężna, Oliwkowa, Opalowa, Orla, Orzechowa, Palmowa, Pancerniaków, Pankracego, Paproci, Parkowa, Piaskowa, Pigwowa, Piniowa, Plac Teatralny, Plac Wolności, Plac Zwycięstwa, Platanowa, Płowce, Pocztowa, Podchorążych, Podmiejska, Pograniczników, Polnych Kwiatów, Poziomkowa, Promykowa, Przepiórek, Przybysława, Przyjaźni, Ptasia, Racławicka, Rubinowa, Rudolfa Clausiusa, Rumianków, Róż, Rzeczna, Sadowa, Sanatoryjna, Saperów, Sarzyńska, Sasanek, Sekwojowa, Seminaryjna, Serwacego, Sokola, Sezamkowa, Sianowska, Sikorek, Skowronków, Słoneczna, Słoneczników, Słowików, Sosnowa, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Batorego, Stefana Czarnieckiego, Stefana Żeromskiego, Stokrotek, Strażacka, Strusia, Sybiraków, Synów Pułku, Szafirków, Szafranowa, Szewska, Szmaragdowa, Szpitalna, Szwoleżerów, Śliwkowa, Światowida, Świerkowa, Świętego Wojciecha, Świętopełka, Tadeusza Boya-Żeleńskiego, Tataraków, Tęczy, Topolowa, Truskawowa, Tulipanów, Tychowska, Tytusa Chałubińskiego, Ułańska, Walecznych, Westerplatte, Wierzbowa, Wiązowa, Wiklinowa, Wiśniowa, Władysława Andersa, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, Wrześniowa, Wrzosów, Zalesie, Zdobywców Wału Pomorskiego, Zielona, Zielone Wzgórze, Ziemowita, Zorzy, Zwycięstwa od nr 73 do końca (strona nieparzysta) i od nr 90 do końca (strona parzysta), Żarnowiecka, Żołnierzy 8. Dywizji, Żurawia, Żurawinowa, Żwirowa.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Przemysław Krzyżanowski
    1 658 (17,17%)
  2. 5 Anetta Urbaniak
    571 (5,91%)
  3. 2 Tomasz Adam Bernacki
    814 (8,43%)
  4. 6 Milena Krystyna Brelińska
    49 (0,51%)
  5. 7 Agata Sapieha
    315 (3,26%)
  6. 3 Sebastian Marian Tałaj
    1 189 (12,32%)
  7. 4 Bożena Irena Kaczmarek
    379 (3,93%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Furmański
    195 (2,02%)
  2. 5 Kazimiera Elżbieta Chojnicka
    92 (0,95%)
  3. 4 Wojciech Marian Nawracała
    15 (0,16%)
  4. 3 Iwona Anna Dalati
    129 (1,34%)
  5. 2 Marian Tadeusz Sekulski
    81 (0,84%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Cezary Lewandowski
    92 (0,95%)
  2. 6 Halina Korczyc
    43 (0,45%)
  3. 7 Marzena Marta Olszyńska
    69 (0,71%)
  4. 3 Ewa Danuta Szczuchniak
    122 (1,26%)
  5. 5 Marek Justyn Klim
    22 (0,23%)
  6. 1 Miłosz Ewaryst Janczewski
    1 051 (10,89%)
  7. 2 Marta Gabryś
    523 (5,42%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Aleksander Urbański
    100 (1,04%)
  2. 1 Wiktor Kamieniarz
    736 (7,62%)
  3. 2 Aleksandra Barbara Przybylak
    189 (1,96%)
  4. 3 Wiesław Kamiński
    36 (0,37%)
  5. 6 Sylwia Agnieszka Skrypak
    18 (0,19%)
  6. 5 Kazimierz Jan Konopacki
    18 (0,19%)
  7. 4 Olga Elżbieta Krasowska
    18 (0,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 3 Iwona Biesiada
    21 (0,22%)
  2. 2 Mirosław Mąka
    35 (0,36%)
  3. 1 Ryszard Remigiusz Krupa
    116 (1,20%)
  4. 4 Mirosław Grudziel
    19 (0,20%)
  5. 5 Sylwia Goralczyk
    35 (0,36%)
  6. 6 Paweł Piotr Zalewski
    28 (0,29%)
  7. 7 Edyta Wiesława Brzozowska
    22 (0,23%)

KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN

kandydatliczba głosów

  1. 5 Bogdan Kąkol
    49 (0,51%)
  2. 2 Grzegorz Krzysztof Podławiak
    173 (1,79%)
  3. 3 Anna Magdalena Ostaszewska
    108 (1,12%)
  4. 4 Tomasz Bernacki
    84 (0,87%)
  5. 1 Mirosław Michał Skórka
    296 (3,07%)
  6. 6 Joanna Ewa Kubat
    28 (0,29%)
  7. 7 Irena Małgorzata Liszenkowska
    116 (1,20%)

Okręg 4

1 - go Maja, Aleja Armii Krajowej, Biskupa Czesława Domina, Bogusława II, Bohaterów Warszawy, Bojowników o wolność i demokrację, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Brzozowa, Dąbrówki, Dworcowa, Działkowa, Dzieci Wrzesińskich, Franciszka Ratajczaka, Grunwaldzka, Gryczana, Harcerska, Hipolita Cegielskiego, Ignacego Łukasiewicza, Jana z Kolna, Jasna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kaszubska, Kazimierza Wielkiego, Kolejowa, Komisji Edukacji Narodowej, Konstytucji 3 Maja, Krakusa i Wandy, Księżnej Anastazji, Lechicka, Lubuszan, Lutyków, Łużycka, Mariańska, Marii Ludwiki, Michała Drzymały, Mieszka I, Miła, Niepodległości, Norberta Barlickiego, Obotrytów, Okienna, Olchowa, Owsiana, Piotra Skargi, Plac Gwiaździsty, Podgrodzie, Polan, Połczyńska, Połtawska, Poprzeczna, Powstańców Wielkopolskich, Pszeniczna, Radogoszczańska, Rynek Staromiejski, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Słowiańska, Spółdzielcza, Stefana Okrzei, Strefowa, Syrenki, Szarych Szeregów, Szczecińska, Szeroka, Walerego Wróblewskiego, Wenedów, Władysława Grabskiego, Władysława Laskonogiego, Wołyńska, Zacisze, Zakole, Zawiszy Czarnego, Zbożowa, Złotych Kłosów, Zwycięstwa od nr 1 do nr 71 (strona nieparzysta) i od nr 2 do nr 88 (strona parzysta), Żwirki i Wigury, Żytnia.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Agnieszka Szantyr
    250 (3,50%)
  2. 3 Izabela Wesołowska
    506 (7,08%)
  3. 6 Jarosław Mirosław Kalenik
    109 (1,52%)
  4. 4 Paweł Daniel Kroll
    168 (2,35%)
  5. 1 Marcin Waszkiewicz
    1 212 (16,95%)
  6. 7 Ryszard Tarnowski
    418 (5,85%)
  7. 2 Żaneta Ewa Kwapisz
    823 (11,51%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Ewa Barbara Pelowska
    113 (1,58%)
  2. 5 Piotr Jerzy Zaroda
    144 (2,01%)
  3. 1 Eugeniusz Jakubaszek
    229 (3,20%)
  4. 3 Aleksandra Weronika Panek
    65 (0,91%)
  5. 4 Ryszard Pałczyński
    18 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Anna Bożena Mętlewicz
    1 167 (16,32%)
  2. 4 Jolanta Anna Mazurek
    72 (1,01%)
  3. 5 Kacper Jan Sterzel
    52 (0,73%)
  4. 3 Adam Bogumił Kamiński
    132 (1,85%)
  5. 6 Katarzyna Bożena Krzyżanowska
    119 (1,66%)
  6. 2 Borys Andrzej Boratyński
    147 (2,06%)
  7. 7 Karolina Wogórka
    48 (0,67%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA

kandydatliczba głosów

  1. 6 Tomasz Marcin Zawadzki
    48 (0,67%)
  2. 3 Mirosław Waldemar Filiczkowski
    21 (0,29%)
  3. 1 Agnieszka Joanna Czajkowska
    151 (2,11%)
  4. 5 Dominika Bartoszewska
    36 (0,50%)
  5. 4 Krystyna Barbara Michalczuk
    29 (0,41%)
  6. 2 Tomasz Szulc
    96 (1,34%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dorota Małgorzata Gałecka
    98 (1,37%)
  2. 4 Tomasz Jacek Palij
    23 (0,32%)
  3. 3 Krzysztof Sikorski
    62 (0,87%)
  4. 2 Żaneta Prucnel
    62 (0,87%)
  5. 5 Krzysztof Stefan Todynek
    10 (0,14%)
  6. 6 Dorota Agnieszka Bryzek
    35 (0,49%)
  7. 7 Jadwiga Barbara Bukowiecka
    24 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN

kandydatliczba głosów

  1. 6 Anna Daniela Ignaczak
    33 (0,46%)
  2. 7 Agnieszka Jagodzińska
    136 (1,90%)
  3. 2 Jadwiga Danuta Wezgraj
    202 (2,83%)
  4. 1 Joanna Elżbieta Dworaczyk
    202 (2,83%)
  5. 4 Bartosz Jan Lisaj
    10 (0,14%)
  6. 3 Wojciech Smukała
    59 (0,83%)
  7. 5 Arkadiusz Witowski
    21 (0,29%)

Okręg 5

Aleja Monte Cassino od nr 15 do końca (strona nieparzysta) i od nr 18 do końca (strona parzysta), Ariadna, Austriacka, Bałtycka, Batalionów Chłopskich, Belgijska, Biwakowa, Błękitna, Bolesława Limanowskiego, Bosmańska, Brytyjska, Bryzy, Budowniczych, Bursztynowa, Cypryjska, Deszczowa, Dobrych Swatów, Dokerów, Duńska, Emilii Gierczak, Emilii Plater, Energetyków, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Farmerska, Filtrowa, Fińska, Franciszkańska, Francuska, Generała Władysława Sikorskiego, Gospodarska, Gradowa, Grecka, Gryfitów, Gwiezdna, Henryka Sienkiewicza, Hiszpańska, Holenderska, Irlandzka, Jachtowa, Jamneńska, Jantarowa, Jarosława Dąbrowskiego, Julków Jamneńskich, Kapitańska, Kilińszczaków, Klubowa, Kmieca, Kogucia, Koronkowa, Korsarzy, Kosynierów, Koszalińska, Kościuszkowców, Krańcowa, Krótka, Kutrowa, Kwiatowa, Lazurowa, Leonida Teligi, Letnia, Lniana, Majora Henryka Sucharskiego, Majówkowa, Maltańska, Martina Kinga, Marynarzy, Miodowa, Morska, Na Jamno, Na Skarpie, Nadbrzeżna, Odrodzenia, Orlików, Pablo Nerudy, Pablo Picassa, Panoramiczna, Papiernicza, Podgórna, Pogodna, Polna, Południowa, Portugalska, Posagowa, Północna, Promowa, Przemysłowa, Ratowników WOPR, Robotnicza, Romana Dmowskiego, Różana, Róży Wiatrów, Rybacka, Rycerska, Siewna, Sołecka, Spacerowa, Spokojna, Sprężarkowa, Stanisława Dąbka, Starowiejska, Stefana Starzyńskiego, Stoczniowców, Strumykowa, Szeregowa, Szkolna, Szkutnicza, Szyprów, Tadeusza Kutrzeby, Tkacka, Torfowa, Trzech Dębów, Turystyczna, Wakacyjna, Wędrowna, Wiatrów, Wichrowa, Widokowa, Wiejska, Wikingów, Wilków Morskich, Wiosenna, Władysława IV od nr 93 do końca (strona nieparzysta), Włoska, Wodnika, Wojciecha Korfantego, Wydmowa, Wypoczynkowa, Zachodnia, Zabigniewa Herberta, Zefirowa, Złota, Żeglarska, Żyzna.

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Błażej Marian Papiernik
    831 (8,97%)
  2. 3 Dorota Róża Chałat
    1 304 (14,08%)
  3. 4 Leopold Alfred Ostrowski
    510 (5,51%)
  4. 1 Jan Kuriata
    1 523 (16,44%)
  5. 7 Magdalena Osipowicz
    248 (2,68%)
  6. 5 Piotr Iwat
    194 (2,09%)
  7. 6 Grażyna Kietrys
    149 (1,61%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janina Niedopytalska
    54 (0,58%)
  2. 1 Mirosław Janusz Surowy
    228 (2,46%)
  3. 4 Agnieszka Dorota Kowalska
    120 (1,30%)
  4. 3 Lech Antoni Fabiańczyk
    209 (2,26%)
  5. 5 Andrzej Żebrowski
    121 (1,31%)
  6. 6 Lidia Brzewska
    23 (0,25%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Artur Wiśniewski
    1 453 (15,69%)
  2. 7 Tomasz Kruk
    156 (1,68%)
  3. 2 Bożena Jadwiga Leśniewska
    253 (2,73%)
  4. 6 Janusz Semołonik
    20 (0,22%)
  5. 3 Rafał Jerzy Młyńczak
    57 (0,62%)
  6. 5 Edyta Krystyna Kubiak
    85 (0,92%)
  7. 4 Ewa Dorota Hońko
    128 (1,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WIKTORA KAMIENIARZA

kandydatliczba głosów

  1. 3 Dariusz Andrzej Markowski
    29 (0,31%)
  2. 1 Marcin Chęciński
    353 (3,81%)
  3. 2 Krystyna Marianna Gnacińska
    57 (0,62%)
  4. 7 Bożena Węglewicz
    63 (0,68%)
  5. 4 Andrzej Trzciński
    29 (0,31%)
  6. 6 Jacek Radziun
    44 (0,48%)
  7. 5 Urszula Mazurek
    38 (0,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 6 Renata Irena Parafiniuk
    10 (0,11%)
  2. 2 Łukasz Paweł Chudzik
    112 (1,21%)
  3. 5 Mariusz Lewandowski
    26 (0,28%)
  4. 1 Jarosław Mariusz Kujawski
    99 (1,07%)
  5. 4 Monika Joanna Sobańska
    49 (0,53%)
  6. 3 Aldona Maria Mallaci-Mercurio
    14 (0,15%)
  7. 7 Waldemar Wiktorski
    26 (0,28%)

KOMITET WYBORCZY LEPSZY KOSZALIN

kandydatliczba głosów

  1. 1 Mariusz Jan Krajczyński
    435 (4,70%)
  2. 5 Bogdana Maria Szydłowska
    13 (0,14%)
  3. 2 Krzysztof Aleksander Najda
    34 (0,37%)
  4. 4 Adriana Natalia Chodkowska
    48 (0,52%)
  5. 3 Jolanta Bartnik
    52 (0,56%)
  6. 7 Weronika Kosek
    37 (0,40%)
  7. 6 Tadeusz Osiecki
    29 (0,31%)