Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kluczewsko

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część sołectwa Kluczewsko-ulice: 1 Maja, Kościelna, Łąkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Glanda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (22,07%)

Bożena Ławińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

166 (77,93%)

Okręg 2

Część sołectwa Kluczewsko-ulice: Leśna, Murarska, Nowa, Parkowa, Spółdzielcza, Szkolna, Wąska, Osiedle Łokietka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Marian Łączek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

53 (26,37%)

Michał Gacek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

148 (73,63%)

Okręg 3

Sołectwa: Komparzów, Praczka, Ciemiętniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Fornal

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

75 (35,38%)

Damian Witold Bakalarz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

137 (64,62%)

Okręg 4

Sołectwa: Brzeście, Zmarłe

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Stanisław Łowicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

71 (57,26%)

Henryk Stanisław Łoszek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (42,74%)

Okręg 5

Sołectwo: Pilczyca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Damian Dębowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

60 (34,48%)

Julita Katarzyna Pura

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

114 (65,52%)

Okręg 6

Sołectwa: Jakubowice, Kolonia Pilczyca. Miedziana Góra

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sebastian Michał Olczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 7

Sołectwo: Rzewuszyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Michałek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

64 (62,75%)

Beata Dorota Słoma

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

38 (37,25%)

Okręg 8

Sołectwo: Komorniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Motyl

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (29,41%)

Piotr Paweł Barański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

96 (70,59%)

Okręg 9

Sołectwa: Januszewice, Nowiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Jan Galarczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

67 (60,36%)

Justyna Barbara Kopek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

44 (39,64%)

Okręg 10

Sołectwo: Stanowiska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Iwona Nowak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (34,90%)

Paweł Tadeusz Książek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (65,10%)

Okręg 11

Sołectwa: Łapczyna Wola, Bobrowska Wola, Kolonia Bobrowska Wola

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jakub Kłudziak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

93 (56,71%)

Eugeniusz Lipiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

71 (43,29%)

Okręg 12

Sołectwa: Bobrowniki, Mrowina, Kolonia Mrowina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Staszczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (20,20%)

Lucja Wiesława Rubik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

158 (79,80%)

Okręg 13

Sołectwo: Dobromierz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Grzegorz Majchrzak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

32 (16,33%)

Ewa Marianna Radolińska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

164 (83,67%)

Okręg 14

Sołectwa: Jeżowiec, Boża Wola, Zalesie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Zygmunt Musiał

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (21,74%)

Barbara Bańcer

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

126 (78,26%)

Okręg 15

Sołectwo: Rączki.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Nowak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

76 (49,03%)

Mateusz Mieczysław Strychalski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

79 (50,97%)