Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Łobżenica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Łobżenica ulice: Browarna, Ogrodowa, Olszowa, Polna, Srebrna, Targowa, Wyrzyska, Złota

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wiesława Anna Sikorska
    98 (34,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Kinga Arndt
    36 (12,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRONISŁAWY MAZUREK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Janusz Marcin Doliwka
    23 (8,04%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ireneusz Kazimierz Górniak
    50 (17,48%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jerzy Rugowski
    79 (27,62%)

Okręg 2

Łobżenica ulice: 1 Maja, Adama Mickiewicza, Krótka, pl. Wolności, Pocztowa, Powstańców, Sienkiewicza, Sportowa, Zajazdowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Dariusz Piotr Nadskakuła
    42 (12,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CZERCZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Marek Czerczak
    202 (61,59%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariola Zatorska-Kalita
    34 (10,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tadeusz Piotr Grzegorek
    50 (15,24%)

Okręg 3

Łobżenica ulice: 600 - lecia, Batorego, Dąbrowskiego, Głowackiego, Pawła Szczuki, pl. Zwycięstwa, Sikorskiego, Sobieskiego, Szkolna, Ściegiennego, Wodna, Wojska Polskiego, Złotowska od nr 2 do nr 12

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Małgorzata Szcześniak
    72 (20,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Paweł Wenda
    14 (3,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA TADYCHA

kandydatliczba głosów

  1. 19 Adam Łukasz Tadych
    98 (27,84%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRONISŁAWY MAZUREK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Katarzyna Ewa Korycka-Walasiak
    38 (10,80%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Artur Mrotek
    69 (19,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA JENDRZEJEWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 21 Stanisław Franciszek Jendrzejewski
    61 (17,33%)

Okręg 4

Łobżenica ulice: Andrzeja Stelmachowskiego, Łączna, Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Spacerowa, Nad Rzeką, Złotowska od 24 do końca

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Mariusz Ewaryst Wiśniewski
    120 (44,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Krystyna Teresa Dudek
    16 (5,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRONISŁAWY MAZUREK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ewa Małgorzata Kaczmarek
    78 (29,10%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jolanta Maliszewska
    32 (11,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Iwona Maria Pszeniczka
    22 (8,21%)

Okręg 5

Łobżenica ulice: Dębowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Ks. L. Raczkowskiego, Lipowa, Sosnowa, Świerkowa, Złotowska 16 - 23C

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Ewa Katarzyna Skrzypczyńska
    60 (24,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARD FRANCISZEK BINIAK RAZEM DLA ŁOBŻENICY

kandydatliczba głosów

  1. 22 Ryszard Franciszek Biniak
    146 (60,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Julitta Maria Tadych
    36 (14,88%)

Okręg 6

wsie: Rataje, Rataje-Osiedle Seydy, ul. Rzemieślnicza; Szczerbin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jerzy Jan Suszyński
    83 (29,33%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Barbara Maria Szczepaniak
    26 (9,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRONISŁAWY MAZUREK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ireneusz Siódmiak
    23 (8,13%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Regina Kowalewska
    88 (31,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jerzy Józef Kempa
    63 (22,26%)

Okręg 7

wsie: Kruszki, Wiktorówko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Jarosław Kacper Konek
    24 (7,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRONISŁAWY MAZUREK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Barbara Maria Donaj
    64 (20,19%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Leszek Andrzej Tyszkiewicz
    103 (32,49%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Andrzej Kazimierz Dziamara
    126 (39,75%)

Okręg 8

wsie: Kunowo, Piesno, Walentynowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Katarzyna Elżbieta Herba
    33 (14,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONI KAPEJA

kandydatliczba głosów

  1. 20 Antoni Kapeja
    101 (43,35%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Józef Piszczek
    99 (42,49%)

Okręg 9

wsie: Witrogoszcz, Witrogoszcz Kolonia, Witrogoszcz Osada, Biegodzin, Łobzonka, Młynowo, Stebionek

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grzegorz Bruski
    0 (0%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Katarzyna Dorota Przybyła
    89 (35,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRONISŁAWY MAZUREK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Urszula Małgorzata Książkiewicz
    22 (8,73%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Emilia Bury
    92 (36,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marlena Helena Budziewicz
    49 (19,44%)

Okręg 10

wsie: Dźwierszno Małe, Dźwierszno Wielkie, Izdebki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Konrad Borowy
    87 (30,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Teresa Dróbka
    48 (16,55%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Borowicz
    63 (21,72%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Czesław Kazimierz Malak
    92 (31,72%)

Okręg 11

wsie: Dziegciarnia, Ferdynandowo, Józefinowo, Puszczka, Topola

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wiesław Paweł Bodetko
    91 (51,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Marcin Rataj
    22 (12,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRONISŁAWY MAZUREK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Waldemar Głyżewski
    28 (15,82%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Stanisław Siuda
    36 (20,34%)

Okręg 12

wieś: Luchowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRONISŁAWY MAZUREK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Henryk Brand
    33 (10,51%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wiesław Kozłowski
    69 (21,97%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARDA STARSZAKA

kandydatliczba głosów

  1. 18 Edward Jan Starszak
    155 (49,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Waldemar Maciej Ciołek
    57 (18,15%)

Okręg 13

wsie: Chlebno, Kościerzyn Mały, Trzeboń

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Zbigniew Grzegorz Ziarnik
    71 (21,65%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Zbigniew Jan Białas
    20 (6,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BRONISŁAWY MAZUREK

kandydatliczba głosów

  1. 14 Katarzyna Czarnota
    60 (18,29%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Aleksander Tadych
    99 (30,18%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Tomasz Kupczyk
    78 (23,78%)

Okręg 14

wsie: Fanianowo, Liszkowo

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Edmund Szcześniak
    153 (53,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ GMINY ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 13 Wiesław Marek Musiał
    46 (16,03%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mirosław Piotr Lewczan
    41 (14,29%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Grażyna Marianna Sobiech
    47 (16,38%)

Okręg 15

wsie: Dębno, Dziunin, Nowina, Zdroje

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁOSOSIA DLA WSPÓLNEGO DOBRA

kandydatliczba głosów

  1. 16 Grzegorz Kubacki
    92 (29,97%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Patryk Brodziński
    83 (27,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA ŁOBŻENICA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Stanisław Matejek
    132 (43,00%)