Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dobrzyniewo Duże

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Nowe Aleksandrowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Chlabicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO

82 (26,11%)

Krzysztof Pogorzelski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO

232 (73,89%)

Okręg 2

Dobrzyniewo Fabryczne, Leńce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Tokarzewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO

100 (39,06%)

Wojciech Lenczewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO

156 (60,94%)

Okręg 3

Bohdan, Dobrzyniewo Kościelne, Ogrodniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Ewa Oświecińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO

48 (16,55%)

Mirosław Kłosek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO

87 (30,00%)

Mariusz Pieśniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE

97 (33,45%)

Paweł Chalecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHALECKIEGO

58 (20,00%)

Okręg 4

Dobrzyniewo Duże ul. Białostocka, Jarzębinowa, Lipowa, Łąkowa, Spacerowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Kulikowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO

85 (34,41%)

Wojciech Adam Rybołowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO

162 (65,59%)

Okręg 5

Dobrzyniewo Duże ul. Czterech Wiatrów, Dębowa, Ełcka, Klonowa, Kościelna, Sosnowa, Świerkowa, Szmaragdowa, Wierzbowa, Zagórna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Lewkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO

144 (57,37%)

Marcin Chamerliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO

107 (42,63%)

Okręg 6

Dobrzyniewo Duże ul. Brzozowa, Gruntowa, Klubowa, Leśna, Ogrodowa, Podleśna, Polna, Sadowa, Szkolna, Żwirowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mieczysław Citko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO

104 (40,31%)

Janina Kozakiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO

154 (59,69%)

Okręg 7

Obrubniki, Ponikła, Szaciły

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Skobodziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO

112 (41,64%)

Janusz Sobolewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO

157 (58,36%)

Okręg 8

Letniki, Krynice, Podleńce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Lompart

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO

188 (47,84%)

Janusz Kitlas

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO

205 (52,16%)

Okręg 9

Chraboły, Kulikówka, Kopisk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Woźniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO

109 (37,72%)

Piotr Krawczeniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO

92 (31,83%)

Mariusz Stępień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA CHALECKIEGO

88 (30,45%)

Okręg 10

Kozińce, Zalesie Borsukówka, Kobuzie, Nowosiółki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Kruszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO

138 (45,25%)

Sylwia Naumnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO

167 (54,75%)

Okręg 11

Pogorzałki Rybaki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Kaliszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO

57 (23,95%)

Iwona Sokół

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO

181 (76,05%)

Okręg 12

Gniła, Jaworówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Elżbieta Lenczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO

163 (64,68%)

Cezary Winnicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO

89 (35,32%)

Okręg 13

Fasty ul. Białostocka, ul. Św. Krzyża, Św. Franciszka z Asyżu

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Okuniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO

48 (23,76%)

Daniel Tofiło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO

154 (76,24%)

Okręg 14

Fasty ul. Sz. Knyszyńska, Zajazd, Skrajna, Rolna, Przytulna, Morelowa, Łąkowa, Akacjowa, Dobrzyniewska, Polonijna, Zielona, Satynowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Turlińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO

81 (33,06%)

Katarzyna Pogorzelska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO

164 (66,94%)

Okręg 15

Fasty ul. Dzikowska, Dobra, Bajeczna, Hydroforowa, Giełdowa, Leśna, Ładna, Łyskowska, Osiedlowa, Pogodna, Przytorowa, Słoneczna, Wiosenna.

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Szymańska Skowronek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZA LEWKOWSKIEGO

167 (52,52%)

Eugeniusz Wróblewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA CYBULSKIEGO

151 (47,48%)