Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Michałowice

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwo Opacz Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Jakub Borowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

261 (28,78%)

Małgorzata Zofia Brejnak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY

178 (19,63%)

Anna Ewa Kamińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY"

440 (48,51%)

Adam Podhajecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

28 (3,09%)

Okręg 2

sołectwo Opacz Mała, sołectwo Michałowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Igor Pietkiewicz-Bregy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

65 (17,33%)

Piotr Michał Ćwiertniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY

86 (22,93%)

Adriana Łucja Król-Popiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY"

224 (59,73%)

Okręg 3

osiedle Michałowice ulice: 11 Listopada (od Nr 26 F do Nr 32 oraz od Nr 55 do Nr 73), Aleja Topolowa (numery parzyste od Nr 2 do Nr 8), Grocholskiej, Klonowa, Kolejowa (od Nr 17 do Nr 27 oraz od Nr 20 do Nr 30), Parkowa (od Nr 19 do Nr 27 oraz od Nr 20 do Nr 24), Polna (numery parzyste od Nr 32 do Nr 40A), Popiełuszki, Radosna, Raszyńska (od Nr 45 do Nr 63 oraz od Nr 54 do Nr 90), Rynkowa, Słowackiego, Spacerowa (od Nr 21 do Nr 35B oraz od Nr 26 do Nr 36), Sportowa, Szkolna, Wesoła, Widok

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Helena Rycerska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

285 (55,13%)

Anna Renata Verpetinskis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY

122 (23,60%)

Aleksandra Joanna Rumniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY"

110 (21,28%)

Okręg 4

osiedle Michałowice ulice: 11 Listopada (od Nr 1 do Nr 53 oraz od Nr 2 do Nr 26E), 3 Maja (od Nr 9 do Nr 49 oraz od Nr 10 do Nr 42), Aleja Topolowa (Nr 29 oraz numery parzyste od Nr 10 do Nr 30E do Nr 32), Kolejowa (od 1 Nr do Nr 15 oraz od Nr 2 do Nr 18), Kościuszki, Kwiatowa, Mickiewicza, Modrzewiowa, Partyzantów, Raszyńska (od Nr 28 do Nr 52 oraz od Nr 15 do Nr 43), Regulska, Spacerowa (od Nr 1 do Nr 19 oraz od Nr 2 do Nr 24), Wojska Polskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Cichocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

169 (28,79%)

Anna Małgorzata Wyszomirska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY

233 (39,69%)

Ewa Marzena Bednarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY"

185 (31,52%)

Okręg 5

osiedle Michałowice ulice: 3 Maja (strona nieparzysta od Nr 1 do Nr 7 oraz strona parzysta od Nr 2 do Nr 8), Aleje Jerozolimskie 271, Bukowa, Cicha, Dębowa, Dworcowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Kolorowa, Krótka, Kuklińskiego, Lotnicza, Ludowa, Ogrodowa, Parkowa (od nr 1 do Nr 17A oraz od Nr 2 do Nr 18), Polna (strona parzysta od Nr 2 do Nr 30), Raszyńska (od Nr 1 do Nr 13 oraz od Nr 2 do Nr 26), Rumuńska, Słoneczna, Świerkowa, Św. Kazimierza, Żwirki i Wigury, Żytnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jarosław Stefan Hirny-Budka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

264 (49,91%)

Lech Jan Szyndler

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY

156 (29,49%)

Eugeniusz Szczepan Hanc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY"

109 (20,60%)

Okręg 6

sołectwo Reguły

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Katarzyna Chilarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

432 (48,05%)

Włodzimierz Antoni Ławniczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY

222 (24,69%)

Eugeniusz Strzelecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY"

185 (20,58%)

Jacek Wojciech Mazur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA MICHAŁOWICE

60 (6,67%)

Okręg 7

Sołectwa: Pęcice, Pęcice Małe, Sokołów, Suchy Las

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Edward Kozłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

366 (54,30%)

Krzysztof Ryszard Majewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY"

308 (45,70%)

Okręg 8

sołectwo Komorów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Janusz Ożóg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

198 (41,42%)

Krzysztof Piotr Majerowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY

62 (12,97%)

Katarzyna Parzyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY"

218 (45,61%)

Okręg 9

osiedle Komorów ulice: Agatowa, Aleja Kasztanowa (strona parzysta), Berylowa, Bursztynowa, Ireny, Jaspisowa, Kaszubska, Koralowa, Kujawska, Kurpiowska, Lubuska, Mazurska, Mieczysława, Opalowa, Podlaska, Podhalańska, Rubinowa, Ryszarda, Sieradzka, Szmaragdowa, Śląska, Topazowa, Turkusowa, Waldemara

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maciej Konrad Polarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

495 (63,06%)

Ewa Ilczyszyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY"

211 (26,88%)

Krystyna Tomasiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA MICHAŁOWICE

79 (10,06%)

Okręg 10

osiedle Komorów ulice: 3 Maja (od Nr 1 do Nr 17 oraz od Nr 2 do Nr 8), Aleja M. Dąbrowskiej (Nr 1 oraz numery parzyste od 2 do 12/20), Akacjowa, Bankowa, Brzozowa, Ceglana, Granicka, Harcerska, Klonowa, Kolejowa, Komorowska, Kraszewskiego, Kotońskiego, Krasińskiego (od Nr 1 do Nr 9 oraz od Nr 2 do nr 16), Kredytowa, Krótka, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Lotnicza, Matejki, Nadarzyńska (od Nr 1 do Nr 17), Nowowiejska, Ogrodowa, Okrężna (od Nr 1 do Nr 17), Pruszkowska (numery nieparzyste od Nr 1 do Nr 3), Skorupki, Sienkiewicza, Słowackiego (Nr 1 i 1A oraz od Nr 2 do Nr 8), Spacerowa (od Nr 2 do Nr 18), Spokojna , Sportowa (od Nr 1 do Nr 15 oraz od Nr 2 do Nr 16), Sosnowa, Zaciszna, Żabia, Żwirowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Magdalena Kowalczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

401 (62,17%)

Iwona Zofia Masłowska-Sprycha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY

118 (18,29%)

Hanna Maria Brzeska-Kalczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY"

126 (19,53%)

Okręg 11

osiedle Komorów ulice: 3 Maja (od Nr 19 do Nr 53 oraz od Nr 10 do Nr 38), Aleja M. Dąbrowskiej (od Nr 5 do Nr 51 oraz od Nr 24 do 64) Aleja Starych Lip (strona parzysta od Nr 2 do Nr 30), Chopina, Janowskiego, Krasińskiego (od Nr 13 do Nr 43 oraz od Nr 18 do Nr 48), Konopnickiej, Kurpińskiego, Moniuszki, Nadarzyńska (od Nr 21 do Nr 47), Norwida (strona nieparzysta od Nr 3 do Nr 11), Okrężna (od Nr 19 do Nr 47), Plac Paderewskiego, Poniatowskiego, Prusa, Słowackiego (od Nr 9 do Nr 37 oraz od Nr 10 do Nr 38), Sobieskiego, Spacerowa (od Nr 22 do Nr 44), Sportowa (od Nr 17 do Nr 39 oraz od Nr 18 do Nr 42), Wiejska, Zamojskiego, Żeromskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Wojciech Biskot

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

261 (43,21%)

Kamila Kuna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY

39 (6,46%)

Danuta Anna Pilińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY"

93 (15,40%)

Daniel Jerzy Drynkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA MICHAŁOWICE

211 (34,93%)

Okręg 12

osiedle Granica ulice: Borówkowa, Cisowa, Ciszy Leśnej, Cyprysowa, Czeremchy, Długa (od Nr 1 do Nr 19 oraz od Nr 2 do Nr 18), Dębowa, Dzikiej Róży, Dziewanny, Filmowa, Gościnna, Jagodowa, Jeżynowa, Jodłowa, Kalinowa, Kubusia Puchatka, Lawendowa, Modrzejewskiej, Nałkowskiej, Norwida (Nr 1 i 2), Okrężna, Piaskowa, Reja (od Nr 1 do Nr 69 i od Nr 2 do Nr 36), Pruszkowska (strona nieparzysta od Nr 3A do Nr 35), Sabały, Skośna, Szeroka, Warszawska (Nr 1, 1A, 3, 3A)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Gizińska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

219 (39,18%)

Robert Stanisław Baranowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYBIERAMY

53 (9,48%)

Agnieszka Beata Paradowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY"

287 (51,34%)

Okręg 13

osiedle Granica ulice: Barbary, Cynamonowa, Długa (od Nr 21 do Nr 55 oraz od Nr 22 do Nr 58), Graniczna, Główna, Jedliny, Kochanowskiego, Letnia, Malczewskiego, Morelowa, Orzechowa, Osieckiej, Podleśna, Pogodna, Polna (Nr 1D, 1E, 1F), Poprzeczna, Pruszkowska (strona parzysta od Nr 2 do Nr 42), Reja (od Nr 71 do Nr 99 oraz od Nr 38 do Nr 68C), Rekreacyjna, Szczęśliwa, Śliwkowa, Warszawska (od Nr 5 do Nr 47 oraz od Nr 2 do Nr 64) , Wendy, Wspólna, Wyspiańskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Bożena Bronisz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

312 (54,17%)

Przemysław Piotr Majtyka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY"

264 (45,83%)

Okręg 14

sołectwo Nowa Wieś ulice: Długa Nr 65, Nr 67 i Nr 69, Główna, Grodziska Nr 1, Helenów, Heleny, Jaśminowa, Jesienna, Kamelskiego (od Nr 1 do 31 oraz od Nr 2 do 20), Krótka, Kwiatowa, Łąkowa, Miła, Orla, Piaskowa 1, Polna (od Nr 1 do Nr 23A oraz od Nr 2 do 22A), Prosta, Spacerowa, Sportowa, Wandy, Warszawska Nr 21A, Wiosenna, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Maria Sobierańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

153 (25,37%)

Paweł Piotr Kordys

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY"

354 (58,71%)

Zbigniew Jerzy Czerwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA MICHAŁOWICE

96 (15,92%)

Okręg 15

sołectwo Nowa Wieś ulice: Brzozowa, Graniczna, Gwiaździsta, Kamelskiego (od Nr 31A do Nr 67 oraz od Nr 22 do Nr 42), Komorowska, Magnolii, Piwonii, Polna (od Nr 25 do Nr 41 oraz od Nr 24 do Nr 44), Polnych Maków, Rzemieślnicza, Różana, Sasanek, Słoneczna, Stokrotek, Tulipanów, Wiśniowa, Wspólna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jacek Michał Gorzkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA

244 (39,67%)

Elżbieta Monika Biczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PRZYSZŁOŚĆ GMINY"

320 (52,03%)

Henryk Jan Ścibor

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOLIDARNA GMINA MICHAŁOWICE

51 (8,29%)