Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - skarżyski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

część Miasta Skarżysko-Kamienna: Osiedla: Łyżwy, Usłów, Dolna Kamienna I, Dolna Kamienna II, Kolonia Górna-Młodzawy, Zachodnie, Skałka, Rejów, Bór, Paryska, Bzinek, Metalowiec, Milica-Przylesie, Odrodzenia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 7 Marta Odorowska
    76 (0,78%)
  2. 8 Tomasz Władysław Wąsowski
    506 (5,17%)
  3. 1 Katarzyna Magdalena Michnowska-Małek
    306 (3,13%)
  4. 5 Robert Mach
    122 (1,25%)
  5. 2 Bartosz Iskra
    168 (1,72%)
  6. 6 Beata Iwona Rybarczyk-Czajkowska
    56 (0,57%)
  7. 3 Jarosław Krzysztof Tarasiński
    338 (3,45%)
  8. 4 Marek Grzegorz Jędrzejczyk
    382 (3,90%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Wioletta Sylwia Krygiel-Bartosik
    123 (1,26%)
  2. 5 Teresa Krakowiak
    154 (1,57%)
  3. 8 Jakub Wojciech Soboń
    166 (1,70%)
  4. 2 Roman Jarosław Wojcieszek
    1 172 (11,98%)
  5. 1 Bartosz Andrzej Bętkowski
    892 (9,12%)
  6. 7 Anna Monika Adamczyk
    128 (1,31%)
  7. 4 Andrzej Dąbrowski
    325 (3,32%)
  8. 3 Tadeusz Sikora
    294 (3,00%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Kinga Beata Ziomek
    64 (0,65%)
  2. 3 Edyta Rau
    98 (1,00%)
  3. 7 Wiesław Franciszek Pająk
    87 (0,89%)
  4. 4 Iwona Kukulska
    121 (1,24%)
  5. 2 Leszek Białek
    82 (0,84%)
  6. 6 Grażyna Zofia Kijanka
    65 (0,66%)
  7. 8 Mateusz Dariusz Zalega
    165 (1,69%)
  8. 1 Janusz Lucjan Kołodziej
    412 (4,21%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 7 Robert Artur Pajek
    60 (0,61%)
  2. 6 Dariusz Szczepanik
    85 (0,87%)
  3. 8 Mateusz Rafał Jaszczyk
    127 (1,30%)
  4. 1 Adam Ciok
    1 873 (19,14%)
  5. 4 Martyna Katarzyna Maćkowiak
    412 (4,21%)
  6. 2 Bożena Maria Bętkowska
    591 (6,04%)
  7. 3 Jacek Tadeusz Jeżyk
    187 (1,91%)
  8. 5 Monika Agnieszka Wójtowicz
    147 (1,50%)

Okręg 2

część Miasta Skarżysko-Kamienna: Osiedla: Borki, Przydworcowe, Kolejowe, Pogorzałe, Książęce, Place, Żeromskiego, Piłsudskiego

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 7 Robert Bodo
    346 (3,81%)
  2. 1 Artur Radosław Berus
    884 (9,73%)
  3. 4 Sławomir Ciaś
    206 (2,27%)
  4. 3 Małgorzata Violetta Kotańska
    180 (1,98%)
  5. 6 Józef Czesław Dzida
    59 (0,65%)
  6. 5 Halina Wanda Kraska
    86 (0,95%)
  7. 2 Izabela Mosiołek
    155 (1,71%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Grzegorz Kazimierz Małkus
    919 (10,11%)
  2. 2 Renata Bilska
    1 010 (11,11%)
  3. 5 Edyta Kędzior
    93 (1,02%)
  4. 3 Rafał Zbigniew Sokołowski
    455 (5,01%)
  5. 4 Marianna Genowefa Murawska
    60 (0,66%)
  6. 6 Marek Kozdrach
    118 (1,30%)
  7. 7 Ireneusz Leszek Syryjczyk
    700 (7,70%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Milena Teresa Banaś
    85 (0,94%)
  2. 5 Julita Karlikowska
    84 (0,92%)
  3. 3 Małgorzata Aniela Młynarczyk
    47 (0,52%)
  4. 7 Tomasz Tadeusz Miszczyk
    132 (1,45%)
  5. 6 Katarzyna Bernat
    62 (0,68%)
  6. 4 Ryszard Boczek
    80 (0,88%)
  7. 1 Jan Gajda
    949 (10,44%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Andrzej Myszka
    699 (7,69%)
  2. 4 Marzanna Izabela Łasek
    153 (1,68%)
  3. 7 Beata Dorota Dziewit
    228 (2,51%)
  4. 5 Wanda Stanisława Mamla
    73 (0,80%)
  5. 3 Wiesław Florian Garbacz
    73 (0,80%)
  6. 1 Katarzyna Bilska
    1 043 (11,48%)
  7. 6 Paweł Perkowski
    109 (1,20%)

Okręg 3

Gminy: Suchedniów, Bliżyn, Łączna, Skarżysko Kościelne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA 2018

kandydatliczba głosów

  1. 8 Jan Stefan Kaczor
    140 (1,08%)
  2. 2 Barbara Grażyna Kocia
    646 (4,96%)
  3. 6 Joanna Ciszek
    104 (0,80%)
  4. 4 Mariusz Rafał Porębski
    81 (0,62%)
  5. 1 Joanna Nyga
    252 (1,94%)
  6. 5 Ilona Wątła
    250 (1,92%)
  7. 7 Stanisław Andrzej Kania
    183 (1,41%)
  8. 9 Dariusz Artur Cieślik
    119 (0,91%)
  9. 10 Dominika Agata Fąfara
    240 (1,84%)
  10. 3 Ewa Urszula Binkowska
    224 (1,72%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Lidia Działak
    452 (3,47%)
  2. 9 Wiesława Magdziarz
    180 (1,38%)
  3. 10 Jarosław Paweł Wiśnios
    272 (2,09%)
  4. 6 Adam Ireneusz Młodawski
    190 (1,46%)
  5. 8 Anna Bogucka
    109 (0,84%)
  6. 2 Mieczysław Piotr Bąk
    1 247 (9,58%)
  7. 4 Jacek Banaszczyk
    541 (4,16%)
  8. 7 Grażyna Sieczka-Michta
    124 (0,95%)
  9. 1 Krzysztof Kazimierz Ligowski
    1 132 (8,69%)
  10. 5 Zbigniew Władysław Miernik
    746 (5,73%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jan Łukomski
    76 (0,58%)
  2. 7 Agnieszka Anna Kowacz
    20 (0,15%)
  3. 1 Jerzy Żmijewski
    1 326 (10,19%)
  4. 4 Paweł Kocia
    473 (3,63%)
  5. 6 Sylwia Bożena Janik
    69 (0,53%)
  6. 8 Bożena Danuta Święs
    42 (0,32%)
  7. 9 Magdalena Elżbieta Jóźwiak
    21 (0,16%)
  8. 10 Tadeusz Stanisław Bałchanowski
    497 (3,82%)
  9. 3 Janina Iwona Kuszewska
    86 (0,66%)
  10. 2 Janusz Kuźdub
    359 (2,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT BLIŻEJ GMINY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Berta Agnieszka Pająk
    76 (0,58%)
  2. 3 Małgorzata Gołąbek
    62 (0,48%)
  3. 1 Stanisław Starz
    142 (1,09%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 8 Maria Ferszt
    34 (0,26%)
  2. 3 Urszula Róża Sokołowska
    114 (0,88%)
  3. 2 Emil Tomasz Tokarczyk
    266 (2,04%)
  4. 7 Patrycja Gryz
    238 (1,83%)
  5. 1 Anna Jadwiga Leżańska
    1 288 (9,89%)
  6. 4 Andrzej Adamczyk
    190 (1,46%)
  7. 9 Łukasz Dąbek
    231 (1,77%)
  8. 6 Joanna Małgorzata Żurawka
    82 (0,63%)
  9. 5 Artur Szumielewicz
    95 (0,73%)