Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Ceranów numery budynków: 1 - 20, 22 - 24, 27 - 99, 278 - 282
Pokaż więcej
Zbigniew Sowa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(22,97%)
Józef Dziwulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZĘŚCIK
31
(41,89%)
Agnieszka Ślebzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ”
5
(6,76%)
Mariusz Fabisiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MŁYŃSKIEGO
21
(28,38%)
Okręg 2
Sołectwo: Ceranów numery budynków: 100 - 166 bez numeru 121A, parzyste 168 - 200A
Pokaż więcej
Marcin Sawicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(21,92%)
Jan Młyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZĘŚCIK
23
(31,51%)
Andrzej Kazimierz Fabisiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ”
34
(46,58%)
Okręg 3
Sołectwo: Ceranów numery budynków: parzyste 202 - 256, 274 - 276B, nieparzyste 253 - 263
Pokaż więcej
Urszula Fabisiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(26,74%)
Wanda Golatowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZĘŚCIK
35
(40,70%)
Barbara Anna Badura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MŁYŃSKIEGO
28
(32,56%)
Okręg 4
Sołectwo: Ceranów numery budynków: 21, 25, 121A, nieparzyste 167 - 251B, parzyste 258 - 272, Garnek
Pokaż więcej
Mariusz Walendziak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(31,43%)
Grzegorz Zyśk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZĘŚCIK
43
(40,95%)
Rafał Fabisiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MŁYŃSKIEGO
29
(27,62%)
Okręg 5
Sołectwa: Adolfów, Natolin, Pustelnik
Pokaż więcej
Adam Fabijański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZĘŚCIK
25
(34,25%)
Adam Soszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ”
9
(12,33%)
Tomasz Krzysztof Żołnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MŁYŃSKIEGO
39
(53,42%)
Okręg 6
Sołectwa: Olszew, Radość
Pokaż więcej
Paweł Godlewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
28
(29,79%)
Krzysztof Zbigniew Anuszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZĘŚCIK
23
(24,47%)
Tomasz Pietrzykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ”
19
(20,21%)
Dorota Alicja Trzcińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MŁYŃSKIEGO
24
(25,53%)
Okręg 7
Sołectwa: Lubiesza, Zawady
Pokaż więcej
Adam Banasiuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(29,90%)
Ewa Agnieszka Częścik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZĘŚCIK
68
(70,10%)
Okręg 8
Sołectwa: Rytele-Olechny od numeru domu 1 do 59
Pokaż więcej
Jerzy Lipka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(65,00%)
Magda Andryszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ”
7
(8,75%)
Mariusz Piotr Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MŁYŃSKIEGO
21
(26,25%)
Okręg 9
Sołectwa: Rytele-Olechny od numeru domu 60 do 155A
Pokaż więcej
Hubert Bereza
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
31
(38,27%)
Monika Estera Fydrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZĘŚCIK
13
(16,05%)
Bożena Barbara Mikołajczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ”
17
(20,99%)
Krzysztof Józef Zembrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MŁYŃSKIEGO
20
(24,69%)
Okręg 10
Sołectwa: Noski, Wólka Rytelska
Pokaż więcej
Waldemar Tomasz Judasz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(34,48%)
Anna Monika Michałowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZĘŚCIK
22
(37,93%)
Joanna Orłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ”
7
(12,07%)
Adam Kołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MŁYŃSKIEGO
9
(15,52%)
Okręg 11
Sołectwa: Rytele Suche, Rytele-Wszołki
Pokaż więcej
Wiesław Topczewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4
(3,88%)
Małgorzata Składanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZĘŚCIK
17
(16,50%)
Wojciech Składanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ”
33
(32,04%)
Grzegorz Rytel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MŁYŃSKIEGO
49
(47,57%)
Okręg 12
Sołectwa: Długie Kamieńskie
Pokaż więcej
Henryk Szulborski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZĘŚCIK
23
(31,94%)
Adam Steć
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ”
15
(20,83%)
Marek Stanisław Powierza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MŁYŃSKIEGO
34
(47,22%)
Okręg 13
Sołectwa: Długie Grodzieckie, Długie Grzymki
Pokaż więcej
Tadeusz Waszczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZĘŚCIK
26
(50,00%)
Krzysztof Kanciała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MŁYŃSKIEGO
26
(50,00%)
Okręg 14
Sołectwa: Wólka Nadbużna, Wszebory
Pokaż więcej
Wiesław Rostkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(19,35%)
Jan Józef Rytel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MŁYŃSKIEGO
50
(80,65%)
Okręg 15
Sołectwa: Przewóz Nurski
Pokaż więcej
Paweł Siwiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
5
(9,26%)
Wojciech Paweł Sieńczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EWY CZĘŚCIK
28
(51,85%)
Beata Jasionek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ODPOWIEDZIALNY ROZWÓJ”
9
(16,67%)
Renata Krysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA MŁYŃSKIEGO
12
(22,22%)