Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Nowa Ruda

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Jugów – ulice: Brzozowa, Główna od nr 1 do nr 32, Grzybowska, Osiedle, Pniaki, Sitów , Wysiedleńców

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dawid Władysław Sarysz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZENI W DZIAŁANIU

45 (16,54%)

Marcin Grzegorz Antosik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

179 (65,81%)

Łukasz Chodakowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY JUGÓW

48 (17,65%)

Okręg 2

Sołectwo Jugów – ulice : 1 Maja, Chłopów , Główna od nr 33 do nr 90 , Kasztanowa, Koszykowa, Pod Kalenicą , Pusta, Spokojna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Burnos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZENI W DZIAŁANIU

82 (28,98%)

Gabriela Anna Urbaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY KIERUNEK

11 (3,89%)

Bożena Joanna Sołek-Muzyka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

151 (53,36%)

Ryszard Januszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY JUGÓW

17 (6,01%)

Bogusława Tarassow

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWIJAJMY AKTYWNIE JUGÓW”

22 (7,77%)

Okręg 3

Sołectwo Jugów – ulice : Główna od Nr 91 do nr 132, Jana, Olimpijska, Robotnicza, Tadeusza Kościuszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Grzybowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZENI W DZIAŁANIU

34 (12,98%)

Kazimierz Zbigniew Kobryńczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY KIERUNEK

65 (24,81%)

Mirosław Dziedzic

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

74 (28,24%)

Joanna Maria Łuszczyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZY JUGÓW

48 (18,32%)

Agnieszka Katarzyna Kiciewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWIJAJMY AKTYWNIE JUGÓW”

41 (15,65%)

Okręg 4

Sołectwo Jugów – ulice: Berneńska, Główna od nr 133 do końca, Jabłońska, Mikołaja Kopernika, Młynarska, Słowiańska, Stanisława Małachowskiego, Stanisława Staszica, Świętojańska, Władysława Sikorskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Ryszard Bartnicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZENI W DZIAŁANIU

71 (23,43%)

Elżbieta Renata Sypień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY KIERUNEK

72 (23,76%)

Kazimierz Stanisław Łaba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

160 (52,81%)

Okręg 5

Sołectwo Ludwikowice Kłodzkie-ulice : Fabryczna, Główna od nr 1 do nr 31, Krótka, Ludwikowska, Nadrzeczna, Tadeusza Kościuszki, Wąska , Wiejska od nr 2 - 16 parzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Zdzisława Bazała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZENI W DZIAŁANIU

133 (41,69%)

Marcin Wiesław Jaliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY KIERUNEK

165 (51,72%)

Michał Mariusz Muzyka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

21 (6,58%)

Okręg 6

Sołectwo Ludwikowice Kłodzkie – ulice: Główna od nr 33 do końca, Kazimierza Jacukowicza, Kościelna, Leśna, Ogrodowa, Piastowska, Polna, Słoneczna, Sportowa, Stefana Batorego, Wiejska od nr 9 - 15 nieparzyste i od nr 18 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Antoni Ferenc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZENI W DZIAŁANIU

239 (71,99%)

Jan Dyjak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

30 (9,04%)

Marcin Kamil Kocur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ WSPÓLNE DZIAŁANIE

63 (18,98%)

Okręg 7

Sołectwo Sokolec, Sołectwo Ludwikowice Kłodzkie – ulice: Jana Kasprowicza, Kolonia Jana Kasprowicza, Kopalniana

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Marian Maślanka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZENI W DZIAŁANIU

106 (53,54%)

Hanna Krystyna Groń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY KIERUNEK

49 (24,75%)

Dorota Józefa Żydak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

43 (21,72%)

Okręg 8

Sołectwo Bożków : od numeru domu 1 - 57a, 63 - 63A, 72 - 83A, 89, 89B – 89D/II nieparzyste, 95 - 95A, 97, 105 - 107, 111, 121 - 123A nieparzyste, 124, 128 - 129, 132 - 132A parzyste, 136 - 138, 142 - 144, 147 - 149A, 154 - 156, 160 , 164 - 166, 171 - 173, 179 - 179A, 191 - 195 nieparzyste, 196 - 198A

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Józef Wacławik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZENI W DZIAŁANIU

294 (79,89%)

Grzegorz Krzysztof Nierodka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY KIERUNEK

74 (20,11%)

Okręg 9

Sołectwo Bożków : od numeru domu 58 - 62, 64 - 71, 87 - 88, 90 – 94B, 96 - 96A, 98 – 104, 108 - 109, 114 - 120, 122, 125 - 127, 130 - 131A, 133 - 135, 139 - 140a, 146, 150 - 153, 157 - 159 , 162 - 163, 167 - 170, 174 - 178, 180 - 189, 194, od 199 do końca Sołectwo Koszyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Magdalena Maria Tomkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZENI W DZIAŁANIU

227 (54,83%)

Waldemar Stanisław Wójtowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY KIERUNEK

187 (45,17%)

Okręg 10

Sołectwo Przygórze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Maria Gojdka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZENI W DZIAŁANIU

32 (11,59%)

Marek Grzegorz Bidziński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY KIERUNEK

122 (44,20%)

Jadwiga Malina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

58 (21,01%)

Bartłomiej Patryk Lenckowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ROZWIJAJMY AKTYWNIE JUGÓW”

64 (23,19%)

Okręg 11

Sołectwo Wolibórz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Wasłowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZENI W DZIAŁANIU

205 (46,91%)

Marcin Franciszek Kalkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY KIERUNEK

184 (42,11%)

Dorota Całkosz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

48 (10,98%)

Okręg 12

Sołectwo Dzikowiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Hujdus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZENI W DZIAŁANIU

45 (10,61%)

Bolesław Pietruszewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY KIERUNEK

238 (56,13%)

Kamila Krystyna Piecuch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

22 (5,19%)

Henryk Michał Srokowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

119 (28,07%)

Okręg 13

Sołectwo Bartnica, Sołectwo Świerki, Sołectwo Dworki, Sołectwo Krajanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wacław Marek Łukasiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZENI W DZIAŁANIU

149 (41,05%)

Ewa Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY KIERUNEK

82 (22,59%)

Sławomir Tomasz Wiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

61 (16,80%)

Ryszard Zwoliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RYSZARDA ZWOLIŃSKIEGO

71 (19,56%)

Okręg 14

Sołectwo Włodowice, Sołectwo Bieganów, Sołectwo Sokolica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Leszek Adam Oremus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZENI W DZIAŁANIU

116 (41,73%)

Kamil Kajetan Sawicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY KIERUNEK

162 (58,27%)

Okręg 15

Sołectwo Czerwieńczyce, Sołectwo Nowa Wieś Kłodzka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Paweł Bywalec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWDZENI W DZIAŁANIU

120 (42,86%)

Patrycja Maria Dąbrowna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY KIERUNEK

61 (21,79%)

Bartłomiej Sadowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z LUDŹMI I DLA LUDZI”

99 (35,36%)