Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Teresin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Teresin: Aleja Ks. Druckiego-Lubeckiego, Aleja XX-lecia, Guzowska, Świętokrzyska, Książęca, Lazurowa 1 - 19 numery nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Lech Kaźmierczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE

0 (0,00%)

Okręg 2

Sołectwo Teresin: 1 Maja, Krótka, Lipowa, Szymanowska: 1 - 45, 47 - 55, Torowa, Wąska, Załamana, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Zofia Klata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE

0 (0,00%)

Okręg 3

Sołectwo Teresin: 3 Maja, Akacjowa, Dębowa, Długa od 40 do końca, Działkowa, Graniczna od 36 do końca, Kaska, Kasztanowa, Poprzeczna, Szymanowska: 46, od 57 do końca, Teresińska, Wiśniowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Śliwiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE

0 (0,00%)

Okręg 4

Sołectwo Teresin: 15 Sierpnia, Baśniowa, Brata Cherubina Pawłowicza, Długa 1–39, Graniczna 1–35, Kwiatowa, Pocztowa, Rynkowa, Szkolna, Warszawska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Bernadeta Gałecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE

148 (43,79%)

Wojciech Kononowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

94 (27,81%)

Wojciech Jerzy Chojnacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

96 (28,40%)

Okręg 5

Sołectwo Granice Osiedle

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Wróblewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE

296 (74,19%)

Grzegorz Zimochocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAW KOPIEC

103 (25,81%)

Okręg 6

Sołectwa: Elżbietów, Gaj, Teresin-Gaj

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Stanisław Paradowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE

126 (47,91%)

Grzegorz Krzysztof Wychowaniec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAW KOPIEC

137 (52,09%)

Okręg 7

Sołectwa: Dębówka, Kawęczyn, Budki Piaseckie, Witoldów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Władysław Linard

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE

0 (0,00%)

Okręg 8

Sołectwo Szymanów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hubert Konecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE

0 (0,00%)

Okręg 9

Sołectwa: Maurycew, Pawłówek, Skrzelew, Mikołajew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Stanisław Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE

141 (62,67%)

Piotr Gręda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

84 (37,33%)

Okręg 10

Sołectwo Paprotnia: Bursztynowa, Cicha, Cmentarna, Klonowa, Koralowa, Krańcowa, Ojca Maksymiliana Kolbego, Okrężna, Perłowa, Piaskowa, Poziomkowa, Słoneczna, Srebrna, Świerkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Michał Biederka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE

0 (0,00%)

Okręg 11

Sołectwo Paprotnia: Brzozowa, Daleka, Generała Władysława Andersa, Gnatowicka, Kampinoska, Leśna, Miła, Ogrodowa, Parkingowa, Polna, Projektowana IV, Radosna, Sadowa, Skośna, Sochaczewska, Spacerowa, Środkowa, Tęczowa, Topolowa, Wesoła, Wypoczynkowa, Zachodnia, Ziołowa, Żytnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Mitrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE

215 (63,99%)

Mariusz Rafał Bryński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

121 (36,01%)

Okręg 12

Sołectwa: Topołowa, Stare Paski, Nowe Paski, Nowe Gnatowice, Nowa Piasecznica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Pietrzak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE

197 (66,11%)

Aneta Bożena Włodarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

101 (33,89%)

Okręg 13

Sołectwa: Granice, Maszna, Izbiska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Alicja Olejnik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE

142 (55,04%)

Przemysław Kopiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAW KOPIEC

116 (44,96%)

Okręg 14

Sołectwa: Pawłowice, Seroki-Wieś, Lisice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Daniel Maciej Zdanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwa: Seroki-Parcela, Ludwików

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Genowefa Matejka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI PLUS ZDROWIE

139 (49,12%)

Wioletta Koch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEMYSŁAW KOPIEC

144 (50,88%)