Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ruda-Huta

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Iłowa, Ruda (Nr 51 - 79)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Grzeluk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI

10 (12,20%)

Monika Branicka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

24 (29,27%)

Mirosław Bartosz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (58,54%)

Okręg 2

Ruda (Nr 1 - 50)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Dziaduk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (46,07%)

Bogdan Sawicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (53,93%)

Okręg 3

Ruda (Nr 80 - 116), Ruda-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewelina Marzena Sachadel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI

4 (3,48%)

Paweł Piotr Adamczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (52,17%)

Elżbieta Szwalikowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (44,35%)

Okręg 4

Chromówka, Gdola, Hniszów-Kolonia, Jazików, Miłosław

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesława Jędrzejewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI

14 (7,49%)

Józef Łukasik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

99 (52,94%)

Krzysztof Suprun

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

74 (39,57%)

Okręg 5

Ruda-Opalin, Rudka-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Roman Stepczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI

14 (10,69%)

Małgorzata Muła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (26,72%)

Marek Julian Dyć

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

82 (62,60%)

Okręg 6

Zarudnia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Izabela Dołchaniuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI

8 (10,67%)

Paweł Adam Łukasik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (34,67%)

Agnieszka Napieraj

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (54,67%)

Okręg 7

Marynin, Poczekajka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Ignacy Rożek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI

37 (49,33%)

Patrycja Anna Stępień

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

8 (10,67%)

Zbigniew Eugeniusz Witkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (40,00%)

Okręg 8

Ruda-Huta-ulice: Kościelna, Niepodległości (Nr 1 - 62)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Franecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI

37 (23,42%)

Grzegorz Antoni Branicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

55 (34,81%)

Urszula Elżbieta Panasiuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

66 (41,77%)

Okręg 9

Ruda-Huta-ulice: Łączna, Stanisława Wójtowicza, Szkolna, Targowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Jolanta Kozaczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (42,74%)

Monika Alina Zwierzyńska-Surdel

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

71 (57,26%)

Okręg 10

Ruda-Huta-ulice: Chełmska, Nadrzeczna, Niepodległości (Nr 63 - 71), Polna, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ireneusz Muła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI

32 (21,48%)

Michał Kochoń

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (26,85%)

Jarosław Dąbrowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (51,68%)

Okręg 11

Leśniczówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Sylwia Lodowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI

12 (8,76%)

Iwona Gilowska-Danicka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (51,09%)

Maria Józefa Borowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

55 (40,15%)

Okręg 12

Gotówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Wołoszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI

14 (12,07%)

Sebastian Czerwiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

7 (6,03%)

Leszek Krzysztof Bąk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

23 (19,83%)

Antoni Ireneusz Zieliński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANTONIEGO ZIELIŃSKIEGO

72 (62,07%)

Okręg 13

Dobryłów, Karolinów, Tarnówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Irena Aleksandra Wilkos

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI

14 (12,07%)

Teresa Grzywna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (31,90%)

Paweł Andrzej Lewczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (56,03%)

Okręg 14

Żalin, Żalin-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Krystyna Kisiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI

14 (7,69%)

Katarzyna Alicja Książek-Paciejewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (18,13%)

Leokadia Walczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

135 (74,18%)

Okręg 15

Hniszów, Marysin, Rudka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Antoni Bartosiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ KALINOWSKI

20 (19,05%)

Mariusz Szpak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (24,76%)

Piotr Śliwa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

59 (56,19%)