Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - proszowicki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Koniusza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 2 Marek Stanisław Dukat
    142 (3,58%)
  2. 3 Maciej Bogusław Pałyga
    158 (3,98%)
  3. 6 Monika Grażyna Zapała-Adamczyk
    84 (2,12%)
  4. 5 Ewa Beata Oraczewska
    172 (4,33%)
  5. 1 Jadwiga Koperczak-Wilk
    212 (5,34%)
  6. 4 Adam Stanisław Firydus
    54 (1,36%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Iwona Katarzyna Wójcik
    495 (12,47%)
  2. 6 Artur Sylwester Wiśniewicz
    58 (1,46%)
  3. 5 Renata Lucyna Fabiańczyk
    22 (0,55%)
  4. 3 Maria Stefania Łakoma
    299 (7,54%)
  5. 4 Dariusz Luty
    159 (4,01%)
  6. 1 Grzegorz Leszek Pióro
    407 (10,26%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Magdalena Zofia Adamczyk
    142 (3,58%)
  2. 3 Sławomir Jan Nagło
    96 (2,42%)
  3. 4 Małgorzata Dorota Wojtasik
    37 (0,93%)
  4. 5 Monika Aleksandra Paliga-Szopa
    20 (0,50%)
  5. 6 Marcin Tomasz Pajestka
    63 (1,59%)
  6. 2 Ryszard Władysław Wilk
    111 (2,80%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Zbigniew Józef Orzechowski
    174 (4,39%)
  2. 5 Krystyna Władysława Blitek
    67 (1,69%)
  3. 1 Leszek Jakub Raś
    269 (6,78%)
  4. 4 Marzena Elżbieta Majka
    81 (2,04%)
  5. 2 Józef Michał Krzeczek
    646 (16,28%)

Okręg 2

Koszyce, Nowe Brzesko

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Włodzimierz Kazimierz Doniec
    589 (12,74%)
  2. 2 Eryk Witold Kwiecień
    388 (8,39%)
  3. 4 Agnieszka Elżbieta Wilk
    69 (1,49%)
  4. 3 Magdalena Sylwia Potyrała
    28 (0,61%)
  5. 5 Dawid Marek Purchla
    97 (2,10%)
  6. 6 Monika Beata Wątek
    8 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Ireneusz Aleksander Pokigo
    136 (2,94%)
  2. 4 Urszula Krystyna Kucharska
    131 (2,83%)
  3. 3 Ewa Jolanta Hab-Kucharczyk
    139 (3,01%)
  4. 6 Krzysztof Sławomir Ciesielski
    314 (6,79%)
  5. 5 Ewelina Monika Grzyb
    66 (1,43%)
  6. 2 Jan Franciszek Sroga
    147 (3,18%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 1 Agnieszka Magdalena Lebida
    231 (5,00%)
  2. 2 Jolanta Ciochoń
    283 (6,12%)
  3. 3 Czesław Głowacz
    91 (1,97%)
  4. 5 Tomasz Wojciech Kieroński
    50 (1,08%)
  5. 4 Elżbieta Alina Pawlińska
    158 (3,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krystian Stanisław Hytroś
    710 (15,36%)
  2. 6 Mariola Jolanta Bartula
    95 (2,05%)
  3. 5 Monika Sylwia Kura
    153 (3,31%)
  4. 3 Karol Polak
    326 (7,05%)
  5. 4 Andżelika Jarosz
    67 (1,45%)
  6. 1 Stanisław Jakub Mierzwa
    347 (7,51%)

Okręg 3

Pałecznica, Radziemice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 1 Piotr Szczepan Łakomy
    344 (10,20%)
  2. 2 Paweł Rafał Paryż
    106 (3,14%)
  3. 3 Agata Halina Walczyk
    36 (1,07%)
  4. 5 Mariola Wawrzeń
    116 (3,44%)
  5. 4 Kamil Janusz Szreniawski
    77 (2,28%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wojciech Piotr Janczyk
    242 (7,18%)
  2. 5 Michał Artur Grzesiowski
    30 (0,89%)
  3. 4 Iwona Krystyna Wójcik
    212 (6,29%)
  4. 1 Elżbieta Henryka Grela
    1 075 (31,89%)
  5. 2 Zbigniew Stanisław Daros
    521 (15,46%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wojciech Mróz
    48 (1,42%)
  2. 3 Krystyna Irena Błaut
    91 (2,70%)
  3. 5 Ewa Katarzyna Różycka
    79 (2,34%)
  4. 1 Zbigniew Stanisław Grzyb
    178 (5,28%)
  5. 2 Danuta Lucja Szopa
    216 (6,41%)

Okręg 4

Proszowice

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY KPR RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 7 Łukasz Tomasz Banach
    96 (1,38%)
  2. 1 Rafał Michał Chmiela
    787 (11,28%)
  3. 4 Sabina Barbara Nowińska-Pędziwiatr
    265 (3,80%)
  4. 6 Szczepan Gajda
    157 (2,25%)
  5. 8 Konrad Sebastian Kaczmarczyk
    293 (4,20%)
  6. 5 Barbara Iwona Kokosińska
    134 (1,92%)
  7. 3 Andrzej Stanisław Olender
    255 (3,65%)
  8. 2 Joanna Aleksandra Paluch
    340 (4,87%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 7 Jerzy Mirosław Pierzchała
    19 (0,27%)
  2. 4 Aleksandra Maria Polak-Bieniada
    102 (1,46%)
  3. 5 Albert Jan Maj
    124 (1,78%)
  4. 6 Maria Zofia Kozłowska
    35 (0,50%)
  5. 8 Andrzej Michał Król
    262 (3,75%)
  6. 1 Barbara Gacek
    531 (7,61%)
  7. 2 Edward Antoni Fryt
    268 (3,84%)
  8. 3 Marzena Lucyna Żywot
    459 (6,58%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jolanta Elżbieta Grajkowska
    56 (0,80%)
  2. 7 Andżelika Wioletta Grzesik-Godawiec
    33 (0,47%)
  3. 2 Grzegorz Artur Wieczorek
    83 (1,19%)
  4. 1 Grzegorz Adam Buczek
    364 (5,21%)
  5. 4 Wiesław Jan Gudowski
    133 (1,91%)
  6. 6 Leszek Andrzej Nowakowski
    30 (0,43%)
  7. 8 Kazimierz Jan Andrzejczyk
    70 (1,00%)
  8. 3 Agnieszka Jolanta Syrek
    74 (1,06%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Izabela Małgorzata Stefańczyk
    60 (0,86%)
  2. 3 Wojciech Stanisław Rzadkowski
    388 (5,56%)
  3. 5 Katarzyna Andżelika Gajda
    123 (1,76%)
  4. 7 Anna Janina Botkowska
    89 (1,28%)
  5. 1 Bogusław Feliks Kania
    371 (5,32%)
  6. 2 Wiesław Bronisław Antos
    539 (7,72%)
  7. 4 Marian Stanisław Stanek
    331 (4,74%)
  8. 8 Jerzy Antoni Majczyk
    109 (1,56%)