Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Świdwin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

3 Marca, Batalionów Chłopskich, Kościuszki, Plac Jana Pawła II, Plac Lotników

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN. WSPÓLNE MIASTO.

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jerzy Albert Konat
    225 (53,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Wiesław Zbigniew Miszczyszyn
    72 (17,02%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Paweł Zbigniew Gasztold
    126 (29,79%)

Okręg 2

Armii Krajowej, Kołobrzeska, Lipowa, Polna, Reymonta, Spółdzielcza, Królowej Jadwigi

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN. WSPÓLNE MIASTO.

kandydatliczba głosów

  1. 14 Łukasz Paśk
    180 (43,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Andrzej Remba
    54 (13,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mieczysław Żołnierek
    178 (43,20%)

Okręg 3

Bolesława Chrobrego, Cmentarna, Osiedle Chrobrego, Różana, Zduńska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN. WSPÓLNE MIASTO.

kandydatliczba głosów

  1. 14 Monika Stępniak
    248 (61,23%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Anna Maria Gajda
    33 (8,15%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mirosława Lemańczyk
    124 (30,62%)

Okręg 4

Brawo, Deszczowa, Jesienna, ks. Jerzego Popiełuszki, Letnia, ppr. Emilii Gierczak, Pogodna, Słoneczna, Tęczowa, Wiosenna, Zimowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN. WSPÓLNE MIASTO.

kandydatliczba głosów

  1. 14 Monika Grażyna Makowska
    262 (66,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Paweł Augustyn Pińczuk
    81 (20,45%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Wiesław Wyganowski
    53 (13,38%)

Okręg 5

Drawska, Dobra Rycerskie, Plac Sybiraków, Podmiejska, Wczasowa, Żeromskiego, Zielone Wzgórza

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN. WSPÓLNE MIASTO.

kandydatliczba głosów

  1. 14 Barbara Elżbieta Bujak
    215 (55,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Marian Ostapowicz
    85 (21,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Joanna Stasiewicz
    88 (22,68%)

Okręg 6

Lekarska, Nowomiejska, Podgórna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN. WSPÓLNE MIASTO.

kandydatliczba głosów

  1. 14 Anna Agnieszka Zglenicka
    158 (58,74%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Józef Bronisław Łosowski
    24 (8,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Regina Barszcz
    87 (32,34%)

Okręg 7

1 Maja, Grodzka, Krótka, Łączna, Mieszka I, Nad Regą, Ogrodowa, Orląt Lwowskich, Podwale, Wenedów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN. WSPÓLNE MIASTO.

kandydatliczba głosów

  1. 14 Beata Ociepa
    249 (58,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Bogumiła Duda
    25 (5,90%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Piotr Szyposzyński
    150 (35,38%)

Okręg 8

Bolesława Krzywoustego, Niedziałkowskiego, Plac Konstytucji 3 Maja , Słowiańska, Sportowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN. WSPÓLNE MIASTO.

kandydatliczba głosów

  1. 14 Izabela Iwona Markiewicz
    220 (56,85%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Bogumiła Zimoch
    38 (9,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Mirosław Andrzej Bieńkowski
    129 (33,33%)

Okręg 9

Cicha, Dobra, Jarzębinowa, Kombatantów Polskich, Osiedle Józefa Piłsudskiego, Połczyńska, Spokojna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN. WSPÓLNE MIASTO.

kandydatliczba głosów

  1. 14 Jacek Ryszard Siwek
    295 (60,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Marzena Danuta Piechowiak
    76 (15,61%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Henryk Klaman
    116 (23,82%)

Okręg 10

Wojska Polskiego od nr 17 do nr 27 i dalsze nr

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN. WSPÓLNE MIASTO.

kandydatliczba głosów

  1. 14 Justyna Barbara Kondracka
    302 (61,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Piotr Halak
    56 (11,36%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Sławomir Kwiliński
    135 (27,38%)

Okręg 11

Aleksandra Fredry, Cypriana Norwida, Henryka Sienkiewicza, Jana Kochanowskiego, Juliana Tuwima, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mickiewicza, Mikołaja Reja, Miła, Nowa, Wojska Polskiego od nr 1 do nr 7 i od nr 11 do nr 16A, Zofii Nałkowskiej, Wisławy Szymborskiej

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN. WSPÓLNE MIASTO.

kandydatliczba głosów

  1. 14 Agnieszka Anna Perskiewicz
    236 (50,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Krzysztof Świętojański
    83 (17,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Renata Zdunek
    148 (31,69%)

Okręg 12

Parkowa, Słowackiego, Władysława Broniewskiego, Wojska Polskiego od nr 8 do nr 10

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN. WSPÓLNE MIASTO.

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Robert Olszewski
    283 (55,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Mirosław Mazur
    76 (14,81%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Marcin Kajder
    154 (30,02%)

Okręg 13

Bydgoska, Gnieźnieńska, Grudziądzka, Koszalińska, Łąkowa, Łokietka, Pomorska, Poznańska, Toruńska, Sopocka, Wileńska, Wrocławska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN. WSPÓLNE MIASTO.

kandydatliczba głosów

  1. 14 Wiesław Stanisław Grzesiak
    155 (56,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Zbigniew Groszewicz
    54 (19,57%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Jerzy Kowalczyk
    67 (24,28%)

Okręg 14

Chełmińska, Energetyków, Gdańska, Katowicka, Krakowska, Olsztyńska, Opolska, Pocztowa, Szczecińska, Warszawska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN. WSPÓLNE MIASTO.

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mirosław Dereń
    227 (48,09%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Grzegorz Maciej Gulbas
    137 (29,03%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wincenty Jan Horanin
    48 (10,17%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marian Bronisław Choroba
    60 (12,71%)

Okręg 15

Boczna, Jurija Gagarina, Lotnicza, Spacerowa, Szturmowców, Gen. bryg. Jacka Bartoszcze, Wiejska, Żwirki i Wigury, Brzozowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN. WSPÓLNE MIASTO.

kandydatliczba głosów

  1. 14 Czesław Głuchowski
    183 (45,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

kandydatliczba głosów

  1. 8 Magdalena Anna Nowicka
    87 (21,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŚWIDWIN RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 15 Edward Zbigniew Fryszkowski
    133 (33,00%)