Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Ręczno

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Będzyn, Zbyłowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jan Strzelczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

22 (34,92%)

Agnieszka Barbara Synderecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (65,08%)

Okręg 2

Bąkowa Góra

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Józef Ślusarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

36 (20,34%)

Dominika Bogusława Piętos

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

71 (40,11%)

Marzena Patek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (39,55%)

Okręg 3

Dęba, Dęba – Majstry

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ewa Flasz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

96 (69,57%)

Czesław Józef Strzelczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (30,43%)

Okręg 4

Majkowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Stanisław Filocha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

0 (0,00%)

Okręg 5

Kolonia Ręczno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Stanisław Dembowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

87 (61,70%)

Agata Joanna Janiec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (38,30%)

Okręg 6

Łęki Królewskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zdzisław Jan Konarski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

0 (0,00%)

Okręg 7

Łęg Ręczyński

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Izabela Barbara Chmura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

41 (38,32%)

Jarosław Jerzy Ociepa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (61,68%)

Okręg 8

Ręczno ul. Główna od Nr 1 do Nr 38, ul. Przedborska, ul. Piotrkowska, ul. Polna, ul. Cmentarna, ul. Spółdzielcza

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Tomasz Skrobek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

80 (55,17%)

Jacek Dariusz Łosiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

65 (44,83%)

Okręg 9

Ręczno ul. Główna od nr 39 – do nr 80, ul. Nowa, ul. Mokra

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Leonard Wilczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

45 (46,88%)

Małgorzata Janina Olszta

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

51 (53,13%)

Okręg 10

Ręczno ul. Główna od Nr 81 do końca, ul. Leśna, ul. Wczasowa, ul. Myśliwska, ul. Poprzeczna, ul. Topolowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Marcin Jagieło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

32 (35,96%)

Jolanta Weronika Patura

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

57 (64,04%)

Okręg 11

Nowinki, Wielkopole

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamila Gabriela Krasoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

32 (29,09%)

Kazimierz Karbowiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

25 (22,73%)

Robert Bernard Świstak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (48,18%)

Okręg 12

Paskrzyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Andrzej Michalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

68 (59,13%)

Aleksandra Małgorzata Sobczyk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

47 (40,87%)

Okręg 13

Stobnica od Nr 1 do Nr 50

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Zawada

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

0 (0,00%)

Okręg 14

Stobnica od Nr 51 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Włodzimierz Stanisław Betka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

50 (51,02%)

Ryszard Krawczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (48,98%)

Okręg 15

Stobnica – Piła

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariola Weronika Felecka-Tręda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA ŁYSONIA

64 (71,91%)

Krzysztof Andrzej Ośmiałowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

25 (28,09%)