Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Baranowo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

część sołectwa Baranowo: Grabownica, ulice: Słoneczna, Henryka Sienkiewicza, Rynek, Księdza Trzaskomy, Poświętne, Okopowa, Leśna, Sosnowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Bakuła

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

94 (50,81%)

Radosław Sierpiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

91 (49,19%)

Okręg 2

część sołectwa Baranowo: Zamoście, ulice: Ogrodowa, Juranda ze Spychowa, Targowa, Niepodległości, Przechodnia, Marii Konopnickiej, Zygmunta Padlewskiego, Mostowa, Antoniego Madalińskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Piotr Bandorowicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

128 (57,66%)

Tadeusz Janusz Jeznach

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

94 (42,34%)

Okręg 3

część sołectwa Baranowo ulice: Bartnia, Długa, Wiejska, Stacha Konwy, Polna, Krzywa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Orzoł

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

158 (64,49%)

Jerzy Józef Kruk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

87 (35,51%)

Okręg 4

sołectwa: Majdan, Orzoł, Rycica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zygmunt Orzoł

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

90 (44,12%)

Andrzej Krawczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

114 (55,88%)

Okręg 5

sołectwo: Jastrząbka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aneta Ścięgaj

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

71 (51,45%)

Andrzej Stolarczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

67 (48,55%)

Okręg 6

sołectwa: Adamczycha, Dłutówka, Witowy Most

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Płoski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

56 (38,36%)

Krzysztof Ścięgaj

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

66 (45,21%)

Przemysław Krakowiecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

24 (16,44%)

Okręg 7

sołectwo: Cierpięta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Obrębski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 8

sołectwa: Ramiona, Majk

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Wilga

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (55,32%)

Rafał Abramczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

42 (44,68%)

Okręg 9

sołectwo: Zawady

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Płoski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

135 (58,19%)

Mariusz Kuta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (41,81%)

Okręg 10

sołectwa: Brodowe Łąki, Wola Błędowska, Dąbrowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Kasiewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

91 (54,17%)

Stanisław Tański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

77 (45,83%)

Okręg 11

sołectwa: Błędowo, Kopaczyska, Guzowatka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Adam Zbrzeźniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

113 (68,07%)

Sajmon Jasiński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (31,93%)

Okręg 12

sołectwa: Bakuła, Kucieje, Ziomek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Kozłowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

117 (51,54%)

Teresa Deptuła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

110 (48,46%)

Okręg 13

sołectwa: Budne-Sowięta, Czarnotrzew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Mirosław Deptuła

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

105 (53,57%)

Krystyna Budna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

91 (46,43%)

Okręg 14

sołectwa: Lipowy Las, Oborczyska, Czerwińskie, Orzołek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Bieńkowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

68 (31,34%)

Lesław Berk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

107 (49,31%)

Andrzej Michalak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

42 (19,35%)

Okręg 15

sołectwa: Gaczyska, Rupin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesława Abramczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

90 (51,43%)

Sławomir Szcześniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (48,57%)