Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Rychwał

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Rychwał, ulice: Agrestowa, Grabowska, Kwiatowa, Malinowa, Morelowa, Porzeczkowa, Wiśniowa, Sołectwo: Grabowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krzysztof Raczkowski
    131 (40,81%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Justyna Dyderska
    60 (18,69%)

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Radosław Tomasz Wojciechowski
    130 (40,50%)

Okręg 2

miasto Rychwał, ulice: Akacjowa, Firmowa, Grodziecka, Józefów, Kaliska, Kościelna, Ogrodowa, Okólna, Plac Wacława Jedyńskiego, Przedszkolna, Słoneczna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Aleksander Jan Krzyżanowski
    118 (45,04%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ CHOLEWICKI

kandydatliczba głosów

  1. 19 Grzegorz Cholewicki
    78 (29,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Cegielski
    60 (22,90%)

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Urszula Elżbieta Nowak
    6 (2,29%)

Okręg 3

miasto Rychwał, ulice: Gimnazjalna, Kolarska, Konińska, Klonowa, Krótka, Piłkarska, Plac Wolności, Sportowa, Szkolna, Targowa, Tenisowa, Wioślarska, Żeglarska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Roman Marek Drewniacki
    144 (53,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Bukowiecki
    126 (46,67%)

Okręg 4

miasto Rychwał, ulice: Chabrowa, Łąkowa, Makowa, Milewo, Nowa, Polna, Rumiankowa, Sokołów, Szałwiowa, Tuliszkowska, Tymiankowa, Wrzosowa, Złotkowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Krzysztof Józef Cichy
    132 (41,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA LEWANDOWSKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 23 Włodzimierz Wawrzyniec Lewandowski
    184 (58,23%)

Okręg 5

miasto Rychwał, ulica: Żurawin Sołectwo: Wola Rychwalska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Waldemar Urbaniak
    110 (50,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POKOLENIA RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Aneta Jadwiga Roszak
    56 (25,69%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karol Sławomir Glanc
    52 (23,85%)

Okręg 6

Sołectwo: Jaroszewice Grodzieckie, Kuchary Borowe

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Tadeusz Bengier
    63 (20,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SPOKOJNA WIEŚ”

kandydatliczba głosów

  1. 22 Grzegorz Mariusz Miętkiewicz
    86 (27,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUCHARY BOROWE

kandydatliczba głosów

  1. 21 Iwona Barbara Małolepsza
    93 (29,52%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Jasiak
    73 (23,17%)

Okręg 7

Sołectwo: Jaroszewice Rychwalskie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Magdalena Jagodzińska
    149 (65,35%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Zenon Kwiryng
    79 (34,65%)

Okręg 8

Sołectwo: Siąszyce, Zosinki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA MŁODZIEŻ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Kacper Kałużny
    33 (11,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Henryk Piotr Grądziel
    202 (69,66%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DĄBROSZYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Kazimierz Macniak
    55 (18,97%)

Okręg 9

Sołectwo: Biała Panieńska, Gliny, Lubiny

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Cezary Tomasz Piasecki
    0 (0,00%)

Okręg 10

Sołectwo: Grochowy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA MŁODZIEŻ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Krzysztof Wszędybył
    77 (26,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Elżbieta Rogowicz
    94 (32,08%)

KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWO SAMORZĄDOWE W KONINIE

kandydatliczba głosów

  1. 16 Renata Dorota Andrzejewska
    122 (41,64%)

Okręg 11

Sołectwo: Rybie, Siąszyce Trzecie, Złotkowy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Iwona Jakubowska
    92 (34,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POKOLENIA RAZEM”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Aleksandra Ewa Brzęcka
    85 (31,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OŚKOWIAK MIROSŁAW

kandydatliczba głosów

  1. 20 Mirosław Ośkowiak
    92 (34,20%)

Okręg 12

Sołectwo: Dąbroszyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY ZJEDNOCZONA MŁODZIEŻ

kandydatliczba głosów

  1. 15 Szymon Jezierski
    26 (8,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Roman Stanisławski
    74 (24,92%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA DREWNIACKIEGO

kandydatliczba głosów

  1. 24 Tomasz Drewniacki
    95 (31,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DĄBROSZYN

kandydatliczba głosów

  1. 17 Zenon Marek Świerczyński
    102 (34,34%)

Okręg 13

Sołectwo: Modlibogowice, Wardężyn

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zofia Danuta Michalak
    106 (49,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Brzęcki
    109 (50,70%)

Okręg 14

Sołectwo: Czyżew, Rozalin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Mariola Sobczak
    102 (46,58%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

kandydatliczba głosów

  1. 5 Paweł Kuczyński
    117 (53,42%)

Okręg 15

Sołectwo: Broniki, Franki, Kuchary Kościelne, Święcia

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STEFANA DZIAMARY

kandydatliczba głosów

  1. 18 Marek Jerzy Kowalski
    117 (42,24%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jolanta Elżbieta Olkowska
    160 (57,76%)