Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - dębicki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miasto Dębica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Mirosław Piotr Słowik
    156 (0,84%)
  2. 1 Wojciech Bartosz Zboch
    301 (1,63%)
  3. 3 Aneta Ziobro
    60 (0,32%)
  4. 4 Małgorzata Maria Krasoń
    101 (0,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 9 Sylwia Korycka-Żymuła
    63 (0,34%)
  2. 8 Krystyna Filarska
    11 (0,06%)
  3. 5 Stanisław Klocek
    67 (0,36%)
  4. 2 Marek Paweł Mikrut
    185 (1,00%)
  5. 1 Paweł Grzegorz Wolicki
    460 (2,49%)
  6. 6 Anna Maria Mytkoś
    94 (0,51%)
  7. 4 Anna Wójcik
    46 (0,25%)
  8. 3 Andrzej Maciej Rżany
    90 (0,49%)
  9. 10 Barbara Pasowicz
    38 (0,21%)
  10. 7 Paweł Wojciech Kudroń
    48 (0,26%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Grzegorz Krycki
    262 (1,42%)
  2. 3 Marta Barbara Szczyrek
    225 (1,22%)
  3. 5 Marta Ewa Kwaśna
    86 (0,47%)
  4. 8 Jerzy Marek Szczeklik
    80 (0,43%)
  5. 9 Ewa Maria Sawic
    27 (0,15%)
  6. 2 Roman Rogowski
    454 (2,46%)
  7. 1 Krzysztof Romuald Lipczyński
    1 104 (5,98%)
  8. 7 Marta Maria Wojtunik
    31 (0,17%)
  9. 10 Sławomir Mieczysław Barnaś
    116 (0,63%)
  10. 4 Janusz Stanisław Wiktor
    128 (0,69%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Zygmunt Żabicki
    434 (2,35%)
  2. 2 Teresa Stefania Lesiak
    107 (0,58%)
  3. 3 Katarzyna Weronika Witkowska
    31 (0,17%)
  4. 5 Joanna Karolina Trojan
    72 (0,39%)
  5. 4 Marcin Krzysztof Koziara
    35 (0,19%)
  6. 6 Dariusz Dominik Łukaszewski
    41 (0,22%)
  7. 9 Kamil Tytus Malinowski
    15 (0,08%)
  8. 10 Jerzy Marek Lisowski
    35 (0,19%)
  9. 7 Marta Bernadetta Garduła-Drożdż
    70 (0,38%)
  10. 8 Henryk Juraszek
    26 (0,14%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 7 Małgorzata Elżbieta Minorczyk
    77 (0,42%)
  2. 9 Stanisława Drobot
    125 (0,68%)
  3. 1 Lucyna Maria Samborska
    1 440 (7,80%)
  4. 2 Mateusz Jan Smoła
    482 (2,61%)
  5. 4 Jan Borek
    560 (3,03%)
  6. 3 Wojciech Iwasieczko
    502 (2,72%)
  7. 5 Wiesław Broda
    466 (2,52%)
  8. 8 Katarzyna Beata Zielińska
    122 (0,66%)
  9. 6 Krzysztof Kazimierz Krawczyk
    196 (1,06%)
  10. 10 Paweł Tomasz Adamek
    673 (3,64%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Małgorzata Lesiak
    112 (0,61%)
  2. 4 Lucyna Jadwiga Czernicka
    63 (0,34%)
  3. 1 Mateusz Józef Pasek
    901 (4,88%)
  4. 3 Marta Małgorzata Pawełko-Tokarz
    369 (2,00%)
  5. 5 Jolanta Agata Pająk
    155 (0,84%)
  6. 6 Agnieszka Zofia Magiera
    110 (0,60%)
  7. 7 Magdalena Karolina Borowiec
    94 (0,51%)
  8. 10 Jacek Mieczysław Dymitrowski
    249 (1,35%)
  9. 9 Jakub Maksymilian Kędzior
    78 (0,42%)
  10. 8 Jan Rafał Bysiewicz
    119 (0,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Anna Zofia Mazur
    1 195 (6,47%)
  2. 7 Mariusz Edward Blezień
    513 (2,78%)
  3. 5 Beata Stanisława Filipek
    182 (0,99%)
  4. 6 Bogdan Mieczysław Witkoś
    316 (1,71%)
  5. 4 Jerzy Jacek Gągała
    456 (2,47%)
  6. 1 Piotr Paweł Chęciek
    1 693 (9,17%)
  7. 9 Alicja Violetta Targoń-Śliwa
    172 (0,93%)
  8. 10 Łukasz Paweł Paluch
    609 (3,30%)
  9. 3 Władysław Jan Bielawa
    1 198 (6,49%)
  10. 8 Anna Henryka Jando-Roztoczyńska
    143 (0,77%)

Okręg 2

gmina Brzostek, gmina Jodłowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI

kandydatliczba głosów

  1. 2 Tomasz Tadeusz Duda
    10 (0,13%)
  2. 3 Anna Klaudia Ziobro
    5 (0,07%)
  3. 1 Dominik Łukasz Pietrucha
    34 (0,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Materowski
    58 (0,78%)
  2. 2 Justyna Jadwiga Ignarska
    24 (0,32%)
  3. 3 Łukasz Stanisław Kordela
    68 (0,91%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Karolina Grażyna Szymaszek
    11 (0,15%)
  2. 1 Arkadiusz Paweł Tomasiewicz
    115 (1,55%)
  3. 3 Dawid Rafał Oleksy
    3 (0,04%)
  4. 4 Jolanta Bernadetta Płatek
    3 (0,04%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Daniel Grzegorz Wójcik
    1 569 (21,11%)
  2. 5 Irena Hals
    29 (0,39%)
  3. 6 Anna Mikrut
    86 (1,16%)
  4. 3 Elżbieta Teresa Gąsior
    43 (0,58%)
  5. 2 Stanisław Kazimierz Warzecha
    116 (1,56%)
  6. 4 Zbigniew Smagacz
    64 (0,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Leszek Jan Bieniek
    518 (6,97%)
  2. 3 Władysław Kita
    87 (1,17%)
  3. 2 Zofia Skórska
    201 (2,70%)
  4. 5 Zofia Grodzka
    30 (0,40%)
  5. 4 Agnieszka Małgorzata Zawiślak
    70 (0,94%)
  6. 6 Stanisław Marek Wójtowicz
    133 (1,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dorota Maria Krzyżak
    410 (5,52%)
  2. 4 Kazimierz Machowski
    32 (0,43%)
  3. 6 Małgorzata Berek
    54 (0,73%)
  4. 5 Piotr Jan Stręk
    44 (0,59%)
  5. 2 Urszula Bogusława Wojnarowska
    33 (0,44%)
  6. 3 Wojciech Czesław Szot
    728 (9,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Monika Ewa Widuch
    72 (0,97%)
  2. 1 Mateusz Stanisław Domaradzki
    910 (12,24%)
  3. 3 Kazimierz Jan Sarna
    622 (8,37%)
  4. 2 Lidia Maria Składanowska
    243 (3,27%)
  5. 6 Andrzej Witek
    878 (11,81%)
  6. 5 Zofia Rogowska
    130 (1,75%)

Okręg 3

gmina Czarna, gmina Żyraków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Rafał Szymon Pieczonka
    18 (0,16%)
  2. 2 Klaudia Beata Goclon
    26 (0,23%)
  3. 1 Maciej Tadeusz Jajkiewicz
    97 (0,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 6 Tomasz Sławomir Bielatowicz
    12 (0,11%)
  2. 1 Edward Kolbusz
    64 (0,57%)
  3. 4 Mateusz Pyziński
    41 (0,36%)
  4. 3 Małgorzata Ciurkot
    74 (0,65%)
  5. 2 Rafał Kosztyło
    190 (1,68%)
  6. 7 Małgorzata Marta Pikul-Burdzy
    47 (0,42%)
  7. 5 Ewelina Mariola Siry
    30 (0,27%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Marian Brzostowski
    77 (0,68%)
  2. 1 Jakub Tomasz Pych
    202 (1,79%)
  3. 2 Ewa Grażyna Olszko-Szpunar
    85 (0,75%)
  4. 4 Tomasz Sujdak
    71 (0,63%)
  5. 7 Piotr Daniel Kramarz
    72 (0,64%)
  6. 6 Faustyna Anna Piwowar
    4 (0,04%)
  7. 5 Magdalena Diana Komaruk
    15 (0,13%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 1 Paweł Piotr Jarosz
    684 (6,05%)
  2. 3 Agnieszka Anna Radwańska
    250 (2,21%)
  3. 6 Anita Lidia Bartnik
    84 (0,74%)
  4. 4 Janusz Cieśla
    211 (1,87%)
  5. 7 Kamil Krzysztofczyk
    171 (1,51%)
  6. 2 Bogusław Stanisław Wałęga
    132 (1,17%)
  7. 5 Agnieszka Jadwiga Czapiga
    114 (1,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Dariusz Jan Szerszeń
    66 (0,58%)
  2. 3 Jerzy Zenon Dydo
    38 (0,34%)
  3. 4 Marta Ferenc-Wilczyńska
    23 (0,20%)
  4. 2 Robert Józef Moskal
    264 (2,33%)
  5. 5 Martyna Cyprowska
    8 (0,07%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Maria Kusek
    433 (3,83%)
  2. 2 Grzegorz Reguła
    773 (6,84%)
  3. 3 Paweł Michał Sygulski
    287 (2,54%)
  4. 6 Alicja Pochodaj-Balasa
    169 (1,49%)
  5. 4 Stefania Marianna Grzyb
    275 (2,43%)
  6. 7 Adam Łukasz Kaczor
    315 (2,79%)
  7. 5 Grzegorz Stec
    774 (6,84%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Sławomir Łanucha
    1 232 (10,89%)
  2. 2 Ewelina Elżbieta Kuś
    988 (8,74%)
  3. 3 Bożena Osocha
    872 (7,71%)
  4. 4 Mariusz Emil Kuta
    278 (2,46%)
  5. 6 Jerzy Andrzej Sasak
    709 (6,27%)
  6. 7 Elżbieta Maria Mika
    555 (4,91%)
  7. 5 Jadwiga Teresa Biernacka
    87 (0,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD POWIATOWY

kandydatliczba głosów

  1. 2 Katarzyna Anna Persak
    63 (0,56%)
  2. 1 Jerzy Zbigniew Sak
    188 (1,66%)
  3. 3 Bogusława Ewa Jasnosz
    8 (0,07%)
  4. 4 Jacek Knych
    132 (1,17%)

Okręg 4

gmina Dębica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI

kandydatliczba głosów

  1. 3 Katarzyna Sylwia Dykas
    42 (0,40%)
  2. 2 Stanisław Kornik
    30 (0,29%)
  3. 1 Józef Rafał Dybowski
    136 (1,30%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 3 Wiesław Andrzej Kania
    248 (2,37%)
  2. 4 Maria Mączka
    536 (5,13%)
  3. 2 Andrzej Adam Trzeciak
    697 (6,67%)
  4. 1 Aleksander Wiesław Reguła
    891 (8,53%)
  5. 6 Ewa Mądro
    103 (0,99%)
  6. 7 Kazimierz Lichoń
    154 (1,47%)
  7. 5 Magdalena Sylwia Nowak
    144 (1,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sylwia Sabina Zapał
    197 (1,89%)
  2. 3 Rafał Jan Pawełek
    116 (1,11%)
  3. 7 Tadeusz Jan Bochyński
    30 (0,29%)
  4. 1 Marcin Zdzisław Nowak
    437 (4,18%)
  5. 5 Helena Borowiec
    38 (0,36%)
  6. 4 Tomasz Włodzimierz Panek
    26 (0,25%)
  7. 6 Halina Tarczyńska
    18 (0,17%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zbigniew Józef Bandzyra
    111 (1,06%)
  2. 1 Andrzej Zygmunt Reguła
    708 (6,78%)
  3. 3 Justyna Teresa Gawlik
    236 (2,26%)
  4. 4 Marek Miazga
    321 (3,07%)
  5. 7 Stanisława Rakoczy
    41 (0,39%)
  6. 5 Dorota Danuta Bryt
    18 (0,17%)
  7. 6 Józef Jan Góra
    238 (2,28%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 5 Grzegorz Jakub Szewczyk
    60 (0,57%)
  2. 6 Ewa Agata Kołodziej
    25 (0,24%)
  3. 7 Beata Agata Pustułka
    36 (0,34%)
  4. 1 Waldemar Jacek Cieśla
    249 (2,38%)
  5. 4 Jerzy Marian Rębiś
    124 (1,19%)
  6. 2 Małgorzata Fornek
    193 (1,85%)
  7. 3 Renata Maria Świerk
    116 (1,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Irena Nowak
    478 (4,58%)
  2. 2 Krzysztof Misielak
    54 (0,52%)
  3. 5 Tomasz Michał Nykiel
    25 (0,24%)
  4. 3 Witold Jakub Kozioł
    147 (1,41%)
  5. 4 Katarzyna Dobrosława Pięciak
    35 (0,33%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 4 Bolesław Babiarz
    210 (2,01%)
  2. 1 Marek Jaskółka
    1 563 (14,96%)
  3. 2 Robert Piotr Mazur
    726 (6,95%)
  4. 5 Marta Zofia Niemiec
    374 (3,58%)
  5. 7 Małgorzata Teresa Dankowska
    110 (1,05%)
  6. 6 Joanna Iwona Marć
    133 (1,27%)
  7. 3 Agnieszka Małgorzata Panek
    274 (2,62%)

Okręg 5

gmina Pilzno

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMYSŁ NA DĘBICĘ ORAZ NA POWIAT DĘBICKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Łukasz Michał Kolak
    218 (2,78%)
  2. 2 Łukasz Mateusz Legięć
    31 (0,40%)
  3. 4 Marta Małgorzata Gac
    13 (0,17%)
  4. 5 Monika Magdalena Kulig
    7 (0,09%)
  5. 3 Sławomir Gruszka
    16 (0,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH INTEGRACJI SPOŁECZNEJ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Jacek Paweł Podlasek
    268 (3,42%)
  2. 2 Zofia Gągała-Bohaczyk
    41 (0,52%)
  3. 4 Jolanta Rębiś
    70 (0,89%)
  4. 3 Dariusz Klucznik
    67 (0,86%)
  5. 5 Lucyna Nalepa-Urjasz
    98 (1,25%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA OBYWATELSKA ZIEMI DĘBICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Beata Halina Magiera
    0 (0%)
  2. 1 Dariusz Paweł Lorenc
    41 (0,52%)
  3. 3 Małgorzata Katarzyna Żybura
    27 (0,34%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 5 Jacek Roman Świerczek
    230 (2,94%)
  2. 2 Tadeusz Franciszek Wójcik
    252 (3,22%)
  3. 3 Aurelia Ewa Mącior
    407 (5,19%)
  4. 1 Anna Małgorzata Gawlik
    607 (7,75%)
  5. 4 Robert Adam Krupa
    196 (2,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT DĘBICKI

kandydatliczba głosów

  1. 1 Marek Stanisław Wojtuła
    207 (2,64%)
  2. 4 Anna Maria Reguła
    79 (1,01%)
  3. 5 Krzysztof Adam Krawiec
    587 (7,49%)
  4. 2 Czesław Kubek
    299 (3,82%)
  5. 3 Marta Gmiterek
    122 (1,56%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krystyna Sikora
    264 (3,37%)
  2. 1 Michał Maziarka
    2 295 (29,29%)
  3. 3 Zofia Teresa Ziaja
    530 (6,76%)
  4. 4 Tomasz Dominik Lesiak
    603 (7,70%)
  5. 5 Stanisław Józef Palej
    260 (3,32%)