Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Grodzisk Wielkopolski

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

11 LISTOPADA, 15 SIERPNIA, 15 LIPCA, 27 GRUDNIA, ALEJA 18 - LATKÓW, ATLETYCZNA, GRODZISKICH KOSYNIERÓW, HOKEJOWA, KAJAKOWA, KUSOCIŃSKIEGO, ŁYŻWIARSKA, MALINOWSKIEGO, NARCIARSKA, NOWACZYKA, OLIMPIJSKA, PIŁKARSKA, SŁOWIAŃSKA, SPOKOJNA, SPORTOWA, TENISOWA, WIOŚLARSKA, ZBOŻOWA, ŻEGLARSKA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Rafał Maluśki
    413 (59,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jerzy Pięta
    287 (41,00%)

Okręg 2

CHOPINA, KRASZEWSKIEGO, POWSTAŃCÓW CHOCIESZYŃSKICH , STASZICA, SZKOLNA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anna Maria Koza
    243 (43,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Renata Maria Bosacka
    113 (20,43%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Maciej Mańkowski
    197 (35,62%)

Okręg 3

1 MAJA, DZIAŁKOWA, JAŁOWCOWA, KILIŃSKIEGO, KWIATOWA, NOWE OSIEDLE, NOWY ŚWIAT, ROBOTNICZA , SIENKIEWICZA, SOSNOWA, STRZELECKA, ŚWIERKOWA, WARYŃSKIEGO, WIERZBOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Marcin Drgas
    314 (67,82%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Michał Gerard Piotrowski
    149 (32,18%)

Okręg 4

BŁOTNA, BUKOWSKA, CMENTARNA, LEŚNA , MIKOŁAJCZYKA, MŁYŃSKA, NOWOTOMYSKA, ROLNA, SŁOCIŃSKA, SZUBIANKI, WESOŁA, WINNA, WSPÓLNA, ZDROJOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Łukasz Krzysztof Spieczyński
    284 (48,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dariusz Maciej Matuszewski
    303 (51,62%)

Okręg 5

OSIEDLE WOJSKA POLSKIEGIO 1 - 16

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Danuta Maria Grzanowska
    253 (46,94%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Artur Marcin Klapa
    134 (24,86%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Jacek Gawron
    152 (28,20%)

Okręg 6

OSIEDLE WOJSKA POLSKIEGO OD 17 DO KOŃCA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Grzegorz Edmund Pełko
    433 (69,73%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Dariusz Jarosław Kałek
    188 (30,27%)

Okręg 7

ALEJA MAGNOLIOWA, CZEREŚNIOWA, EUROPEJSKA, GŁOGOWSKA, GRANICZNA, JABŁONIOWA, KĄKOLEWSKA, MORELOWA, ORZECHOWA, SŁONECZNA, ŚLIWKOWA, WIATRAKOWA, WIŚNIOWA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Szymon Stanisław Strugała
    335 (58,16%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Robert Ernest Brudło
    241 (41,84%)

Okręg 8

DRZYMAŁY, ŁAMANA, ŁĄKOWA, MAJKOWSKICH, SŁOMIŃSKIEGO, SŁOWACKIEGO, ZBĄSZYŃSKA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Rafał Szymkowiak
    344 (66,93%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Andrzej Michał Lesiński
    170 (33,07%)

Okręg 9

DOLNA, FABRYCZNA, GNIŃSKA, GORZELNIANA, GÓRNA, KOBYLNICKA, KOŃCOWA, ŁAWY, MAGAZYNOWA , MOKRA, NOWA, OSIEDLE PIASKI, PIASKOWA, PROSTA, SKŁADOWA, SPEDYCYJNA, STRUMYKOWA, ŚRODKOWA, TOWAROWA, WIELICHOWSKA, WYPOCZYNKOWA, ZIELONOGÓRSKA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Józef Gawron
    394 (74,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Adam Leszek Drzewiecki
    133 (25,24%)

Okręg 10

BERNARDA, BOCZNA, GOŁĘBIA, KASZTANOWA, KOŚCIAŃSKA, KOŚCIELNA, KRÓTKA, KRZYWA, KSIĘDZA TUSZYŃSKIEGO, MICKIEWICZA, OGRODOWA, O. JÓZEFA MARIA BOCHEŃSKIEGO, POZNAŃSKA, PRZYKOP, RAKONIEWICKA, RATUSZOWA, SADOWA, STARY RYNEK

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Michał Bartkowiak
    240 (57,01%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Piotr Marian Pośpiech
    181 (42,99%)

Okręg 11

3 MAJA, GARBARY, KOLEJOWA, KRĘTA, MOSSEGO, PARKOWA, PLAC POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH, PLAC ŚWIĘTEJ ANNY, POLNA , PÓŁWIEJSKA, PRZEMYSŁOWA, SZEROKA, WAWRZYNIAKA, WIĘZIENNA, ZIELONA, ŻWIRKI I WIGURY, ŻWIROWA, ŻYDOWSKA

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Anita Karolina Fabiś-Palicka
    236 (52,10%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Wojciech Piotr Michalski
    217 (47,90%)

Okręg 12

ALBERTOWSKO, CZARNA WIEŚ, KĄKOLEWO, ROJEWO

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Bronisław Stefan Herzog
    131 (32,59%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Irena Anna Gęstwa
    74 (18,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Sławomir Jerzy Pucicki
    145 (36,07%)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dominik Bartkowiak
    52 (12,94%)

Okręg 13

BORZYSŁAW, LULIN, PTASZKOWO, SNOWIDOWO, WOŹNIKI

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IZABELI DRGAS

kandydatliczba głosów

  1. 19 Izabela Anna Drgas
    261 (61,41%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ŁAKOMEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Michał Łakomy
    164 (38,59%)

Okręg 14

BIAŁA WIEŚ, CHRUSTOWO, KOBYLNIKI, MŁYNIEWO, LASÓWKI, SWORZYCE, ZDRÓJ

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Karolina Nadobnik
    263 (57,05%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Przemysław Matela
    44 (9,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Lech Paweł Smolibowski
    154 (33,41%)

Okręg 15

GRĄBLEWO, KUROWO, SŁOCIN

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODZISKA INICJATYWA SPOŁECZNA

kandydatliczba głosów

  1. 15 Zofia Katarzyna Bartkowiak
    211 (41,54%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIŁOŚNIKÓW ZIEMI GRODZISKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 16 Tomasz Ciura
    191 (37,60%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA ŁAKOMEGO

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Andrzej Lusina
    106 (20,87%)